









Telefon: +36-76/513-513
Telefax: +36-76/513-538
E-mail: cityhall@kecskemet.hu

ugyfelszolgalat.kmjv

ugyfelszolgalat@kecskemet.hu

Vonattal átszállás nélkül Burgaszba és Várnára
A MÁV-START 2012 nyarán is közlekedtet közvetlen vonatokat Délkelet-Európa tengerparti nyaralóhelyeire, Burgaszba június 1-jén, pénteken, Várnára pedig június 2-án, szombaton indul idén először közvetlen gyorsvonat a Budapest-Keleti pályaudvarról.
Az utazás során nemcsak ülő-, hanem fekvőhelyes és hálókocsis elhelyezés is választható, így az utasok másnap reggel kipihenten érkezhetnek a bolgár tengerparti nagyvárosokba. A buszos utazásnál így mindenképpen kényelmesebben telik az idő, az autóhoz képest pedig a plusz éjszakai szállásköltséget lehet megtakarítani. A vonatokra Szolnokon és Békéscsabán is fel lehet szállni.
Budapestről Burgaszba a Nesebar gyorsvonattal
A Nesebar nemzetközi gyorsvonat a Budapest-Keleti pályaudvarról június 1-jétől szeptember 28-ig minden kedden és pénteken, Burgaszból pedig június 2-ától szeptember 29-ig minden szerdán és szombaton indul. A két végállomás közötti távolságot alig több mint egy nap alatt teszi meg a vonat.
Albena nemzetközi gyorsvonat Várnára
A Románián át közlekedő Albena nemzetközi gyorsvonat Budapestről június 2-ától szeptember 29-ig minden szombaton, Várnából pedig június 3-ától szeptember 30-ig minden vasárnap indul. A menetidő kevesebb, mint egy nap, a vonat a reggeli órákban érkezik Várnára.
A Nesebar és az Albena gyorsvonatra bármely nemzetközi vasúti pénztárban meg lehet vásárolni a menetjegyet akár forintban, akár euróban. További információ a www.mav-start.hu oldalon található vagy a MÁVDIREKT telefonos ügyfélszolgálat 06 (40) 49 49 49-es telefonszámán kérhető.
MÁV-START Zrt.









Ifjúsági Kerekasztal
aktuális hírei





A honlap akadálymentes változata
16°C











