Jelentősebb versenyeredmények



Tehetségműhely:
Tehetségterület:
Szint:
Sorrend:

ECDL start vizsga

Gyerek neve: Kocsis Boglárka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Zsótér Zsolt, Varró Csaba

Verseny szint: ECDL start vizsga

Versenyen elért helyezés: ECDL start oklevél

Gyerek kor: 14 éves

ECDL start vizsga

Gyerek neve: Kovács Tamás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Zsótér Zsolt, Varró Csaba

Verseny szint: ECDL start vizsga

Versenyen elért helyezés: ECDL start oklevél

Gyerek kor: 14 éves

ECDL start vizsga

Gyerek neve: Marton Krisztián

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Zsótér Zsolt, Varró Csaba

Verseny szint: ECDL start vizsga

Versenyen elért helyezés: ECDL start oklevél

Gyerek kor: 14 éves

ECDL start vizsga

Gyerek neve: Szatmári Zoltán

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Zsótér Zsolt, Varró Csaba

Verseny szint: ECDL start vizsga

Versenyen elért helyezés: ECDL start oklevél

Gyerek kor: 14 éves

ECDL start vizsga

Gyerek neve: Tóbi Bence

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Zsótér Zsolt, Varró Csaba

Verseny szint: ECDL start vizsga

Versenyen elért helyezés: ECDL start oklevél

Gyerek kor: 14 éves

ECDL start vizsga

Gyerek neve: Tóth Ferenc

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Zsótér Zsolt, Varró Csaba

Verseny szint: ECDL start vizsga

Versenyen elért helyezés: ECDL start oklevél

Gyerek kor: 14 éves

"LÜK-bajnokság" kistérségi fordulója

Gyerek neve: Sáfrány Panna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Varróné Demeter Erzsébet

Verseny szint: kistérségi

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10 éves

"LÜK-bajnokság" kistérségi fordulója

Gyerek neve: Sáfrány Panna

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pápainé Magyar Ildikó

Verseny szint: kistérségi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8 éves

"LÜK-bajnokság" kistérségi fordulója

Gyerek neve: Holecz László

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Schmidtné Báló Ágnes, Feketéné Kiss Éva

Verseny szint: kistérségi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9 éves

Német nyelvi fordítóverseny

Gyerek neve: Csaja Teréz Zsófia,Csaja Georgina Szandra

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Lakner Erika

Verseny szint: kistérségi

Versenyen elért helyezés: 9,13

Gyerek kor: 9.,11. évf.

Teleki Pál országos földrajz - földtan verseny megyei fordulója

Gyerek neve: Kovács Tamás

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bereczki Károlyné

Verseny szint: kistérségi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 13 éves

"Lapot a diákoknak"- Petőfi Népe által szervezett

Gyerek neve: Berbekár Marcell,Gosztonyi Csenge,Iványi Fanni,Szabó Barnabás,Vincze Dóra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

"Lapot a diákoknak"- Petőfi Népe által szervezett verseny

Gyerek neve: Berbekár Marcell, Gosztonyi Csenge, Iványi Fanni, Szabó Barnabás, Vincze Dóra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8. évf.

Savaria országos történelem tanulmányi verseny

Gyerek neve: Szabó Benedek

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr Ujlaky István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10. évf.

Savaria országos történelem tanulmányi verseny

Gyerek neve: Szabó Zoltán

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr Ujlaky István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10. évf.

Hunyadi-vetélkedő (Bácsalmás)

Gyerek neve: Szabó Benedek, Szabó Zoltán, Gyarmati Bendegúz

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 10. évf.

Megyei Történelemverseny

Gyerek neve: Szabó Benedek

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 10. évf.

Weöres Sándor Megyei Szavalóversenyen

Gyerek neve: Bimbó Johanna

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Gróf Koháry István Megyei Történelem Verseny

Gyerek neve: Barta Zsolt

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borzákné dr. Nacsa Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 11. évf.

Első Kalocsai baleset-megelőzési bábverseny

Gyerek neve: Andrási Bendegúz,Berta Eliza,Susányi Fanni,Szabó-Győrfy Csongor,Varga Szilárd Kornél,Veszelszki Bianka,Vincze Valéria

Dátum: 2014.09-2014.12

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Forradalom Utcai Telephelye

Felkészítő neve: Balogné Lázár Éva Polyák Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6 éves

Megyei történelem verseny

Gyerek neve: Mihó Máté

Dátum: 2013.04.13

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Szabados László

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 16

Bóbita Bábfesztivál az Árpádvárosi óvodában - Báron Bábos Találkozó a KIO-ban

Gyerek neve: Kerny Lilla, Tóth Betti, László Tímea, Kecskeméti Kata, Máté Vilma

Dátum: 2012.04.17

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Ifjúság Útja 1. Szám Alatti Telephelye

Felkészítő neve: Klein Ibolya

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: díjazott

Gyerek kor: 6-7 év

Országos Weöres Sándor gyermekszínjátszó találkozó

Gyerek neve: "Nevenincs" csapat

Dátum: 2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Sz. Kulcsár Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: ezüst minősítés

Gyerek kor: 12

Megyei Történelemverseny

Gyerek neve: Istrate Dominik

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Dr. Tóthné Halász Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 17

Gróf Koháry István Megyei Történelemverseny

Gyerek neve: Kasza-Tóth Krisztina, László Anikó

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3., 9.

Gyerek kor: 18

Gróf Koháry István Megyei Történelemverseny

Gyerek neve: Papp Nóra

Dátum: 2011.09.01-2012.06.15

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 18

Megyei Történelemverseny

Gyerek neve: Kasza-Tóth Krisztina

Dátum: 2011.09.01-2012.06.15

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 16

Gróf Koháry István megyei történelemverseny

Gyerek neve: Berente Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Harkai Hajnalka

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 14-18

Megyei történelemverseny

Gyerek neve: Berényi Teréz

Dátum: 2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Bajdik-Sebestyén Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 17

Egyházmegyei hittanverseny

Gyerek neve: Fekete Ákos

Dátum: 2013.04.20

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Bogár-Szabó Ádám

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13

Egyházmegyei hittanverseny

Gyerek neve: Lőz Anna, Szabó Aranka, Fricz Virág

Dátum: 2013.04.20

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Bogár-Szabó Ádám

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13

Gróf Koháry Isván Történelemverseny

Gyerek neve: Mező Imre

Dátum: 2015

Tehetségterület: interperszonális,logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 12. évf.

Versmondók Találkozója

Gyerek neve: Szondi Tamás

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Pintérné Major Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10. évf.

Versmondók Találkozója

Gyerek neve: Magyar-Kiss László Gergely

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

"Regösök húrján" kunszentmiklósi regionális vers- és prózamondó találkozó

Gyerek neve: Magyar-Kiss László Gergely

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 7. évf.

Vers és prózamondó verseny

Gyerek neve: Bonnet Melánia

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Hunyadi János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Szamosiné Csontos Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8 éves

Bács- Kiskun Megyei Monda és mesetalálkozó

Gyerek neve: Bonnet Melánia

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Hunyadi János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Szamosiné Csontos Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8 éves

Bács-Kiskun Megyei Monda- és Mesemondó Találkozó

Gyerek neve: Farkas Bianka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Dr. Babiczkiné Pellikán Krisztina

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

Weöres Sándor megyei szavalóverseny

Gyerek neve: Seregély Anna Bora

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Pecznikné Koncsik Rita

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. évf.

K&H Vigyázz, Kész, Pénz bankos verseny

Gyerek neve: 8.évfolyam csapata 5 fő

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr.Mátyás Jánosné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Obsuszt Norbert, Pallagi Norbert, Rácz Zsombor, Varga-Fekete Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Kiss Balázs,Pálinkás Balázs,Sörös Patrik,Szebellédi Gergő

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra,Reiterné Makra Zsuzsanna,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bíró Kristóf,Dúl András,Fehér Zsombor,Ipacs Kornél

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Mák Zoltán,Mihalik Dániel,Bukor Tamás,Gróf Bence

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 10. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Kaiser Nóra,Gyenge Blanka,Nagy Dorottya,Bozóki Enikő

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 10. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Dorottya

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Takács Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 10. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Buhar Tamás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Fekete Lolita,Lázár Jázmin,Németh Anna,Sinkó Renáta

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Halász Alexandra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Berbekár Réka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 10. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Erdei Gergő,Gulyás-Kis Bence,Marozsi Ádám,Vidman Áron

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 7. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Oltyán Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 5. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 11. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Mák Zoltán

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek,Veliczky Barnabás,Kellerwessel Klaus,Bakó Ferenc

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Csordás Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

GORDIUSZ Matematikaverseny

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 11. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 5. évf.

OKTV matematika

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 11. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 5. évf.

GORDIUSZ Matematikaverseny

Gyerek neve: Király Alfréd

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 12. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Surányi Kristóf

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 5. évf.

GORDIUSZ Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 12. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Tóth Rajmond

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Ipacs Kornél

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 15

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Takács Sándor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 12. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Bekő Katinka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Bancsi Márk

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 17

Gyerek kor: 5. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Veliczky András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 12. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Tóth Rajmond

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Pálinkás Balázs

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 20

Gyerek kor: 5. évf.

OKTV matematika

Gyerek neve: Veliczky András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 12. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Katona Iván, Kiss Bence, Hódi Balázs,Bodor Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Reiterné Makra Zsuzsanna 

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Dorottya

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Schneider Adrien András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Kaptás Flóra

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11

Gyerek kor: 6. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Csörgő Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csörgő Dávid, Kovács Panna, Kökény János, Vida Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Csőszi Tibor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Csörgő Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14

Gyerek kor: 7. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid, Balogh Gergő, Hermann Péter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Reiterné Makra Zsuzsanna, Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna, Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky Barnabás

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Papp Ildikó Hanna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 10. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsigó Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Sinkó Csaba

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 11. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Bancsi Márk

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra,Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Bicskei Balázs

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 11. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Dúl András

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra,Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 11. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Bogner József

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Szécsényi Szabolcs

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra,Aszódiné Pálfi Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Ipacs Kornél

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Dorottya

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Dúl András

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Oltyán Kristóf,Steigler Ádám,Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Surányi Kristóf

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Bogner József

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Oltyán Kristóf

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Tóth Rajmond

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bukor Tamás,Gróf Bence,Mák Zoltán,Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Balogh Gergő

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Csordás Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Márk

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Oltyán Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Pósa Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Bogner József

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Trombitás Lili

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 9. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Molitorisz Luca,Nagy Dorottya,Pászti Lilla,Venyingi Fanni

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Gerber Christoph, Minda Levente, Simon Dániel Gábor, Tóth Barna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Csordás Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 9. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Bogner József

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik Sékou

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 11. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Simon Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Marticsek Réka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 11. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XIV. nyelvÉSZ

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsós Nikolett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 12. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky Barnabás

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Minda Levente

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Takács Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 12. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsoldos László

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 9. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Obsuszt Norbert,Pallagi Norbert,Rácz Zsombor,Varga-Fekete Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor, Veliczky Barnabás, Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bancsi Márk,Dúl András,Ipacs Kornél,Surányi Kristóf

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Halász Alexandra,Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 10. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Kaptás Flóra,Mihalik Dániel,Rácz Zsombor,Venyingi Fanni

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Marticsek Réka

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 10. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

VARGA TAMÁS Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Molitorisz Luca,Nagy Dorottya,Pászti Lilla,Szabó Gréta Mária

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 12. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bakó Ferenc, Vidovics Gergő, Szakali Benedek, Veliczky Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Lázár Jázmin,Németh Anna,Sinkó Renáta,Véber Evelin

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Halász Alexandra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

Sakk Diákolimpia

Gyerek neve: Faragó Balázs

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csörgő Dávid,Hegedűs András,Kökény János,Varga Ákos

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Dorottya

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Veliczki Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Hermann Péter Pál,Pálinkás Tibor,Sinka Balázs,Tóth Ambrus

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Csordás Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Buhar Tamás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Oltyán Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 7. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Dúl András

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexndra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Mák Zoltán

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Demeter Fábián

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 19.

Gyerek kor: 7. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Ipacs Kornél

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexndra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Molnár Kamilla

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexndra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Zsigó Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Kovács Hanna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Kiss Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Mihalik Bálint

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 5. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Oltyán Kristóf

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Szabó Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Benkő Katinka

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Tóth Rajmond

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Gosztonyi Csenge, Vezsenyi Zsolt, Polyák Áron, Berbekár Marcell

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Nagy Dorottya

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Kökény János

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdánnyé Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Bekő Katinka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Vezsenyi Zsolt

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Tóth Rajmond

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Tóth Rajmond

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Csörgő Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 7. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsoldos László

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Csordás Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Gosztonyi Csenge

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsoldos László

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 9. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Barabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14.

Gyerek kor: 8. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Júlia

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 10. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Gucsi Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 18.

Gyerek kor: 8. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 10. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Katona Iván,Kiss Bence,Hódi Balázs,Bodor Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Reiterné Makra Zsuzsanna 

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 11. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Schneider Adrien András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsoldos László, Molnár Dániel, Szabó Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert, Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 8. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Bicskei Balázs

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 11. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Csörgő Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Buzási Dániel, Csomor Balázs, Gucsi Bálint, Zsoldos László

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Berbekár Réka

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 11. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csörgő Dávid,Kovács Panna,Kökény János,Vida Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Monus Petra, Váradi Vivien, Karádi Kende, Virág-Nagy Lili

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Surányi Kristóf

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Molnár Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 11. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Péter Pál

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Bukor Tamás

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Bogner József

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Bogner József

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 12. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky Barnabás

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Kovács Szonja

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Varga Tamás Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid,Balogh Gergő,Hermann Péter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Reiterné Makra Zsuzsanna,Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Maklra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Csongor Bálint

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

Varga Tamás Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csörgő Dávid, Marozsi Ádám, Johanyák Csaba, Kovács Gréta

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Konrád

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Vargga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 5. évf.

Varga Tamás Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Durnics Miksa, Bodor Bálint, Hermann Péter, Igaz Bátor

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 5. évf.

Varga Tamás Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky Barnabás

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Bogner József

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csontos Roland, Gerber Chirstoph, Minda Levente, Simon Dániel Gábor

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bakó Ferenc, Dudás Máté, Dobák Dávid, Hegedűs László

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna, Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Bogner József

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Kellerwessel Klaus Hans, Szakali Benedek, Vidovics Gergő, Veliczky Barnabás

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6. évf.

Varga Tamás Matematika Verseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Balogh Gergő

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Zsoldos László, Csomor Balázs, Gucsi Bálint, Buzási Dániel

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Kiss Róbert, Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

Varga Tamás Matematika Verseny

Gyerek neve: Hermann Péter Pál

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Csordás Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Váradi Vivien, Karádi Kende, Monus Petra, Virág-Nagy Lili

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

Varga Tamás Matematika Verseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Berbekár Marcell, Kiss Dávid, Rácz Donát, Tormási Tivadar

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 7. évf.

Varga Tamás Matematika Verseny

Gyerek neve: Bogner József

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Kovács Sára, Juhász Evelin, Veliczky Gábor, Nagy Zsófia

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Faragó Kornél, Tóth Fanni, Rauscher Judit, Balogh Máté

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Mihalik Bálint

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Piskolti János

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Pósa Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Faragó Tamás

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Gerber Christoph,Minda Levente,Simon Dániel Gábor,Tóth Barna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Öregcsertő Logikusakk Verseny

Gyerek neve: Kökény János

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsigó Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 18

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny

Gyerek neve: Simon Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

I. Hajós Kupa sakkverseny

Gyerek neve: Kökény János

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Papp Ildikó Hanna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 19

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Minda Levente

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Sárkány Zorka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 20

Gyerek kor: 5. évf.

Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Berbekár Réka

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 9. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Dúl András

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra,Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor,Veliczky Barnabás,Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 10. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Tamási Máté

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Péter Pál

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert, Dr. Lukács Lajos, 

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Bancsi Márk

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra,Brenyó Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Balogh Gergő

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária, Reiterné Makra Zsuzsanna és Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Katona Iván

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Aszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Dorottya

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 7. évf.

VARGA TAMÁS Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Dobák Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Oltyán Kristóf

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bakó Ferenc,Vidovics Gergő,Szakali Benedek,Veliczky Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pignizki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13

Gyerek kor: 7. évf.

Sakk Diákolimpia

Gyerek neve: Faragó Balázs

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Demeter Fábián

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 19.

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Bukor Tamás

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14

Gyerek kor: 7. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Veliczki Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Molnár Dániel

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 17

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsámboki Ákos

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Kaptás Flóra

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 20

Gyerek kor: 7. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Csomor Balázs

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Csordás Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Demeter Fábián

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 19

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Pósa Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Berbekár Marcell

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 17.

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Bogner József

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Váradi Vivien

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 19.

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Bali Zsombor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdánynné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 17

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Kovács Bence

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 15.

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Kökény János

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdánynné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 20

Gyerek kor: 8. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics, Hermann, Balogh

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik Sékou

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 11. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Kiss Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali, Dobák, Simon

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky Gábor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 11. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny

Gyerek neve: Szabó Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Bondor, Molnár, Zsámboki

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 11. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Gosztonyi Csenge,Vezsenyi Zsolt,Polyák Áron,Berbekár Marcell

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Szebellédi, Coulibaly, Kovács

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 12. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Vezsenyi Zsolt

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Kalán Bence

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 12. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsoldos László

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 8. évf.

Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Kalán Bence

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Gosztonyi Csenge

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 8. évf.

Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Huszár Károly

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 9. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Barabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14

Gyerek kor: 8. évf.

Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Sinkó Csaba

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 9. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Gucsi Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 18

Gyerek kor: 8. évf.

Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky András

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 11. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsoldos László,Molnár Dániel,Szabó Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert,Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann, Kalán, Huszár

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Lukács Lajos, Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Buzási Dániel,Csomor Balázs,Gucsi Bálint,Zsoldos László

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Monus Petra,Váradi Vivien,Karádi Kende,Virág-Nagy Lili

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 8. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Molnár Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 8. évf.

XI. Bán Jenő Emlékverseny sorozat

Gyerek neve: Kökény János

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5. évf.

Hajdú-Bihar megyei Korcsoportos egyéni rapid sakkbajnokság

Gyerek neve: Kökény János

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 9. évf.

Csertő Kupa

Gyerek neve: Kökény János

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 9. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 9. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Bondor Blanka

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Dobák Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné makra Zsuuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 5. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Szebellédi Márton

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 8. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Bajáki Péter

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Csörgő Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky Barnabás

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Csörgő Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Bogdányné Pigniczki Erzsébet, 

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Bali Zsombor

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert, Reiterné Makra Zsuzsanna 

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Patrícia

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: és Varga József.

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky Barnabás

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Dobák Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: BadóZsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Tóth Tibor

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsoldos László

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Barnabás

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Gosztonyi Csenge

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Szebellédi Márton

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Marticsek Réka

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 8. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 10. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Takács Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 10. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Berbekár Réka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 10. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 11. évf.

GORDIUSZ Matematikaverseny

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 11. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Bulla Gréta

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 11. évf.

OKTV matematika

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 11. évf.

GORDIUSZ Matematikaverseny

Gyerek neve: Király Alfréd

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 12. évf.

GORDIUSZ Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 12. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Takács Sándor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 12. évf.

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Veliczky András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 12. évf.

OKTV matematika

Gyerek neve: Veliczky András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 12. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Oltyán Kristóf, Steigler Ádám, Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert, Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematika Verseny (MATEGYE)

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bukor Tamás, Gróf Bence, Mák Zoltán, Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Oltyán Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Trombitás Lili

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Molitorisz Luca, Nagy Dorottya, Pászti Lilla, Venyingi Fanni

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 5. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert, Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Giricz Vince,Zelenyánszki András,Pap Marcell,Reibl Sebestyén

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Kovács Viktória

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 3.osztály

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Schneider Alexis,Nyilas János,Patyi Péter,Kara Anita

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 2.osztály

„Aranyos” sakkbajnokság az Arany János Általános Iskolában

Gyerek neve: Bakos Péter Levente

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 2.osztály

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Sallai Martin,Domokos Enikő,Sonkolyos Ágnes

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7.osztály

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Nagy Dániel,Méri Martin,Balogh Bálint,Tóth Levente

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 7.osztály

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Fodor Frigyes

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Mátrainé Németh Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 3.osztály

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Zsombor,Ecsédi Dániel,Rábel Gergő

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária,Mátrainé Németh Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 3.osztály

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Rábel Gergő

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Mátrainé Németh Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 3.osztály

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Korina

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pásztiné Bisztyó Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 2.osztály

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Závogyán Bercel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 3.osztály

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Fazekas Levente

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pásztiné Bisztyó Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 2.osztály

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Kamenár Kristóf

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pásztiné Bisztyó Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 2.osztály

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Ecsédi Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 3.osztály

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Fodor Frigyes

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Mátrainé Németh Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 3.osztály

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Zsombor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 3.osztály

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Princz-Jakovics Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 3.osztály

Bolyai csapatverseny MATEMATIKA

Gyerek neve: Golyha Csaba Obbágy Márton Rada Bálint Sallai Pálma

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Monoriné Herbály Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 9

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Zelenyánszki András

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 4.osztály

Bolyai csapatverseny MATEMATIKA

Gyerek neve: Bukor Tamás Gróf Bence Mihalik Dániel Szeverényi Szabolcs

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Takács Gergő

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 5.osztály

Bolyai csapatverseny MATEMATIKA

Gyerek neve: Nagy Dorottya Kovács Dávid Kun Lilla Ördög Csaba

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Anett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 10

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Bloom Sára

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pásztiné Bisztyó Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14.

Gyerek kor: 2.osztály

ZRÍNYI Ilona Matematikaverseny - CSAPAT

Gyerek neve: Golyha Csaba Rada Bálint Bancsi Márk

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Monoriné Herbály Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Giricz Vince

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 4.osztály

ZRÍNYI Ilona Matematikaverseny - CSAPAT

Gyerek neve: Mihalik Dániel Gróf Bence Szeverényi Szabolcs

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Liela

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 4.osztály

ZRÍNYI Ilona Matematikaverseny - CSAPAT

Gyerek neve: Kajdácsi Szabolcs Izsó Barnabás Kamenár Péter

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta - Szűcs Béla

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Rakiás Adrián

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 5.osztály

Zrínyi Ilona Matematikaverseny - EGYÉNI

Gyerek neve: Golyha Csaba

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Monoriné Herbály Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9

Zrínyi Ilona Matematikaverseny - EGYÉNI

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 10

Zrínyi Ilona Matematikaverseny - EGYÉNI

Gyerek neve: Kajdácsi Szabolcs

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 12

Serdülőkorúak közlekedésre nevelési verseny

Gyerek neve: Kónya Vanessza

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Balázs Tiborné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Gróf Bence

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Golyha Csaba

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Monoriné Herbály Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Kun Gergő

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Mátrainé Németh Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 10

Bács-Kiskun megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Bancsi Márk

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Monoriné Herbály Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9

Bendegúz Tudásbajnokság (matematika)

Gyerek neve: Nagy Leila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 4.osztály

Bács-Kiskun megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Golyha Csaba

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Monoriné Herbály Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9

Bendegúz Tudásbajnokság (matematika)

Gyerek neve: Giricz Vince

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 4.osztály

Bács-Kiskun megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Kamenár Gyöngyvér

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szűcs Béla, Bukorné Kovács Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 12

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Zelenyánszki András,Nagy Leila,Giricz Vince,Reibl Sebestyén

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 4.osztály

Móra Kupa - megyei sakkverseny

Gyerek neve: Papp Marcell,Hegedűs Johanna,Takács Gergő,Makkos Réka,Fazekas Márk

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 4-5.osztály

Diákolimpia - sakk

Gyerek neve: Papp Marcell,Giricz Vince,Bakos Péter Levente,Bakos Ádám

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 1-4.osztály

Aggyal - sakkal a bűnmegelőzésért

Gyerek neve: Papp Marcell

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 4.osztály

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Ecsédi Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 3.osztály

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Rábel Gergő

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Mátrainé Németh Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 3.osztály

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Princz-Jakovics Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 3.osztály

MATEGYE Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Sarus Döme

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 4.osztály

Kenguru megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Hegedűs Johanna

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Horváthné Cseh Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 7

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Ecsédi Dániel,Mihalik Sára,Tálos Lili Anna,Tánczos Dorka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 3.osztály

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Pap Marcell,Princz-Jakovics Anna,Sáfár Lara,Szabó Zsombor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 3.osztály

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csányi Péter,Lakatos Vivien,László Tímea,Mühl Nándor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Mátrainé Németh Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 3.osztály

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Fejes Gergő,Kapás Anna,Székely Gergő,Závogyán Bercel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 3.osztály

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Giricz Vince,Nagy Leila,Reibl Sebestyén,Zelenyánszki András

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 4.osztály

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Kamenár Kristóf

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pásztiné Bisztyó Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 2.osztály

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Zsombor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 3.osztály

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Ecsédi Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 3.osztály

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Leila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 4.osztály

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Leila,Zelenyánszki András,Patyi Péter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 4.osztály

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Zsombor,Rábel Gergő,Ecsédi Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária,Mátrainé Németh Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 3.osztály

Bendegúz Tudásbajnokság (matematika)

Gyerek neve: Nagy Leila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 4.osztály

Bendegúz Tudásbajnokság (matematika)

Gyerek neve: Giricz Vince

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 4.osztály

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Tálos Lili

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 3.osztály

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Princz-Jakovics Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 3.osztály

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Kapás Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 3.osztály

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Ecsédi Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 3.osztály

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Giricz Vince

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 4.osztály

KockaKobak Matematikaverseny

Gyerek neve: Zelenyánszki András

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 4.osztály

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Méri Martin Sonkolyos Ágnes Nagy Dániel Tóth Levente

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 11-12

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Kajdácsi Szabolcs Izsó Barnabás Sipos Viktor Szabó Máté

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta Szűcs Béla

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 12-13

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Mihalik Bálint Szabó Tamás Rakiás Adrián Takács Gergő

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Horváthné Cseh Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 8-9

Bács-Kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Lédeczi László

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Horváthné Cseh Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 8

Bács-Kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Tamás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Horváthné Cseh Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 9

Kalmár megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Mihalik Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Horváthné Cseh Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9

Kalmár megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Rakiás Adrián

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Horváthné Cseh Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 9

MATEGYE-matematika verseny

Gyerek neve: Pusztai Viktória

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Nagy Klára

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 19.

Gyerek kor: 13

Varga Tamás matematika verseny

Gyerek neve: Körmöczi Márk

Dátum: 2012.02.07

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Hamarné Neuhauser Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

Gordiusz matematika verseny

Gyerek neve: Csősz Gábor

Dátum: 2012.03.02

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Szabó Zsuzsanna Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 17

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Szabó Martin

Dátum: 2013.02.09

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Szenes Mártonné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 17

Megyei matematika verseny

Gyerek neve: Csősz Gábor

Dátum: 2013.01.18

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Szabó Zsuzsanna Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 18

Varga Tamás matematika verseny

Gyerek neve: Rudasi Dávid

Dátum: 2013.01.22

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Szmola Klára

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona matematika verseny

Gyerek neve: Körmöczi Márk

Dátum: 2013.03.02

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dr.Hamarné Neuhauser Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 15

Zrínyi Ilona matematika verseny

Gyerek neve: Galambos Eszter

Dátum: 2013.03.02

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Szenes Mártonné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 17

Zrínyi Ilona Matematika verseny

Gyerek neve: Szalai Richárd

Dátum: 2013.04.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája

Felkészítő neve: Báriné Bodnár Erika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10

Bolyai Matematika csapatverseny

Gyerek neve: Varga Erika, Gál Brigitta, Nyíri Vivien, Kolláth István

Dátum: 2012.10.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája

Felkészítő neve: Domokos Gábor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 12

Bolyai Matematika csapatverseny

Gyerek neve: Baranyi Márton, Gegő Levente, Szabó Martin, Szalai Richárd

Dátum: 2012.10.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája

Felkészítő neve: Házi Erzsébet, Szilyné berka Monika, Báriné Bodnár Erika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 10

Bács-kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Kovács Ákos

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14

Bács-kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Riedl László

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 14

Bács-kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Balázs

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Modok Gáborné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 10

Bács-kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Balog Réka

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 13

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Sebe Anna

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Balogné Nagy Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Tüzes Dorottya

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

Bács-Kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Szikora Marcell

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

MATEGYE matematikaverseny

Gyerek neve: Surányi Kristóf

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Palincsárné Farkas Szilvia

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 9

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Surányi Kristóf Madár Áron Horváth Kristóf Huszár Vanda

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Palincsárné Farkas Szilvia Tóth Andrea

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Szikora Marcell Kovács Brigitta Hegyi József Rimóczi Edina

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Borza Botond K.Szabó Kristóf Tok Imre Tóth Izabella

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nyúl Attiláné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 9

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Rácz Zsombor Konfár Nikolett Baranyi Bernadett Fekete Gergő László

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bezzegné Rabóczki Jolán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 10

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Kiss Balázs Pálinkás Balázs Sörös Patrik Szebellédi Gergő

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Modok Gáborné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 10

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Sebe Anna Barna Beatrix Nagy Anett Nagy Petra

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Balogné Nagy Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 11

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Barna Beatrix Faragó Veronika Nagy Petra Sebe Anna

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Balogné Nagy Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 12

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Kovács Ákos Riedl László Szabados Ádám Nyári Bence

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 13

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Cserényi Vanda Gerencsér Alex Mizsei Zóra Szelei Krisztián

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 13

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Dovydénas Dorottya Nyári Bence Nagy Patrik Tüzes Dorottya

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Biró Szilárd

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Balogné Nagy Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 17.

Gyerek kor: 11

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Sebe Anna

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Balogné Nagy Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 17.

Gyerek kor: 12

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Pálinkás Balázs Surányi Kristóf Szebellédi Gergő

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Modok Gáborné Palincsárné Farkas Szilvia

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 10

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Biró Szilárd Sebe András Fekete Gergő

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Balogné Nagy Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 11

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Bencsik Barnabás Szabados Ádám Tüzes Dorottya

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14

Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Bencsik Barnabás

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Balázs

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Modok Gáborné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 10

Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Konrád

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bezzegné Rabóczki Jolán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 9

Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Szebellédi Gergő

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Modok Gáborné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 10

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Surányi Kristóf

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Palincsárné Farkas Szilvia

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 9

Varga Tamás matematikaverseny

Gyerek neve: Bencsik Barnabás

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Modok Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 9

Varga Tamás matematikaverseny

Gyerek neve: Kovács Ákos

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Kovács Brigitta

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 14

Varga Tamás matematikaverseny

Gyerek neve: Riedl László

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Sebe Anna

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Balogné Nagy Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 11

Varga Tamás matematikaverseny

Gyerek neve: Nyári Bence

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Nyári Bence

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 13

Varga Tamás matematikaverseny

Gyerek neve: Szabados Ádám

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Balog Réka

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14.

Gyerek kor: 12

Bács-Kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Kovács Ákos

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Szikora Marcell

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 16.

Gyerek kor: 14

Bács-Kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Riedl László

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: 3. osztály (csapat): Surányi Kristóf Kiss Balázs Liber Laura

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Palincsárné Farkas Szilvia Modok Gáborné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9

Bács-Kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Szabados Ádám

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 15.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: 7. osztály (csapat): Nyári Bence Bencsik Barnabás Kovács Ákos

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13

Bács-Kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Dovydénas Dorottya

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 16.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: 8. osztály (csapat): Kovács Brigitta Szikora Marcell Rimóczi Edina

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14

Varga Tamás matematikaverseny

Gyerek neve: Tüzes Dorottya

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 13

Varga Tamás matematikaverseny

Gyerek neve: Kovács Ákos

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13

Varga Tamás matematikaverseny

Gyerek neve: Szikora Marcell

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 14

Varga Tamás matematikaverseny

Gyerek neve: Nyári Bence

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 13

Varga Tamás matematikaverseny

Gyerek neve: Szabados Ádám

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 13

Zrínyi Ilona /Gordiusz matematika verseny

Gyerek neve: Farkas Zénó László

Dátum: 2012.02.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Deák Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 19

Zrínyi Ilona /Gordiusz matematika verseny

Gyerek neve: Horváth István Valter

Dátum: 2012.02.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Farkasné Takács Tünde

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 17

Zrínyi Ilona /Gordiusz matematika verseny

Gyerek neve: Miskár Ákos

Dátum: 2012.02.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Farkasné Takács Tünde

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 17

Zrínyi Ilona /Gordiusz matematika verseny

Gyerek neve: Horváth István Valter,Miskár ákos,Drabant László

Dátum: 2012.02.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Farkasné Takács Tünde

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 17

Kenguru Matematika verseny

Gyerek neve: Horváth István Valter,

Dátum: 2012.03.19

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Farkasné Takács Tünde

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 17

Kenguru Matematika verseny

Gyerek neve: Bajáki Vivien

Dátum: 2012.03.19

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Farkasné Takács Tünde

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 17

Kenguru Matematika verseny

Gyerek neve: Miskár Ákos

Dátum: 2012.03.19

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Farkasné Takács Tünde

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 17

Kenguru Matematika verseny

Gyerek neve: Farkas Zénó László

Dátum: 2012.03.19

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Deák Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 19

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Gyerek neve: Bajáki Vivien

Dátum: 2013.03.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Farkasné Takács Tünde

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 18

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Gyerek neve: Rácz Renáta

Dátum: 2013.03.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Farkasné Takács Tünde

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 17

Zrínyi Ilona matematika verseny

Gyerek neve: Kiss Ferenc

Dátum: 2013.03.02

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Deák Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 16

GORDIUSZ Matematikaverseny

Gyerek neve: Pethes Henrietta

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája

Felkészítő neve: Lázár Györgyné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 20

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Pethes Henrietta

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája

Felkészítő neve: Lázár Györgyné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 20

GORDIUSZ Matematikaverseny

Gyerek neve: Maros Gábor

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája

Felkészítő neve: Körmöczi Bulcsú

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 21

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Maros Gábor

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája

Felkészítő neve: Körmöczi Bulcsú

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 21

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Rab Róbert

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája

Felkészítő neve: Pácsáné Kiss Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 20

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Ildikó

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája

Felkészítő neve: Arany Tünde

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 17

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny - megyei döntő

Gyerek neve: Meczelka Gábor, Pogány Anita, Kókai Anna, Marton Ferenc

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Nagy Anette, Rindt Kiss Irén

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4., 6., 9., 10.

Gyerek kor: 15

Zrínyi Ilona Matematikaverseny - megyei forduló

Gyerek neve: Popelka Réka

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Nagy Anette

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 18

Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Csaja Teréz Zsófia, Madari Julianna, Pintér Dávid Kristóf, Popelka Réka, Gulyás Tamás

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Kiss Szabolcs, Nagy Anette, Riczkó Eleonóra, Rindt Kiss Irén, Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: döntőbe jutottak

Gyerek kor: 16-19

Megyei Matematika Verseny

Gyerek neve: Madari Julianna, Pintér Dávid, Popelka Réka, László Anikó, Huszka Csaba, Madari Zoltán

Dátum: 2011.09.01-2012.06.15

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Rindt Kiss Irén, Nagy Anette, Reiter István, Riczkó Eleonóra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. fordulóba jutottak

Gyerek kor: 15-19

Gordiusz Matematika Tesztverseny megyei döntője

Gyerek neve: Popelka Réka, Madari Zoltán

Dátum: 2011.09.01-2012.06.15

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Nagy Anette, Vajda Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5., 4.

Gyerek kor: 17-19

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Surin Simon

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Kiss Szabolcs

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 9. évf.

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2012.03.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2013.03.21

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Ábrahám Balázs

Dátum: 2012.03.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Bollerné Kiss Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Hendrich Mátyás

Dátum: 2012.03.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr. Mátyás Jánosné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 13

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Dúl András

Dátum: 2013.03.21

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Péter Ágota

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Ádám Zsófia

Dátum: 2013.03.21

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Baloghné Szabó Anita

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 8

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Marozsi Lenke

Dátum: 2013.03.21

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Baloghné Szabó Anita

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Árpád

Dátum: 2012.02.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Bollerné Kiss Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2013.02.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Árpád

Dátum: 2013.02.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Bollerné Kiss Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: 4.évfolyam csapata

Dátum: 2013.02.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Bollerné Kiss Márta,Péter Ágota

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: 3.évfolyam csapata

Dátum: 2013.02.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Máté László,Princzné Polló Irén

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2013.05.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: 7.évfolyam

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr.Mátyás Jánosné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 13

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Kosztelny Hanna

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Papp-Szigetiné Németh Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Ipacs Kornál

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Bollerné Kiss Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9

Kockakobak matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9

Kockakobak matematikaverseny

Gyerek neve: Ábrahám Balázs

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Bollerné Kiss Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: 8.évfolyam csapata 4 fő

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr.Mátyás Jánosné,Szóvárhegyi Andrea

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: 8.n oszt.csapata 4 fő

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr.Mátyás Jánosné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csapat: Aczél-Szabó János, Farkas Jázmin, Hegedűs Dániel, Tóth Lili Anna

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit, Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csapat: Pócs Dóra, Toók Enikő, Monori Bence, Kis Martin

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva, Gyömbér Csabáné, Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6-14

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csapat: Bártol Ákos, Gyergyádesz Márton, Apagyi Dávid, Miszler Levente

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva, Körmöcziné Pajor Anett, Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6-14

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csapat: Balogh Benedek, Kelemen Arnold, Szép Soma, Ványi Zoltán

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csapat: Bogdándi Lilla, Hévizi Virág, Sancez Nathalie Aleyda, Mócza Milán

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Halasi Ákos,Kispál Kamilla,Kuti Berta,Rapcsó Petra

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Dr. Sárközyné Szentkirályi Emese,Karácsonyi Zoltánné,Koleszár Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 3. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Halasi Gergő,Molnár Botond,Tánczos-Szabó Csenge,Tekes János

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit,Magyar Péterné,Ádám Mihályné Rapcsó Ibolya,Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Ádány Balázs,Gulyás Anna,Mádai Botond,Márhoffer Soma

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Pecznikné Koncsik Rita,Koleszár Edit,Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 4. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Asztalos Nikolett,Boros Klaudia,Csizmadia Péter,Szabó Eszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid,Miszler Levente,Monori János Bence,Toók Enikő

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Sakk Diákolimpia

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Csenge

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny Megyei Forduló

Gyerek neve: Tekes János

Dátum: 2013.04

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Józsa Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny Megyei Forduló

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Csenge

Dátum: 2013.04

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Lakatos Mónika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6-14

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny Megyei Forduló

Gyerek neve: Sárkány Zorka

Dátum: 2013.04

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Karácsonyi Zoltánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny Megyei Forduló

Gyerek neve: Miszler Levente

Dátum: 2013.04

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba, Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny Megyei Forduló

Gyerek neve: Monori János Bence

Dátum: 2013.04

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csabáné, Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6-14

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny Megyei Forduló

Gyerek neve: Bogdándi Lilla Kata

Dátum: 2013.04

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6-14

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Czumbil Mihály

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Véghné Tóth Izabella,Koleszár Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 2. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Benkovics István Bendegúz

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Magyar Péterné,Tarapcsik Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 3. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Vercz Máté

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Hajagosné Kovács Diána,Tarapcsik Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 3. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Dinka Álmos Csaba

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit,Tarapcsik Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12

Gyerek kor: 3. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Deli Imre László

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Magyar Péterné,Tarapcsik Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 15

Gyerek kor: 3. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Komádi Zalán Lajos

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Magyar Péterné,Tarapcsik Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 19

Gyerek kor: 3. évf.

Zrínyi Ilona Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Kispál Kamilla

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Dr.Sárközyné Szentkirályi Emese,Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 4. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Halasi Gergő

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Tekes János

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Árva Áron

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Molnár Botond

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Csenge

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 15

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Jeszenői Sára

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 18

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Mádai Botond

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 20

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Csizmadia Péter

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Juhász Márk

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Eszter

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 19

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Osztényi József

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Ádány Balázs

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Osztényi József

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Farkas Jázmin

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Eszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Hegedűs Dániel

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Somogyi Levente

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 17

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Bodri Balázs

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 20

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Csenge

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 4. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Miszler Levente

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Hegedűs Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 17

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: 3. évf. csapata: Kispál Kristóf, Asztalos Nikolett, Szabó Eszter

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Karácsonyi Zoltánné, Koleszár Edit, Sipos Ildikó, Gudmon Emese

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6-14

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Csontos Laura

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Ilona Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Osztényi József,Aczél-Szabó János,Farkas Jázmin

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematikai Csapatverseny

Gyerek neve: Rapcsó Petra,Halasi Ákos,Kispál Kamilla,Kuti Berta

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Karácsonyi Zoltánné,Dr. Sárközyné Szentkirályi Emese,Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 4. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: 4. évf. csapata: Aczél-Szabó János, Tóth Lili Anna, Böröczky Balázs, Farkas Jázmin, Bodri Balázs

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit, Nagy Tibor, Ádám Mihályné, Hangodi Judit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Böröczky Balázs

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Czumbil Mihály

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 2. évf.

Bolyai Matematikai Csapatverseny

Gyerek neve: Asztalos Nikolett,Szabó Eszter,Juhász Márk,Csizmadia Péter

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit, Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Monori János Bence

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Benkovics István Bendegúz,Vercz Máté,Dinka Álmos Csaba

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Tarapcsik Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 3. évf.

Bolyai Matematikai Csapatverseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János,Farkas Jázmin,Hegedűs Dániel,Osztényi József

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Tóth Lili Anna

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit, Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6-14

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Matula Árpád

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Ilona Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Halasi Gergő,Tekes János,Árva Áron

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematikai Csapatverseny

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Csenge,Molnár Botond,Halasi Gergő,Tekes János

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Böröczky Balázs

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Ádám Mihályné, Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 6-14

Zrínyi Ilona Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csizmadia Péter,Juhász Márk,Szabó Eszter

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematikai Csapatverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid,Miszler Levente,Monori János Bence,Toók Enikő

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: 5. évf. csapata: Miszler Levente, Monori János, Apagyi Dávid

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba, Gyömbér Csabáné, Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Zrínyi Ilona Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Miszler Levente,Apagyi Dávid

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor,Háriné Kun Éva,Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Miszler Levente

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba, Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6-14

Katona József Gimnázium Matematika versenye

Gyerek neve: Aczél-Szabó János

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: 6. évf. csapata: Makai Béla, Matula Árpád, Ali Ákos, Balogh Benedek, Csontos Laura

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor, Mikesiné Ertl Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

Katona József Gimnázium Matematika versenye

Gyerek neve: Osztényi József

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Makai Béla

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 6-14

Katona József Gimnázium Matematika versenye

Gyerek neve: Hegedűs Dániel

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: 7. évf. csapata: Bogdándi Lilla, Csősz Viola, Biro Csongor

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6-14

Katona József Gimnázium Matematika versenye

Gyerek neve: Somogyi Levente

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: 8. évf. csapata: Mócza Tamás, Gyergyádesz László, Oláh Liliána

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6-14

Katona József Gimnázium Matematika versenye

Gyerek neve: Apagyi Dávid

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: 4. évf. csapata: Csizmadia Péter, Szabó Eszter, Asztalos Nikolett, Boross Klaudia

Dátum: 2013.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gudmon Emese, Sipos Ildikó, Háriné Kun Éva, Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Márhoffer Soma

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Pecznikné Koncsik Rita

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. évf.

Katona József Gimnázium Matematika versenye

Gyerek neve: Miszler Levente

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: 6. évf. csapata: Bártol Ákos, Toók Enikő, Monori János, Miszler Levente

Dátum: 2013.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Tekes János

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Ádám Mihályné Rapcsó Ibolya

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 4. évf.

Katona József Gimnázium Matematika versenye

Gyerek neve: Toók Enikő

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: 8. évf. csapata: Bogdándi Lilla, Sanchez Nathalie, Csősz Viola, Mócza Milán

Dátum: 2013.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor, Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Eszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Katona József Gimnázium Matematika versenye

Gyerek neve: Hordós Adél

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: 3. évf. csapata: Halasi Gergő, Molnár Botond, Tánczos-Szabó Csenge, Tekes János

Dátum: 2013.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit, Molnár Anna, Ádám Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6-14

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Juhász Márk

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Kovács Benedek

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 3. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: 7. évf. csapata: Csontos Laura, Kovács Benjamin, Matula Árpád, Makai Béla

Dátum: 2013.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba, Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6-14

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Osztényi József

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Molnár Botond

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: 4. évf. csapata: Baltás Ádám, Kispál Kristóf, Palotás Levente, Sárkány Zorka

Dátum: 2013.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Karácsonyi Zoltánné, Háriné Ku Éva, Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6-14

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Tóth Lili Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Csenge

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Halasi Gergő

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Miszler Levente

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Tekes János

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 5. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Monori János Bence

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Eszter

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Matula Árpád

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Juhász Márk

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Somogyi Izabella

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Asztalos Nikolett

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Makai Béla

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Dinka Hunor

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Osztényi József

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Hegedűs Dániel

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 7. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Miszler Levente

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Monori János

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Takaró Milán

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Hordós Adél

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 8. évf.

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Toók Enikő

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 8. évf.

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Vercz Máté

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Andrássyné Dolog Éva,Koleszár Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 2. évf.

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Csenge

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Magyar Péterné,Nagy Tibor,Koleszár Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 4. évf.

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Márhoffer Soma

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Pecznikné Koncsik Rita,Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 4. évf.

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Eszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 5. évf.

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Osztényi József

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Miszler Levente

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Matula Árpád

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor,Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 8. évf.

Gordiusz matematikaverseny

Gyerek neve: 11. évfolyam csapata: Okvátovity Zoltán, Juhász Balázs, Persóczki Máté

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 17-18

Gordiusz matematikaverseny

Gyerek neve: 12. évfolyam csapata: Péteri Judit, Lédeczi Lilla, Jánosy Péter

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 18-19

Gordiusz matematikaverseny

Gyerek neve: Bene Bence

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Baranyi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14-18

Gordiusz matematikaverseny

Gyerek neve: Jánosy Péter

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 14-18

Gordiusz matematikaverseny

Gyerek neve: Juhász Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14-18

Gordiusz matematikaverseny

Gyerek neve: Kovács László

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Kutas Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 14-18

Gordiusz matematikaverseny

Gyerek neve: Lédeczi Lilla

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 14-18

Gordiusz matematikaverseny

Gyerek neve: Okvátovity Zoltán

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 14-18

Gordiusz matematikaverseny

Gyerek neve: Persóczki Máté

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14-18

Gordiusz matematikaverseny

Gyerek neve: Péteri Judit

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14-18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Bali Gábor

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14-18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Bene Bence

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Baranyi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14-18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Bensinger Flóra

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Baranyi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 14-18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Gerber Patrik

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14-18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Juhász Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14-18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Kalmár Patrik

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Baranyi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 14-18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Sipos Anna Ilona

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14-18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Szekér István

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 14-18

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Bene Bence

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Baranyi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14-18

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Bensinger Flóra

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Baranyi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14-18

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Juhász Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14-18

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Okvátovity Zoltán

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 14-18

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Szekér István

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 14-18

Varga Tamás matematikaverseny

Gyerek neve: Szécsi Adél

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

Varga Tamás Matematikaverseny

Gyerek neve: Mikulás Hanna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Mikulásné Ferencz Zsuzsanna, Csordásné Szécsi Jolán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Mikulás Hanna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Mikulásné Ferencz Zsuzsanna, Csordásné Szécsi Jolán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Mikulás Hanna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Mikulásné Ferencz Zsuzsanna, Csordásné Szécsi Jolán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Beckwith Édua, Hajma Ágnes, Mikulás Hanna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Mikulásné Ferencz Zsuzsanna, Csordásné Szécsi Jolán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Mikulás Hanna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Mikulásné Ferencz Zsuzsanna, Csordásné Szécsi Jolán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Avramucz Tamás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Olasz Edit, Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

Bács-Kiskun Megyei Matematikaverseny

Gyerek neve: Fekete Ákos

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Olasz Edit, Csordás Mihály

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13

Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Kohut Márk Balázs 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. évf.

Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Melján Dávid Gergő 4. a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 4. évf.

Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Bálint 6.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Pócsonyi Anna Krisztina 6. c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Nyikos Botond Tamás 3.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 3. évf.

Bács-Kiskun Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Papp Dorottya 8. a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Aszódiné Pálfi Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Bendegúz Tudásbajnokság levelező verszeny

Gyerek neve: Markó Nóra 1.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: dr. Csorbáné Gregus Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 1. évf.

Bendegúz Tudásbajnokság levelező verszeny

Gyerek neve: Szabó Natália Lívia 3. d

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Szentendreiné Machács Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 3. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bali Dorka 5.b Ónodi Csenge 5.a Nagy Marcella 5. a Perneki Dóra 5.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Soltészné Almási Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Nyíri Kata Luca 3. b Nyikos Botond Tamás 3.b Varga Janka 3.b Szekeres Máté Tamás 3.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 3. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Jádi Dominik 6. c Bán Bence 6. c Kiss Bálint 6.c Tóth Attila 6.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Ávár Bence 4. a Dong Yifan 4.a Melján Dávid Gergő 4.a Labancz Barnabás 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Rékasy Zoltán 8.a Remény Olivér 8.a Szentesi Lázár 8.a Tatár György Márk 8. a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Aszódiné Pálfi Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bodor Dániel 3.a Keserű Marcell 3.a Laczkó Zsombor 3.a Vidmann Emma 3. a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Benkó Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 3. évf.

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Melján Dávid Gergő 4. a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. évf.

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Dong Yifan 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. évf.

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Ávár Bence 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 4. évf.

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Jádi Dominik 6. c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Bálint 6.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Nyikos Botond Tamás 3.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 3. évf.

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Marcella 5.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Soltészné Almási Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Bálint 6.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Jádi Dominik 6.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6. évf.

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Nyikos Botond Tamás 3.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 3. évf.

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Kohut Márk Balázs 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. évf.

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Tóth Zóra 4.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Tercsiné Tóth Ilona

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. évf.

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Kovács Vid András 4.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Tercsiné Tóth Ilona

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 4. évf.

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Hegedűs Bálint 3.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Deréky Lilla

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 3. évf.

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Balis Dominik 4.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Novákné Korossy Judit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 4. évf.

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Bálint 6.c Bán Bence 6.c Bóta Attila 6.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna Aszódiné Pálfi Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Nyikos Botond Tamás 3.b Nyíri Kata Luca 3.b Hegedűs Bálint 3.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné Deréky Lilla

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 3. évf.

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Kovács Ákos 2. c Németh Lora Rita 2.d Rácz Médea 2.d

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóth Ildikó Gyulainé Ladányi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 2. évf.

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Kohut Márk Balázs 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 4. évf.

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Melján Dávid Gergő 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 4. évf.

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Dong Yifan 4.a Kohut Márk Balázs 4.a Melján Dávid Gergő 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. évf.

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Hegedűs Bálint 3.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Deréky Lilla

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 3. évf.

Bács-Kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Zsigó Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9 év

Bács-Kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9-10 év

Bács-Kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Mamuzsics Gergő

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Soltészné Almási Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 13 év

Bács-Kiskun megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Jávorka András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Aszódiné Pálfi Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 12 év

Bátaszéki matematikaverseny

Gyerek neve: Póczonyi Anna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9-10 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Antal Zsanett, Drabant Anita, Kiss Réka, Póczonyi Anna

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 11 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Remény Olivér, Rékassy Zoltán, Szentesi Lázár, Tatár György

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Aszódiné Pálfi Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 13 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Géczi Ákos, Mamuzsics Gergő, Mihócza Bendegúz, Szénási Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Soltészné Almási Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Csáky Janka, Kovács Leon, Marton Imre

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Soltészné Almási Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 14 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Kollár Mariann, Nemes Botond, Strung Laura, Oláh Zsolt

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Soltészné Almási Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Deák Máté, Horváth Jázmin, Kovács Vid, Tóth Zóra

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Tercsiné Tóth Ilona

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Kelemen Barna, Zsigó Dávid, Palásti László, Somodi Soma

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Dali Dorka, Palásti László, Somodi Soma, Zsigó Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9-10 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Ádám Regina, Géczi Ákos, Szénási Attila, Mamuzsics Gergő

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Soltészné Almási Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Balanyi Laura, Gyepes Dávid, Lázár Ábrahám, Szűcs András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14 év

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Somodi Soma

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9 év

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Zsigó Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 9 év

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Palásti László

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 9 év

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Jávorka András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Aszódiné Pálfi Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 12 év

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Póczonyi Anna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9-10 év

Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Kiss Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9-10 év

Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Póczonyi Anna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 9-10 év

Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Labancz Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Ürögdi Judit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 8 év

Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Drahanovszki Vilmos

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Brenyó Mihályné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14 év

Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Zsigó Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 9-10 év

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: 3. o csapat

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné, Benkó Anna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 9 év

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: Jávorka András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Aszódiné Pálfi Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12 év

Zrínyi Ilona matematikaverseny

Gyerek neve: 6. o csapat

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Aszódiné Pálfi Edit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 12 év

Országos Weöres Sándor Gyermekszínjátszó Találkozó Bács-Kiskun megyei rendezvénye

Gyerek neve: Liliomszörnyek gyermekszínjátszó kör

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti interperszonális intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Ifjúsági Otthon

Felkészítő neve: Tóth Orsolya

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: arany minősítés

Gyerek kor: 8-14

SIMONYI ZSIGMOND Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 5. évf.

SIMONYI ZSIGMOND Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Kovács Gréta Anna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Kovács Szonja

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Balogh Gergő Csaba

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Bodor Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Csőszi Tibor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Hódi Balázs Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Véber Evelin

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Jászfalvy Orsolya

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Hegyvári Gabriella, Rebek Renáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Zeller Doroti

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Hegyvári Gabriella, Rebek Renáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Szabó Veronika

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Hegyvári Gabriella, Rebek Renáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 8. évf.

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XIV. nyelvÉSZ

Gyerek neve: Deák Léna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 8. évf.

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XIV. nyelvÉSZ

Gyerek neve: Váradi Vivien

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsós Nikolett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 8. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Marticsek Réka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Török Ábrahám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Értekes Lóránt

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 9. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Bondor Blanka, Deák Léna, Magyar-Kiss László Gergrely, Szabó Barnabás

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Bogdány Virág, Kaiser Orsolya, Sörös Bernadett és Szabó Júlia

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter,Obsuszt Norbert,Rácz Zsombor,Szász Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuszanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Bozóki Enikő,Gyenge Blanka,Kaiser Nóra Luca,Nagy Dorottya

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuszanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Csőszi Tibor,Hermann Péter,Hódi Balázs,Tokovics Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsós Nikolett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Pecze Krisztina,Németh Anna,Ölvödi Petra,Sinkó Renáta

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsós Nikolett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Balogh Gergő,Igaz Bátor,Katona Iván,Kiss Bence

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsós Nikolett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Bakó Ferenc,Szakali Benedek,Veliczky Barnabás,Vidovics Gergő

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Józsa Csongor,Simon Dániel Gábor,Tóth Barna,Török Ábel

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Jankay Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Bendegúz nyelvÉSZ 2014

Gyerek neve: Tamási Máté

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 5. évf.

Bendegúz nyelvÉSZ 2015

Gyerek neve: Bugya Kamilla

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Bendegúz nyelvÉSZ 2018

Gyerek neve: Nagy Dorottya

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 6. évf.

Bendegúz nyelvÉSZ 2019

Gyerek neve: Török Ábel

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Jankay Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 8. évf.

OKTV orosz nyelv

Gyerek neve: Pelsőczi Borisz

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Vida Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 10. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Bulla Gréta

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 11. évf.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Rácz Zsombor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

OKTV angol nyelv

Gyerek neve: Nyitrai Viola

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Hegyvári Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 11. évf.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Venyingi Fanni

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6. évf.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Zsoldos Zsuzsanna

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6. évf.

OKTV angol nyelv

Gyerek neve: Mészáros András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Máthé Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 12. évf.

OKTV angol nyelv

Gyerek neve: Szabó Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Máthé Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 12. évf.

Bendegúz nyelvÉSZ

Gyerek neve: Zsigmond Richárd

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsós Nikolett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

Bendegúz nyelvÉSZ

Gyerek neve: Bugya Kamilla

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Bendegúz nyelvÉSZ

Gyerek neve: Venyingi fanni

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Bendegúz Nyelvész Anyanyelvi Verseny

Gyerek neve: Váradi Vivien

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Pintérné Major Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 7. évf.

Bendegúz nyelvÉSZ

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

Bendegúz nyelvÉSZ

Gyerek neve: Kovács Gréta

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Börönte Balázs,Deák Péter,Somodi Soma Tamás,Zsigmond Richárd Tibor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsós Nikolett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

SIMONYI ZSIGMOND Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Piskolti János,Szórát Béla,Török Ágoston,Zsigó Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Jankay Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Somodi Kinga,Pálvölgyi Zsófia,Szöllősi Adél,Molnár Kamilla

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Baranyi Brúnó,Kaptás Flóra,Oltyán Kristóf,Venyingi Fanni

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Fehér Izabella,Herczeg Zsanett,Váradi Lili,Veres Enikő

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Ignácz Emese,Bulla Zsófia,Kovács Panna,Bimbó Johanna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Országos német nyelvi verseny

Gyerek neve: Tokovics Lilla Eszter

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Molnár Marianna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8. évf.

SIMONYI ZSIGMOND Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Kovács Gréta Anna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 6. évf.

Országos német nyelvi verseny

Gyerek neve: Takács Rita

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Molnár Marianna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 8. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Balogh Gergő Csaba

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Bodor Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Csőszi Tibor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Hódi Balázs Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Véber Evelin

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 6. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Jászfalvy Orsolya

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Hegyvári Gabriella,Rebek Renáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Zeller Doroti

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Hegyvári Gabriella,Rebek Renáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XIV. nyelvÉSZ

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsós Nikolett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Németh Hédi

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Rebek Renáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Rebek Renáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Varga-Fekete Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Rebek Renáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Venyingi Fanni

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Rebek Renáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Pászti Lilla

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Rebek Renáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 7. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Nemes Luca

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Széki Mirella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 8. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Svorenj Emma

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Széki Mirella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Országos német nyelvi verseny

Gyerek neve: Csenki Csongor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

Országos német nyelvi verseny

Gyerek neve: Nemes Luca

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Országos német nyelvi verseny

Gyerek neve: Svorenj Emma

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Zsigmond Richárd

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsós Nikolett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Bugya Kamilla

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6. évf.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Zsoldos Zsuzsanna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Országos angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Szabó Veronika

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Hegyvári Gabriella,Rebek Renáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Venyingi Fanni

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 7. évf.

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XIV. nyelvÉSZ

Gyerek neve: Deák Léna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XIV. nyelvÉSZ

Gyerek neve: Váradi Vivien

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsós Nikolett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 8. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Marticsek Réka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 9. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Török Ábrahám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 9. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Értekes Lóránt

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 9. évf.

OKTV angol nyelv

Gyerek neve: Nyitrai Viola

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Hegyvári Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 11. évf.

OKTV angol nyelv

Gyerek neve: Mészáros András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Máthé Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 12. évf.

OKTV angol nyelv

Gyerek neve: Szabó Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Máthé Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 12. évf.

Dél-alföldi mese- és mondamondó verseny Bács-Kiskun megyei fordulója

Gyerek neve: Hári Viktória

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Kulcsár Marianna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

Meseországi barangolás - mesemondó verseny Katona József Könyvtár

Gyerek neve: Hári Viktória

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Kulcsár Marianna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

Meseországi barangolás - mesemondó verseny Katona József Könyvtár

Gyerek neve: Hári Viktória

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Kulcsár Marianna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Csabai Viola,Szilvási Nóra,Mohácsi Ármin,Szűcs Vanda

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Királyné Papp Judit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 4.osztály

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Fábián Gyöngyi,Fülöp Anna,Gelányi Dániel,Kele Csenge

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Királyné Papp Judit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 4.osztály

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Obbágy Márton,Dóka Ariel,Schneider Lilia,Rada Bálint

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyergyádesz Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 5.osztály

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Magony Zsófia,Tálos Lili Anna,Princz-Jakovics Anna,Sáfár Lara

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabóné Mongyi Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 3.osztály

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: László Tímea,Lendvai Zalán,Oravecz Kata,Pintér Eszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pesling Melinda

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 3.osztály

Bendegúz nyelvÉsz verseny

Gyerek neve: Tálos Lili Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabóné Mongyi Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 3.osztály

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Fábián Gyöngyi,Fülöp Anna,Gelányi Dániel,Kele Csenge

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Almási Pálné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 5.osztály

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Csabai Viola,Mohácsi Ármin,Szilvási Nóra,Szűcs Vanda

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Almási Pálné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 5.osztály

Szép magyar beszéd - Kazinczy verseny

Gyerek neve: Fülöp Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Almási Pálné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 5.osztály

"Az év állata a sün" - novellaíró pályázat

Gyerek neve: Csabai Viola

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Almási Pálné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5.osztály

Bendegúz Tudásbajnokság (anyanyelv)

Gyerek neve: Tálos Lili

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabóné Mongyi Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 3.osztály

Bendegúz Tudásbajnokság (irodalom, szövegértés)

Gyerek neve: Princz-Jakovics Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabóné Mongyi Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 3.osztály

Bendegúz Tudásbajnokság (irodalom, szövegértés)

Gyerek neve: Lédeczi Nándor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabóné Mongyi Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 3.osztály

Bendegúz Tudásbajnokság (angol)

Gyerek neve: Jávorka Fanni

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Kovács Viktória

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 4.osztály

Táltospróba - CSAPAT

Gyerek neve: Biter Dorka Kreidli Petra Kécskefalvi Luca Váradi Lili

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pesling Melinda

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 10

Bendegúz Tudásbajnokság (angol haladó)

Gyerek neve: Bloom Sára

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 2.osztály

Mesélj Európa angol nyelvi verseny (csapat)

Gyerek neve: Lóczi Eszter Szűcs Boglárka Varga Eszter Domián Kitti Németh Ariella

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gombosné Kecskés Andrea

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10-11

Bendegúz Tudásbajnokság (angol haladó)

Gyerek neve: Zelenyánszki Judit

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Faragóné Török Tünde

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 2.osztály

Mesélj Európa angol nyelvi verseny (csapat)

Gyerek neve: Rékási Kiti Kiss Bettina Almási Eszter Molnár Kata Czene Tímea

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gombosné Kecskés Andrea

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12-13

Táltospróba Csapatverseny

Gyerek neve: Lakatos Vivien,Kovács Kitti,Kovács Boglárka,Oláh Zita

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pesling Melinda

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 3.osztály

Mesélj Európa angol nyelvi verseny (csapat)

Gyerek neve: Minkó Roland Kovács Attila Kovács Natália Czilling Fanni Kócsó Barbara

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gombosné Kecskés Andrea

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12-13

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: László Tímea,Oravecz Kata,Lendvai Zalán,Pintér Eszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pesling Melinda

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 3.osztály

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Magony Zsófia Nikolett,Princz-Jakovics Anna,Sáfár Lara,Tálos Lili Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabóné Mongyi Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 3.osztály

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Fábián Gyöngyi Fülöp Anna Ágnes Gelányi Dániel Kele Csenge

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Királyné Papp Judit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8-9

Weöres Sándor megyei szavalóverseny Kiskunhalas

Gyerek neve: Biri Dorottya

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Királyné Papp Judit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Rebek Réka Rácz Kata Kun Lilla Ördög Csaba

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyergyádesz Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 10-11

Mesélj Európa!

Gyerek neve: Minkó Roland Molnár Alexandra Kovács Attila Kovács Natália Kócsó Barbara

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gombosné Kecskés Andrea

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13-14

Mesélj Európa!

Gyerek neve: Maczkó Lilla Kele Rea Tóbiás Anna Izsó Barnabás Golyha Flóra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gombosné Kecskés Andrea

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13

Táltospróba Katona József Könyvtár

Gyerek neve: Soós Noémi Suhari-Nagy Nóra Zahorán Dorka Peller Fani

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Királyné Papp Judit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8-9

Német nyelvű országismereti verseny

Gyerek neve: Samu Alexa

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bálint Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14

Kenguru angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Nagy Marcell

Dátum: 2013.02.09

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Seres Nóra

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 16

Kenguru angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Balaton Anna

Dátum: 2013.02.09

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Kovács Rita

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 17

Kenguru angol nyelvi verseny

Gyerek neve: Rudasi Dávid

Dátum: 2013.02.09

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Kovács Rita

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14

Német szövegértési verseny

Gyerek neve: Kárász Petra

Dátum: 2013.04.16

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Majzik Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 16

Implom József helyesírási verseny

Gyerek neve: Galambos Eszter

Dátum: 2013.01.25

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Kovács Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 17

"Szép magyar beszéd"

Gyerek neve: Mashaei Lili

Dátum: 2013.02.14

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Szabó Emese

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Litterátum Angol Verseny - megyei forduló

Gyerek neve: Kiss Nikolett

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Hertelendiné Siroki Gizella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12 éves

Litterátum Angol Verseny - megyei forduló

Gyerek neve: Szikora Tamás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Hertelendiné Siroki Gizella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12 éves

"Táltospróba" mesevetélkedő

Gyerek neve: 3. a-b osztály csapata

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Feketéné Kiss Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 9 éves

Bendegúz nyelvész verseny

Gyerek neve: Kovács Brigitta

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 14

Bendegúz nyelvész verseny

Gyerek neve: Nyári Bence

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Juhászné Rozgonyi Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 13

Bendegúz nyelvész verseny

Gyerek neve: Faragó Veronika

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 11

Bendegúz nyelvész verseny

Gyerek neve: Rácz Zsombor

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bezzegné Rabóczki Jolán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 10

Litteratum német tesztverseny

Gyerek neve: Hódi Bernadett

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bodonhelyi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 11

Litteratum német tesztverseny

Gyerek neve: Faragó Zsombor

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bodonhelyi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 11

Litteratum német tesztverseny

Gyerek neve: Szőke-Tóth Berill

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bodonhelyi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 14

Litteratum német tesztverseny

Gyerek neve: Dovydénas Dorottya

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bodonhelyi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14.

Gyerek kor: 14

Litteratum német tesztverseny

Gyerek neve: Szabó Botond

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bodonhelyi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 16.

Gyerek kor: 14

Simonyi helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Gyerek neve: Kozma Krisztina

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 11

Simonyi helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Gyerek neve: Pinke Natália

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 11

Simonyi helyesírási és nyelvhelyességi verseny

Gyerek neve: Kovács Ákos

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 15.

Gyerek kor: 14

Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny

Gyerek neve: Sebe Anna

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11

Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny

Gyerek neve: Faragó Veronika

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 11

Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny

Gyerek neve: Nagy Anett

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 12

Simonyi Zsigmond megyei helyesírási verseny

Gyerek neve: Szikora Marcell

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 14

Országos német nyelvi verseny

Gyerek neve: Bencsik Barnabás

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bodonhelyi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 17.

Gyerek kor: 13

Országos német nyelvi verseny

Gyerek neve: Dovydénás Dorottya

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bodonhelyi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 19.

Gyerek kor: 13

Országos német nyelvi verseny

Gyerek neve: Nagy János Dániel

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bodonhelyi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 20.

Gyerek kor: 14

Országos német nyelvi verseny

Gyerek neve: Paróczai Dávid

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bodonhelyi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 26.

Gyerek kor: 14

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Auer Gabriella Balog Réka Hojsza Boglárka Potz Johanna

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Sebe Anna Nagy Anett Faragó Veronika Csaklós Dorina

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 11

TITOK magyarverseny

Gyerek neve: Kovács Ákos

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 14

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Gombos Bence Fehér Nándor Kovács Ákos Lugosi István

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 13

Bolyai magyar csapatverseny

Gyerek neve: Kovács Ákos Riedl László Szabados Ádám Lugosi István

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Rimóczi Edina

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Bolyai magyar csapatverseny

Gyerek neve: Juhász Réka Tüzes Dorottya Fehér Nándor

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Kovács Brigitta

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14

Németverseny a Bolyaiban

Gyerek neve: Nyári Bence

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bodonhelyi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 14

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Szikora Marcell

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14

Németverseny a Bolyaiban

Gyerek neve: Herczeg Sára

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Bodonhelyi Mariann

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 14

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Lugosi István

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 13

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Dovydénas Dorottya

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Juhászné Rozgonyi Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 13

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Saskői Nóra

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 14

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Herczeg Sára

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Juhászné Rozgonyi Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 13

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Nagy János Dániel

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 14

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Petreczki Regina

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 14

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Kovács Ákos

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 13

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Fodor Zsuzsa

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 14

Lotz helyesírási verseny

Gyerek neve: Nyári Bence

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Juhászné Rozgonyi Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 13

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

Gyerek neve: Kovács Ákos

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

Gyerek neve: Dovydénas Dorottya

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Juhászné Rozgonyi Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14

Bendegúz nyelvÉSZ verseny

Gyerek neve: Sebe Anna

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Deákné Kovácsics Beatrix

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12

Bendegúz nyelvÉSZ verseny

Gyerek neve: Fekete Zsombor

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szőkéné Szólik Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 7

Bendegúz nyelvÉSZ verseny

Gyerek neve: Zakar Bence

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szőkéné Szólik Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 7

Bendegúz nyelvÉSZ verseny

Gyerek neve: Dudás Péter

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szőkéné Szólik Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 7

Bendegúz nyelvész verseny

Gyerek neve: Sebe Anna

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 11

Bendegúz nyelvÉSZ verseny

Gyerek neve: Bánhegyi Dániel

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Berkiné Vékony Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 7

Bendegúz nyelvész verseny

Gyerek neve: Balog Réka

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

Bendegúz nyelvész verseny

Gyerek neve: Csordás Attila

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagyné Vaszily Gyöngyi

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7

Bendegúz nyelvész verseny

Gyerek neve: Potz Johanna

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Huszka Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

"Zalamatos" Angol nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Kasza-Tóth Krisztina, Kenyeres Balázs

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Máténé Varga Gabriella, Molnár Andrea

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1., 6.

Gyerek kor: 18

"Szép Magyar Beszéd" verseny megyei fordulója

Gyerek neve: Sebesi Edit Renáta

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Szalai Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 17

Implom József Helyesírási Verseny - regionális döntő

Gyerek neve: Szabó Imola

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Szalai Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 18

Megyei német nyelvi fordítási verseny

Gyerek neve: Olajos István, Olajos Balázs

Dátum: 2011.09.01-2012.06.15

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Hizsnyik Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1., 3.

Gyerek kor: 19

Kazinczy Szépkiejtési verseny

Gyerek neve: Karádi Janka

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Kormányosné Makai Eszter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

Országos Német nyelvi Verseny megyei forduló

Gyerek neve: Zubek Károly

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr.Tóth Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

Kazinczy Szépkiejtési verseny

Gyerek neve: Irházi Emese

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Kormányosné Makai Eszter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 12

Német nemzetiségi verseny

Gyerek neve: Baltás Dóra

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr.Tóth Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

Országos Német nyelvi Verseny megyei forduló

Gyerek neve: Blöszel Evelin

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr.Tóth Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 13

Mesemondó verseny

Gyerek neve: Máté Eszter

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Koncsik Péterné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7

Német vers- és prózamondó verseny Baja

Gyerek neve: Rottár Kimi

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Baloghné Szabó Anita

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8

Német vers- és prózamondó verseny Baja

Gyerek neve: Zsámboki Nikolett

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr.Tóth Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

"Szép magyar beszéd" - Kazinczy verseny

Gyerek neve: Karádi Janka

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Kormányosné Makai Eszter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Német vers- és prózamondó verseny Baja

Gyerek neve: Lantos Rebeka

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr.Tóth Lászlóné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10

Német vers- és prózamondó verseny Baja

Gyerek neve: Juhász Dániel

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Garay Krisztina

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 11

Angol nyelvu verseny

Gyerek neve: Zsámboki Anna Róza

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Körmöcziné Pajor Anett

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Rőfös-Horvát Judit,Molnár Csenge,Molnár Dóra,Kapás Dóra

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Szondiné Asztalos Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Berta Zsófia,Hordós Adél Zita,Krupa Jázmin,Toók Enikő

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Félixné Oravecz Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Bihal Fanni,Csonka Fanni,Monori Bence,Takaró Milán

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Szondiné Asztalos Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 8. évf.

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Gyerek neve: Tóth Lili Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Melicher Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 6. évf.

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Gyerek neve: Kovács Violetta

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Félixné Oravecz Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 8. évf.

Német Nyelvi Verseny

Gyerek neve: Takaró Milán

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gácsi Hedvig

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 7. évf.

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Gyerek neve: Toók Enikő

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Félixné Oravecz Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Ádám Levente Mihály,Kalán Zsuzsanna,Kovács Violetta,Novák Laura

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Félixné Oravecz Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Csontos Laura,Csipak Blanka,Pál Zita,Kajdácsi Balázs

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Melicher Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Ritter Csanád,Somodi Hanna,Tóth Lili Anna,Somogyi Levente

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Melicher Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6. évf.

Bács-Kiskun Megyei Monda- és Mesemondó Találkozó

Gyerek neve: Farkas Bianka

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Sipos Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Megyei Mesemondó verseny

Gyerek neve: Csengeri Áron

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Józsa Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: országbíró cím

Gyerek kor: 6-14

Angol nyelvi és Országismereti Verseny

Gyerek neve: Bártol Ákos

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Kalózné Németh Izabella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

Angol nyelvi és Országismereti Verseny

Gyerek neve: Somogyi Soma

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Kalózné Németh Izabella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

Angol nyelvi és Országismereti Verseny

Gyerek neve: Major Lilla

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Kalózné Németh Izabella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Angol nyelvi és Országismereti Verseny

Gyerek neve: Dobák Csongor

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Kalózné Németh Izabella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6-14

Angol nyelvi és Országismereti Verseny

Gyerek neve: Toók Enikő

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Kalózné Németh Izabella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6-14

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Gyergyádesz László

Dátum: 2013.05

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Félixné Oravecz Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Oláh Liliána

Dátum: 2013.05

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Félixné Oravecz Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 6-14

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Bártol Ákos

Dátum: 2013.05

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Kormányosné Makai Eszter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 6-14

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Gyerek neve: Toók Enikő

Dátum: 2013.05

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Kormányosné Makai Eszter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14.

Gyerek kor: 6-14

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Csapat: Bogdándi Lilla, Hévizi Virág, Mike Flóra, Sanchez Nathalie

Dátum: 2013.11

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Melicher Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6-14

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Csapat: Bogdándi Lilla, Hévizi Virág, Balázs Marcell, Sanchez Nathalie

Dátum: 2012.11

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Melicher Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6-14

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Balázs Anna,Jeszenői Sára,Kovács Dorina,Szili Nóra

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Melicher Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Gaszner Borbála,Gulyás Anna,Kis-Juhász eszter,Mádai Botond

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Szondiné Asztalos Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Geiger Dániel,Kecskés Jázmin,Kurucz Zalán,Makra Mandula

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Dr. Babiczkiné Pellikán Krisztina Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Németh Panna,Varga Emma Ida,Imricskó Balázs,Molnár Zoltán

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Melicher Márta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 7. évf.

Móricz Zsigmond szavalóverseny

Gyerek neve: Somorjai Réka

Dátum: 2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Tóthné Muráncsik Mónika,Dominek Zsolt

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14-18

Bendegúz Tudásbajnokság levelező verszeny (anyanyelv)

Gyerek neve: Kohut Márk Balázs 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. évf.

Bendegúz Tudásbajnokság levelező verszeny (irodalom szövegfeldolg)

Gyerek neve: Ávár Bence 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 3. évf.

Bendegúz nyelvész

Gyerek neve: Melján Anna 1.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Molnárné Derdák Hajnalka

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 4. évf.

Bendegúz nyelvész

Gyerek neve: Horváth Jázmin 4.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Tercsiné Tóth Ilona

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 4. évf.

Bendegúz nyelvész

Gyerek neve: Jádi Dominik 6. c

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Kriston Vízi Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Bendegúz nyelvész

Gyerek neve: Szabó Hanna 6.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Jobbágy Aranka

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Bendegúz nyelvész

Gyerek neve: Nyíri Kata Luca 3.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 3. évf.

Bendegúz nyelvész

Gyerek neve: Melján Dávid Gergő 4. a

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 4. évf.

Bendegúz nyelvész

Gyerek neve: Kiss Lilla 3.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Deréky Lilla

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 3. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Molnár Kata 8. b Kotroczó Anna 8.b Keresztes Eszter 8.b Jantovics Réka 8. b

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Bartáné Molnár Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Füzi Hanna 3. b Nyíri Kata Lucs 3. b Nyikos Botond Tamás 3. b Szekeres Máté Tamás 3.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 3. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Deák Máté 4.b Horváth Jázmin 4.b Kovács Vid András 4.b Tóth Zóra 4. b

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Tercsiné Tóth Ilona

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Ávár Bence 4.a Dong Yifan 4. a Melján Dávid Gergő 4. a Merha Máté Norbert 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Áron Dominika 4. a Brückner Virág 4.a Kohut Márk Balázs 4. a Szilágyi Adrienn Ilona 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 4. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Bán Bence 6.c Jádi Dominik 6.c Kiss Bálint 6. c Tóth Attila 6. c

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Kriston Vízi Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Kovács Márk 6. a Szabó Hanna 6. a Ugi-Rácz Nikolett 6. a Vidovics Panna 6.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Jobbágy Aranka

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Csikós Lotti 7. b Gajdácsi Vanda 7. b Horváth Zsófia 7. b Német Fanni 7. a

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Kriston Vízi Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Kovács Anna 7.c Kiss Viktória 7. c Juhász Bettina Kata 7. c Borsos Anna Olga 7.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Árkossy Eszter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Gyerek neve: Jádi Dominik 6.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Kriston Vízi Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6. évf.

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny

Gyerek neve: Pácsa Laura 8.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Kriston Vízi Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 8. évf.

Táltospróba (olvasás, szövegértés)

Gyerek neve: Áron Lajos 2.a Bukta Zsófia 2.a Dobos Ágnes 2.a Somodi Zselyke 2.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Ürögdi Judit

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 2. évf.

Bendegúz nyelvész

Gyerek neve: Mamuzsics Gergő

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Kriston Vízi Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 13 év

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Perneki Dóra, Zsigó Dávid, Palásti László, Somodi Soma

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9 év

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Rigó Luca, Csáky Janka, Molnár Petra, Mihócza Bendegúz

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Kriston Vízi Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 13 év

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 10 év

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Áron Dominika, Kohut Márk, Merha Máté, Szilágyi Adrienn

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 10 év

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Ávár Bence, Dong Yifan, Gajdos Máté, Melján Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 10 év

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Palásti László, Perneki Dóra, Somodi Soma, Zsigó Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 11 év

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gyerek neve: Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Kriston Vízi Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 12 év

Német nyelvi fordító verseny

Gyerek neve: Tóth Evelin

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Dobosné Seöbő Szilvia

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 14 év

Országos angol verseny

Gyerek neve: Csáky Janka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Farkas Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 13 év

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Gyerek neve: Kiss Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Bartáné Molnár Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12 év

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Gyerek neve: Rigó Luca

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Kriston Vízi Józsefné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 13 év

VII. Informatika verseny - Bolyai János Gimnázium szervezésében

Gyerek neve: Kovács Tamás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Zsótér Zsolt, Varró Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14 éves

Corvina Mathiász János Általános Iskola által "Gyermekvilág" címmel meghirdetett megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Steigler Ádám, Venyingi Fanni, Molitorisz Luca, Pászti Lilla

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kapots Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: kiállítás

Gyerek kor: 5. évf.

Corvina Mathiász János Általános Iskola által "Gyermekvilág" címmel meghirdetett megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Hegedűs Eszter, Kontra Panka, Gaál Petra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kapots Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: kiállítás

Gyerek kor: 5. évf.

Corvina Mathiász János Általános Iskola által "Gyermekvilág" címmel meghirdetett megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Bulla Zsófia

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kapots Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6. évf.

Corvina Mathiász János Általános Iskola által "Gyermekvilág" címmel meghirdetett megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Hegedűs András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kapots Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: kiállítás

Gyerek kor: 6. évf.

Corvina Mathiász János Általános Iskola által "Gyermekvilág" címmel meghirdetett megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Gosztonyi Csenge

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kapots Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: kiállítás

Gyerek kor: 8. évf.

Százszorszép tehetséggondozó műhely által meghirdetett rajzverseny

Gyerek neve: Bimbó Johanna

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Sántáné Beke Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 7. évf.

"Hatékony tűzmegelőzési kommunikáció" című alkotói pályázat

Gyerek neve: Varga-Zalay Babett

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Sántáné Beke Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 6. évf.

"Tündérek, törpék óriások" megyei rajzpályázat (Mathiász Ált. Isk.)

Gyerek neve: Farkas Eszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Sántáné Beke Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

Corvina Mathiász János Általános Iskola által „Gyermekvilág” címmel meghirdetett megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Bulla Zsófia

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kapots Ildikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

"Biztonságos közlekedés gyerekszemmel" rajzpályázat

Gyerek neve: Laczi Laura

Dátum: 2015

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Forradalom Utcai Telephelye

Felkészítő neve: Balogné Lázár Éva Polyák Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: döntős

Gyerek kor: 6 éves

"Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület"

Gyerek neve: Benedikti-Rembiczki Hanna

Dátum: 2012.12.16

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Forradalom Utcai Telephelye

Felkészítő neve: Homoki Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 6 év

"Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület"

Gyerek neve: Bábiczki Petra

Dátum: 2012.12.16

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Forradalom Utcai Telephelye

Felkészítő neve: Homoki Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 6 év

"Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület"

Gyerek neve: Romhányi Kitti

Dátum: 2012.12.16

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Forradalom Utcai Telephelye

Felkészítő neve: Homoki Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 6 év

"Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület"

Gyerek neve: Pásztor Eugénia

Dátum: 2012.12.16

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Forradalom Utcai Telephelye

Felkészítő neve: Homoki Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 6 év

"Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület"

Gyerek neve: Süveges Roland

Dátum: 2012.12.16

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Forradalom Utcai Telephelye

Felkészítő neve: Homoki Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 6 év

"Nők a Nemzet Jövőjéért Egyesület"

Gyerek neve: Mészáros Nóra

Dátum: 2012.12.16

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Forradalom Utcai Telephelye

Felkészítő neve: Homoki Ágnes

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 6 év

"Életünk a víz" természetvédelmi rajzpályázat

Gyerek neve: Szécsényi Barbara

Dátum: 2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9

"Virágom-virágom" rajzpályázat

Gyerek neve: Szél Bernadett

Dátum: 2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10

Mathiász Megyei Rajzpályázat (Életfa) kategória

Gyerek neve: Szentiványi Csaba Harkai Sarolta Danics Tímea

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10-13

"Így szeretem az állatokat" rajzverseny

Gyerek neve: Kristó Mónika

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9

"Így szeretem az állatokat" rajzverseny

Gyerek neve: Franczkó Dalma Harkai Sarolta Danics Tímea

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 9-13

Virágom, virágom megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Kocsis Tibor

Dátum: 2012.05

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7 év

Virágom, virágom megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Halász Bernadett

Dátum: 2012.05

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 13 év

Virágom, virágom megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Németh Bettina

Dátum: 2012.05

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12 év

Virágom, virágom megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Vörösmarty Róza

Dátum: 2012.05

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12 év

"Gyermekvilág" megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Takács Janka

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6 év

"Gyermekvilág" megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Tobai Kitti

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 8 év

"Gyermekvilág" megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Halász Bernadett

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14 év

"Gyermekvilág" megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Halász Evelin

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14 év

"Így szeretem az állatokat" megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Ábel Andrea

Dátum: 2013.04

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bognár Éva

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 10 év

Megyei rajzpályázat Kiskunsági Nemzeti Park

Gyerek neve: Samu Péter

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7

Megyei rajzpályázat Kiskunsági Nemzeti Park

Gyerek neve: Vörös Fanni

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8

Megyei rajzpályázat Kiskunsági Nemzeti Park

Gyerek neve: Varga Eszter

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10

Megyei rajzpályázat Kiskunsági Nemzeti Park

Gyerek neve: Lóczi Eszter

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 11

Megyei rajzpályázat Kiskunsági Nemzeti Park

Gyerek neve: Jánosi Laura

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

"Virágom, virágom" rajzpályázat

Gyerek neve: Jánosi Laura

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 13

"Virágom, virágom" rajzpályázat

Gyerek neve: Lóczi Eszter

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 11

Éljen a magyar szabadság rajzpályázat

Gyerek neve: Fülöp Géza Farkas

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóthné Csabai Klára

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8

KATEDRA képregény pályázat

Gyerek neve: Kerepesi Viktória

Dátum: 2012.03.01

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája

Felkészítő neve: Gevicser Gyuláné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

"Gyermekvilág" című megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Kiss Nikolett

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bereczki Károlyné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 12 éves

"Gyermekvilág" című megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Szabó Vivien

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bereczki Károlyné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14 éves

"Virágom, virágom" megyei rajzpályázat

Gyerek neve: Vasvári Izabella

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bereczki Károlyné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13 éves

Kiskunsági Nemzeti Park Természetvédelmi megyei rajzversenye

Gyerek neve: Bodor Dalma

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bereczki Károlyné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14 éves

"Életünk a víz" című Bács-Kiskun Megyei természetvédelmi rajzpályázat

Gyerek neve: Bodor Dalma

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bereczki Károlyné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14 éves

Rákóczi út - Vasútkert revitalizációja rajzverseny

Gyerek neve: Danka Réka

Dátum: 2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Timbuszné Sóber Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: díjazott

Gyerek kor: 13

Bányais Kupa Szakmai

Gyerek neve: Nagy Gábor, Koncz Bence, Takács Richárd

Dátum: 2012.12.01

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Gaál Károlyné, Zoboki József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: kiemelkedő

Gyerek kor: 17

"Aktívan a természetben a természetért" a Kuskunsági Nemzeti Park Igazgatósága által meghirdetett rajzpályázat

Gyerek neve: Kapás Ádám

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Karácsonyi Zoltánné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: díjazott

Gyerek kor: 4. évf.

Madárvonulás gyermekszemmel (darvadozás) rajzpályázat

Gyerek neve: Ügyes kezek szakkör tagjai

Dátum: 2012.10.15

Tehetségterület: természeti térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Ifjúság Útja 1. Szám Alatti Telephelye

Felkészítő neve: Klein Ibolya

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: -

Gyerek kor: 6-7 év

Hogyan szeretem az állatokat? (KNP)

Gyerek neve: Szappanos Márton

Dátum: 2013.04.19

Tehetségterület: természeti térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Ifjúság Útja 1. Szám Alatti Telephelye

Felkészítő neve: Klein Ibolya Winterné Békefi Andrea Hegedűsné Tóth Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-7 év

Hogyan szeretem az állatokat? (KNP)

Gyerek neve: Varga Zsófia Ügyes kezek szakkörösök Batmyagmar Namun Konfár Kitti Jeruska Zsófia Rédei Zsuzsanna

Dátum: 2013.04.19

Tehetségterület: természeti térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Ifjúság Útja 1. Szám Alatti Telephelye

Felkészítő neve: Klein Ibolya Winterné Békefi Andrea Hegedűsné Tóth Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 6-7 év

A kecskeméti TERMOSTAR alkotói pályázata az Energiatakarékossági világnap alakmából

Gyerek neve: Lakó Bence Tamás

Dátum: 2013.02.27

Tehetségterület: természeti térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Ifjúság Útja 1. Szám Alatti Telephelye

Felkészítő neve: Deli Gábor Ludányiné Körtvélyesi Gyöngyi

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6 év

SZAKÁCS JENŐ Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9. évf.

IRINYI JÁNOS Kémiaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsos Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9. évf.

Diákszimpózium természettudományi szekció

Gyerek neve: Berényi Flóra, Csontos Máté, Gurka Éva, Kiss Ádám, Szabó Benedek

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert, Korsósné Jávorka Zuszsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10. évf.

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny

Gyerek neve: Sinkó Csaba

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9. évf.

Irinyi János Középiskolai Kémiaverseny

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsos Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 10. évf.

Szakács Jenő Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Sinkó Csaba

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János,Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 11. évf.

Szakács Jenő Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 10. évf.

Bács-Kiskun megyei Szakács Jenő Fizikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 9. évf.

Bács-Kiskun megyei Szakács Jenő Fizikaverseny

Gyerek neve: Molnár Balázs

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 9. évf.

Bács-Kiskun megyei Szakács Jenő Fizikaverseny

Gyerek neve: Finta Imre

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 9. évf.

Bács-Kiskun megyei Szakács Jenő Fizikaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 11. évf.

Bács-Kiskun megyei Szakács Jenő Fizikaverseny

Gyerek neve: Marticsek Réka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 11. évf.

SZAKÁCS JENŐ Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Gályász Szonja

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 10. évf.

Bács-Kiskun megyei Szakács Jenő Fizikaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 12. évf.

Bács-Kiskun megyei Szakács Jenő Fizikaverseny

Gyerek neve: Gájász Szonja

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 12. évf.

IRINYI JÁNOS Kémiaverseny

Gyerek neve: Sinkó Csaba

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 10. évf.

IRINYI JÁNOS Kémiaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 10. évf.

SZAKÁCS JENŐ Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Sinkó Csaba

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 10. évf.

IRINYI JÁNOS Kémiaverseny

Gyerek neve: Takács Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 10. évf.

SZAKÁCS JENŐ Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 10. évf.

SZAKÁCS JENŐ Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Takács Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 10. évf.

SZAKÁCS JENŐ Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 11. évf.

OKTV fizika

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 11. évf.

Hevesy György kémia verseny

Gyerek neve: Csörgő Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsos Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

PénzSztár Országos Középiskolai Pénzügyi-Gazdasági Verseny

Gyerek neve: Finta Zsófia,Rácz Donát,Szabó Barnabás,Zsoldos László

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 10. évf.

ÖVEGES JÓZSEF Fizika Verseny

Gyerek neve: Gosztonyi Csenge

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: döntős

Gyerek kor: 8. évf.

ÖVEGES JÓZSEF Fizika Verseny

Gyerek neve: Gucsi Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: döntős

Gyerek kor: 8. évf.

ÖVEGES JÓZSEF Fizika Verseny

Gyerek neve: Rácz Donát

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: döntős

Gyerek kor: 8. évf.

ÖVEGES JÓZSEF Fizika Verseny

Gyerek neve: Zsoldos László

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: döntős

Gyerek kor: 8. évf.

IRINYI JÁNOS Kémiaverseny

Gyerek neve: Sinkó Csaba

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10. évf.

SZAKÁCS JENŐ Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 9. évf.

IRINYI JÁNOS Kémiaverseny

Gyerek neve: Hermann Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10. évf.

IRINYI JÁNOS Kémiaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borsos Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 9. évf.

SZAKÁCS JENŐ Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: behívott

Gyerek kor: 9. évf.

SZAKÁCS JENŐ Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Sinkó Csaba

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10. évf.

IRINYI JÁNOS Kémiaverseny

Gyerek neve: Takács Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 10. évf.

SZAKÁCS JENŐ Megyei Fizikaverseny

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11. évf.

OKTV fizika

Gyerek neve: Móczár Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2. ford.

Gyerek kor: 11. évf.

Bácsvíz ZRT Kecskemét - használt étolajgyűjtés

Gyerek neve: Óvoda gyerekei

Dátum: 2012.09.01

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kálmán Lajos Óvoda

Felkészítő neve: Óvoda pedagógusai

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 3-7

Rácz Zsolt fizika megyei emlékverseny

Gyerek neve: Halász Bernadett

Dátum: 2013.04

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pappné Horváth Irén

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14 év

Madarak és fák napja (csapatverseny)

Gyerek neve: Virágh Panna Bagó Barbara Gerencséri Alex

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Deálk Attiláné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13

Mikola Sándor fizikaverseny

Gyerek neve: Szabó Martin

Dátum: 2012.02.13

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Sikó Dezső

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 16

Öveges József fizikaverseny

Gyerek neve: Körmöczi Márk

Dátum: 2012.03.04

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Sikó Dezső

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

Irinyi János középiskolai kémiaverseny

Gyerek neve: Szabó Martin

Dátum: 2012.03.13

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Labancz István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 16

Szakács Jenő megyei fizikaverseny

Gyerek neve: Kisjuhász Marcell

Dátum: 2012.04.20

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Horváth Lajos

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 18

Szakács Jenő megyei fizikaverseny

Gyerek neve: Szabó Martin

Dátum: 2012.04.20

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Sikó Dezső

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 16

Szakács Jenő megyei fizikaverseny

Gyerek neve: Csősz Gábor

Dátum: 2012.04.20

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Galambos Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: -

Szakács Jenő megyei fizikaverseny

Gyerek neve: Csősz Gábor

Dátum: 2013.04.26

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Galambos Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1., Szakács díj

Gyerek kor: 18

Szakács Jenő megyei fizikaverseny

Gyerek neve: Szabó Martin

Dátum: 2013.04.26

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Sikó Dezső

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 17

Szakács Jenő megyei fizikaverseny

Gyerek neve: Farkas-Szabó Dominik

Dátum: 2013.04.26

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Sikó Dezső

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 16

Irinyi János középiskolai kémiaverseny

Gyerek neve: Farkas-Szabó Dominik

Dátum: 2013.03.18

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Labancz István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 16

Kitaibel Pál biológia verseny

Gyerek neve: Hajnal Ádám

Dátum: 2013.04.17

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Juhász Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 16

Kitaibel Pál biológia verseny

Gyerek neve: Hamar Eszter

Dátum: 2013.04.17

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Juhász Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 15

Kitaibel Pál biológia verseny

Gyerek neve: Csontos Anna

Dátum: 2013.04.17

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Juhász Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 15

Teleki Pál országos földrajz - földtan verseny megyei fordulója

Gyerek neve: Kovács Tamás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bereczki Károlyné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14 éves

Teleki Pál országos földrajz - földtan verseny megyei fordulója

Gyerek neve: Tarjányi Liza

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bereczki Károlyné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13 éves

Rácz Zsolt fizika emlékverseny

Gyerek neve: Bencsik Barnabás

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna, Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

Rácz Zsolt fizika emlékverseny

Gyerek neve: Kovács Ákos

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna, Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 13

Rácz Zsolt fizika emlékverseny

Gyerek neve: Szikora Marcell

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna, Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

Rácz Zsolt fizika emlékverseny

Gyerek neve: Kovács Brigitta

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna, Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14

Rácz Zsolt fizika emlékverseny

Gyerek neve: Riedl László

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna, Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13

Rácz Zsolt fizika emlékverseny

Gyerek neve: Szabados Ádám

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna, Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13

Rácz Zsolt fizika emlékverseny

Gyerek neve: Bencsik Barnabás

Dátum: 2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna, Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Rácz Zsolt fizika emlékverseny

Gyerek neve: Dovydénas Dorottya

Dátum: 2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna, Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14

Rácz Zsolt fizika emlékverseny

Gyerek neve: Szabados Ádám

Dátum: 2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna, Szalontai Mária

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14

Rácz Zsolt Fizikaverseny

Gyerek neve: Osztényi József

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Rácz Zsolt Fizikaverseny

Gyerek neve: Farkas Jázmin

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Rácz Zsolt Fizikaverseny

Gyerek neve: Molnár Zoltán

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Rácz Zsolt Fizikaverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Rácz Zsolt Fizikaverseny

Gyerek neve: Monori János Bence

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Rácz Zsolt Fizikaverseny

Gyerek neve: Balogh Ádám

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

Gyerek neve: Matula Árpád

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

Gyerek neve: Csontos Laura

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 8. évf.

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny

Gyerek neve: Makai Béla

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 8. évf.

Szakács Jenő fizikaverseny

Gyerek neve: Fenyvesi Péter

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 18

Szakács Jenő fizikaverseny

Gyerek neve: Fenyvesi Péter

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14-18

Szakács Jenő fizikaverseny

Gyerek neve: Juhász Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 14-18

Szakács Jenő fizikaverseny

Gyerek neve: Okvátovity Zoltán

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 18

Szakács Jenő fizikaverseny

Gyerek neve: Okvátovity Zoltán

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14-18

Szakács Jenő fizikaverseny

Gyerek neve: Szekér István

Dátum: 2012

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 18

Szakács Jenő Megyei Fizikaverseny szakközépiskola 11-12. évfolyam kategória

Gyerek neve: Homoki Barna, Vasvári Ádám, Balla Áron, Déri Levente

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Katedra Gimnázium, Informatikai és Művészeti Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Szijártó Sándor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1., 2., 3., 4.

Gyerek kor: 17-18 év

Bendegúz Tudásbajnokság levelező verszeny

Gyerek neve: Csillag Zsombor 3. c

Dátum: 2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Deréky Lilla

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Bendegúz Tudásbajnokság történelem

Gyerek neve: Jádi Dominik 6. c

Dátum: 2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóth Mózesné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 1. évf.

Diákolimpia - röplabda VI. kcs.

Gyerek neve: Mátó Fanni, Nagy Réka, Kürthy-Kovács Ágnes, Mátrai Estuer, Pétervári Dóra, Frecska Lilla, Bulla Gréta, Páli Rebeka, Kövecses Luca

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Szappanos Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8. évf.

Mezei futóverseny

Gyerek neve: Kincses Fanni

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Magony Katalin

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6. évf.

Mezei futóverseny

Gyerek neve: Morvai Balázs 6.B, Vidovics Gergő 6.B, Kolonics Márton 6.B,

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Szappanos Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6. évf.

Mezei futóverseny

Gyerek neve: Tóth Bálint

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Szappanos Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 11. évf.

Mezei futóverseny

Gyerek neve: Bogdány Marcell

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Szappanos Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 11. évf.

Mezei futóverseny

Gyerek neve: Tóth Bálint, Bogdány Marcell 11.B, Faragó Ede 12.A,

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Szappanos Tibor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 11-12. évf.

Diákolimpia - aszatalitenisz

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Megyei Úszó Diákolimpia - 4X50m gyorsváltó

Gyerek neve: Bíró Balázs 10.A,Janositz Ervin 11.B,Pusztay Botond 11.B és Rácz Tamás 12.B

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: #VALUE!

Megyei Úszó Diákolimpia - 4X50m gyorsváltó

Gyerek neve: Kolonics Márton,Szabó Márk,Tóth Rajmund,Egervölgyi Tamás

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei Úszó Diákolimpia - 4X50m gyorsváltó

Gyerek neve: Ölvödi Petra 7.B,Bogdány Virág 10.A,Balogh Gréta 10.B,Faragó Kamilla 7.B

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: #VALUE!

Megyei Úszó Diákolimpia 100 mell

Gyerek neve: Ölvödi Petra

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Megyei Úszó Diákolimpia 50 hát, 50 mell

Gyerek neve: Ölvödi Soma

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Megyei Úszó Diákolimpia 100 pillangó, 100 hát

Gyerek neve: Kolonics Milán

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Asztalitemisz Diákolimpia

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 9. évf.

HÍRÖS-ÉP Ovi foci kupa

Gyerek neve: Óvoda nagycsoportosai

Dátum: 2013.04.29

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kálmán Lajos Óvoda

Felkészítő neve: Bán Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6-7 év

"Zsóka kupa" meghívásos megyei tornaverseny

Gyerek neve: Horváth Amanda, Molnár Alexandra, Virág Rebeka, Szigeti Fanni, Mencseli Réka, Pataki Anita, Tavaszi Lili

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Hunyadi János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Csaplár Gyuláné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10-11 éves

Lőrinc Tamás birkózó emlékverseny

Gyerek neve: Benda Gábor

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Tóth Imre birkózó edző

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7 év

Lőrinc Tamás birkózó emlékverseny

Gyerek neve: Tóth László

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Mathiász János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Tóth Imre birkózó edző

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6 év

Diákolimpia - lány kosárlabda - 3. kcs.

Gyerek neve: Trecskó Zsanett,Lakatos Vivien,Oravecz Kata,Dorogi Vanessza,Lenkei Cintia,Krauter Adrienn,Pomozi Renáta,Pádár Nikolett,Szűcs Zsófia,Izsó Virág,Magony Zsófia,Zsámboki Blanka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 4.osztály

Diákolimpia - lány úszás - 100 gyors

Gyerek neve: Bogdán Luca

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7.osztály

Diákolimpia - lány úszás - 100 pillangó

Gyerek neve: Bogdán Luca

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7.osztály

Diákolimpia - lány úszás - 100 mell

Gyerek neve: Bogdán Luca

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7.osztály

Diákolimpia - fiú ökölvívás

Gyerek neve: Bakai István

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7.osztály

Sport Alapfokú Kosárlabda

Gyerek neve: Czene Tímea Cseh Evelin Rékási Kitti Bagó Petra Gáspár Viola Szabó Tamara Miklós Annamária Várkonyi Laura

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Tótnhé Török Erzsébet

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11-14

K. L. P. Lovaskupa Izsák - D1 versenyszám

Gyerek neve: Kulima Zsófia

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 11 éves

Úszás Diákolimpia Bács-Kiskun Megyei Döntő - 100 m-es pillangóúszás

Gyerek neve: Budai Zsolt

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Budavári István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 12 éves

K. L. P. Lovaskupa Izsák - Futószár II. kategória

Gyerek neve: Kulima Zsófia

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10 éves

Megyei Tájfutó verseny

Gyerek neve: Máriás Bence

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Szabó Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14 éves

Megyei Kislabdahajító verseny

Gyerek neve: Máriás Bence

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Szabó Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14 éves

Lánchíd - Darvas Kupa megyei terematlétika verseny - magasugrás

Gyerek neve: Malomsoki Márk

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Szabó Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12 éves

Lánchíd - Darvas Kupa megyei terematlétika verseny - magasugrás

Gyerek neve: Lelovics Máté

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Szabó Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14 éves

Lánchíd - Darvas Kupa megyei terematlétika verseny - magasugrás

Gyerek neve: Reile Edit

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Szabó Gabriella

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 13 éves

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: II. korcsop. csapat

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Balogh Noémi

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 11

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: K.Szabó Flóra

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 11

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Fodor Adrienn

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 11

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Fodor Klára

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 11

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: III. korcsop. csapat

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 11-13

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Deák Tamara

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 13

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Gyenes Réka

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 24.

Gyerek kor: 11

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: IV. korcsop. csapat

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13-14

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Balogh Zsófia

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Felföldi Dzsenifer

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 14

Atlétika csapatbajnokság fiú távolugrás

Gyerek neve: Tímár Mihály Kovács Ákos Farkas Márk

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Mérész Beatrix

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 18.

Gyerek kor: 13

Atlétika csapatbajnokság fiú súlylökés

Gyerek neve: Fazekas Milán Kovács Ákos Győrfi Tamás

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Kovács Lili

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 21.

Gyerek kor: 14

Atlétika csapatbajnokság fiú kislabdahajítás

Gyerek neve: Fazekas Milán Kovács Ákos Csordás László

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 13-14

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: csapat

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10-11

Atlétika csapatbajnokság 10 x 200 m váltóverseny (fiú)

Gyerek neve: Kovács Ákos Győrfi Tamás Tímár Mihály Radnóti Donát Bencsik Barna

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István Nagy Péter Kállai Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 13-14

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Surányi Kristóf

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10

Atlétika csapatbajnokság 10 x 200 m váltóverseny (lány)

Gyerek neve: Balogh Zsófia Danka Zsófia Balog Eszter Jobbágy Henriett

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 13-14

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Kunsági Kolos

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 11

Lánchíd Darvas terematlétika 60 m futás

Gyerek neve: Heidrich Ádám

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Kovács Bence

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14.

Gyerek kor: 10

Lánchíd Darvas terematlétika távolugrás

Gyerek neve: Csernai Beatrix

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Horváth Kristóf

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 15.

Gyerek kor: 10

Lánchíd Darvas terematlétika 60 m futás

Gyerek neve: Tímár Mihály

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: III. korcsop. csapat

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11-12

Lánchíd Darvas terematlétika távolugrás

Gyerek neve: Tímár Mihály

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Sárkány Balázs

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 11

Lánchíd Darvas terematlétika 1000 m futás

Gyerek neve: Jámbor Norbert

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 12

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Riczu Balázs

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14.

Gyerek kor: 11

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: "A" csapat

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Farkas Gaszton

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 23.

Gyerek kor: 12

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: "B" csapat

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: IV. korcsop. csapat

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13-14

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: Riczu Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Pinczés Balázs

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 28.

Gyerek kor: 13

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: Sárkány Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Hornyák Ákos

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 23.

Gyerek kor: 14

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: Surányi Kristóf

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 9

Diákolimpia / mezei futás / megyei

Gyerek neve: Nagy Bence

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 27.

Gyerek kor: 14

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: Hegedűs Levente

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 10

Diákolimpia / röplabda / megyei

Gyerek neve: Csikós Botond Dobos Péter Füri Balázs Hőgye Dániel Pesti Marcell Seres Dominik Sutus Ádám Szikora Dávid Török Szabolcs Váczi Ottó

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11-13

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: Kunsági Kolos

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 14.

Gyerek kor: 10

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: Reszegi Robertó

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 22.

Gyerek kor: 10

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: Kovács Tamás

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 23.

Gyerek kor: 10

Mezei futás 1200 m

Gyerek neve: "A" csapat

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10-11

Mezei futás 1200 m

Gyerek neve: "B" csapat

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10-11

Mezei futás 1200 m

Gyerek neve: Faragó Veronika

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 11

Mezei futás 1200 m

Gyerek neve: Csorba Aliz

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Kállai Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 11

Mezei futás 1200 m

Gyerek neve: Fodor Adrienn

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 16.

Gyerek kor: 10

Mezei futás 1200 m

Gyerek neve: Fekete Adrienn

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 10

Mezei futás 200 m

Gyerek neve: csapat

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 11-12

Mezei futás 200 m

Gyerek neve: Jámbor Norbert

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 15.

Gyerek kor: 12

Mezei futás 200 m

Gyerek neve: Szappanos Albert

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 11

Mezei futás 200 m

Gyerek neve: Perényi Máté

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 17.

Gyerek kor: 12

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: csapat

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: Csabai Antónia

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 12

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: Deák Tamara

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 12

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: Mérész Beatrix

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 12

Mezei futás 1500 m

Gyerek neve: Faragó Gabriella

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 16.

Gyerek kor: 12

Mezei futás 3000 m

Gyerek neve: csapat

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 13-14

Mezei futás 3000 m

Gyerek neve: Radnóti Máté

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Kállai Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 13

Mezei futás 3000 m

Gyerek neve: Kovács Ákos

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 14

Mezei futás 3000 m

Gyerek neve: Rigó Dániel

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 16.

Gyerek kor: 14

Mezei futás 3000 m

Gyerek neve: Hornyák Ákos

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 18.

Gyerek kor: 13

Mezei futás 3000 m

Gyerek neve: Nagy Bence

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 20.

Gyerek kor: 13

Mezei futás 2000 m

Gyerek neve: csapat

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 13-14

Mezei futás 2000 m

Gyerek neve: Balog Zsófia

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 13

Mezei futás 2000 m

Gyerek neve: S. Juhász Mercédesz

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 14

Mezei futás 2000 m

Gyerek neve: Fodor Zsuzsa

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 15.

Gyerek kor: 14

Mezei futás 2000 m

Gyerek neve: Berta Ildikó

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Kállai Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 18.

Gyerek kor: 13

Röplabda Diákolimpia

Gyerek neve: Riedl László Győrfi Tamás Kanizsai Nagy Ákos Tasi Milán Kasza Gergő Jágfalvi Zsombor Pesti Marcell Fazekas Gábor

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12-14

Diákolimpia atlétika - egyéni pályabajnokság 60 m futás

Gyerek neve: Heidrich Ádám

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 12

Diákolimpia atlétika - egyéni pályabajnokság 600 m futás

Gyerek neve: Jámbor Norbert

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

Diákolimpia atlétika - egyéni pályabajnokság 4 x 100 m váltófutás

Gyerek neve: Heidrich Ádám

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

Diákolimpia atlétika - egyéni pályabajnokság 4 x 100 m váltófutás

Gyerek neve: Farkas Márk Győrfi Tamás Kovács Ákos Tímár Mihály

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Diákolimpia atlétika - egyéni pályabajnokság 4 x 1000 m váltófutás

Gyerek neve: Berta Mihály Rigó Dániel Radnóti Máté Bencsik Barnabás

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter Kállai Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 13-14

Diákolimpia atlétika - egyéni pályabajnokság 100 m futás

Gyerek neve: Kovács Ákos

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

Diákolimpia atlétika - egyéni pályabajnokság súlylökés

Gyerek neve: Rimóczi Edina

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 14

Diákolimpia atlétika - egyéni pályabajnokság 4 x 600 m váltófutás

Gyerek neve: Sutus-Juhász Mercédesz Balogh Zsófia Szepesi Noémi Felföldi Dzsenifer

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13-14

Diákolimpia atlétika - egyéni pályabajnokság kislabdadobás

Gyerek neve: Boller Dániel

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Kállai Zsuzsanna

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 12

Diákolimpia 3 tusa csapatbajnokság

Gyerek neve: Sárkány Balázs Reszegi Robertó

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10

Diákolimpia egyéni összetett

Gyerek neve: Sárkány Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10

Atlétika Mezei Futás Diákolimpia

Gyerek neve: Farkas Annamária, Galamb Csaba, Gubicza Dániel, Haraszti Botond, Horváth István Valter, Szabó Milán

Dátum: 2012.04.25

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Kovács Attila, Kása Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 18

Röplabda Megyei Diákolimpia

Gyerek neve: Szabó Kristóf, Tóth Balázs, Németh Norbert, Beóka Bence

Dátum: 2012.11.26

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Kása Róbert

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 21

Mezei Futóverseny

Gyerek neve: Horváth István Valter, Bánhidi Ádám

Dátum: 2013.03.01

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Kovács Attila

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 18

Katona József Művészeti Találkozó improvizációs-színjátszó verseny "CSETTINTÉS" csoport

Gyerek neve: Utasi Evelin Szél Rebeka Anna Szőke Tímea

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája

Felkészítő neve: Sárosi Gábor

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 18-20

Labdarúgás Diákolimpia III. krcs.

Gyerek neve: Labdarúgó csapat

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Seremet Attila,Gyenes Klára

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 12

Kosárlabda

Gyerek neve: Ivkovic Milán,Palotás Levente,Magyar Péter,Vincellér Milán

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Patocskai Gáborné

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 3. korcs.

Röplabda Diákolimpia Megyei Döntő

Gyerek neve: Appalman Júlia,Asztalos Nikolett,Bakó Viktória,Csonka Viktória,Gosztolya Tünde,Gubicz Emese,Hárx Zsófia,Lengyel Anna,Rigó Róza,Tarjányi Réka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Dunszt Orsolya

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5-8. évf.

Megyei Diákolimpia-Röplabda

Gyerek neve: Appelmann Júlia,Asztalos Nikolett,Bak Laura,Bakó Viktória,Csonka Viktória,Gosztolya Tünde,Gubicz Emese,Lengyel Anna,Molnár Lídia,Rigó Róza,Tarjányi Réka

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Dunszt Orsolya

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 3. korcs.

Kispályás Floorball Diákolimpia

Gyerek neve: Beke Márk,Kajdácsi Balázs,Kenyeres Bálint,Kovács Benjamin,Molnár Kristóf,Molnár Ábel,Tóth Benedek

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóth Imre

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. korcs.

Kispályás Floorball Diákolimpia

Gyerek neve: Abonyi Olivér,Halasi Ákos,Halasi Gergő,Ludvig Zalán,Major Kristóf

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóth Imre

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 2. korcs.

Kispályás Floorball Diákolimpia

Gyerek neve: Gudmon János,Halasi Botond,Kutszegi Szabolcs,Szakonyi Andor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóth Imre

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 2. korcs.

Kispályás Floorball Diákolimpia

Gyerek neve: Aczél-Szabó János,Illich Tamás,Kalán Balázs,Molnár Kristóf,Novák Miklós

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóth Imre

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 3. korcs.

Kispályás Floorball Diákolimpia

Gyerek neve: Némedi Máté,Osztényi József,Szabó Bence,Szabó Zsombor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóth Imre

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 3. korcs.

Kispályás Floorball Diákolimpia

Gyerek neve: Aczél-Szabó János,Dér Martin,Halasi Bende,Illich Tamás,Kalán Balázs

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóth Imre

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 4. korcs.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny alsó tagozatosoknak

Gyerek neve: Mezős Róza

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 6-10 éves

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny alsó tagozatosoknak

Gyerek neve: Fleig Áron

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6-10 éves

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny alsó tagozatosoknak

Gyerek neve: Abonyi Bálint

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6-10 éves

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny alsó tagozatosoknak

Gyerek neve: Mezős Róza

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6-10 éves

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny alsó tagozatosoknak

Gyerek neve: Vinczellér Milán

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6-10 éves

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny alsó tagozatosoknak

Gyerek neve: Feyér Csanád

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6-10 éves

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny alsó tagozatosoknak

Gyerek neve: Magyar Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6-10 éves

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny alsó tagozatosoknak

Gyerek neve: Losonczi Orsolya

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6-10 éves

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny alsó tagozatosoknak

Gyerek neve: Vinczellér Ákos

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 6-10 éves

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny alsó tagozatosoknak

Gyerek neve: Varjú Kenéz

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6-10 éves

Kispályás Floorball Diákolimpia

Gyerek neve: Beke Márk,Kajdácsi Balázs,Kenyeres Bálint,Kovács Benjamin,Molnár Ábel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóth Imre

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. korcs.

Kispályás Floorball Diákolimpia

Gyerek neve: Beke Márk,Kajdácsi Balázs,Kenyeres Bálint,Kovács Benjamin,Molnár Ábel,Tóth Benedek

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóth Imre

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. korcs.

Városi Diákolimpia-Röplabda

Gyerek neve: Appelmann Júlia,Asztalos Nikolett,Bak Laura,Bakó Viktória,Csonka Viktória,Gosztolya Tünde,Gubicz Emese,Lengyel Anna,Molnár Lídia,Rigó Róza,Tarjányi Réka

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Dunszt Orsolya

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. korcs.

Megyei Diákolimpia (röplabda) III. korcsoport

Gyerek neve: Csapattagok: Barabás Franciska, Hegedűs Anna, Lapéta Andrea, Réczi Tünde, Tóth Laura, Tokodi Vivien, Hári Zsófia, Major Lilla, Király Zsófia, Bán Liliána, Appelman Júlia

Dátum: 2013.04

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Dunszt Orsolya

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Asztalitenisz Megyei Diákolimpia Döntő

Gyerek neve: Novák Miklós,Ónodi Attila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Asztalitenisz Megyei Diákolimpia Döntő

Gyerek neve: Novák Laura

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Asztalitenisz Megyei Diákolimpia Döntő

Gyerek neve: Novák Miklós

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Nagy Hanna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 2. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Magony Joshua

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Versics Ádám

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Böröczky Marcell

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Csonka Viktória

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Virág

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Fazekas Nóra

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 4. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Kovács Bence Norbert

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Versics Ádám

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Réka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Pajor Franciska

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Földházi Ákos

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Nagy Hanna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 2. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Kerekes Luca

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Károssy Csenge

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Szili Ágnes

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 2. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Losonczy Flóra

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Kovács Bence

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Wórum Soma

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Réka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Kürtösi Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Márhoffer Soma

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 4. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Losonczi Orsolya

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 3. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Tóth Molli

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 4. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Sipos Lili

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Csonka Vanessza

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Károssy Csenge

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Magony Joshua

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Márhoffer Soma,Tóth László,Wórum Soma,Varjú Kenéz

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Fazekas Nóra,Tóth Molli,Szili Nóra,Pajor Franciska

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Simon Ildikó,Somogyi Panna,Csonka Vanessza,Tánczos-Szabó Virág

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Böröczky Marcell,Földházi Ákos,Barta Zsolt,Magony Joshua

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-300m síkfutás

Gyerek neve: Losonczi Orsolya

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Losonczy Flóra,Czagán-Mákos Lili,Csonka Viktória,Kererkes Luca

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-magasugrás

Gyerek neve: Domján Larina

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Beke Márk,Kürtösi Dávid,Kovács Benjámin,Kovács Bence

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-magasugrás

Gyerek neve: Mányoki Ádám

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Szűcs Viktória,Sípos Lili,Tokodi Zita,Tánczos-Szabó Réka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-magasugrás

Gyerek neve: Illich Zsombor

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Úszás Diákolimpia

Gyerek neve: Szabó Luca,Zsámboki Anna,Bodor Kata,Károssy Csenge

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-magasugrás

Gyerek neve: Magyar Dániel

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 2. korcs.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-helyből távolugrás

Gyerek neve: Illich Zsombor

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 2. korcs.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-helyből távolugrás

Gyerek neve: Magyar Dániel

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 2. korcs.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-helyből távolugrás

Gyerek neve: Losonczi Orsolya

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 2. korcs.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-helyből távolugrás

Gyerek neve: Kerekes Hédi

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 1. korcs.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-helyből távolugrás

Gyerek neve: Dongó Gellért

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 1. korcs.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-helyből távolugrás

Gyerek neve: Feyér Csanád

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 1. korcs.

Tapsifüles Megyei Terematlétikai Verseny-30m síkfutás

Gyerek neve: Berta Villő

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 1. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Szili Ágnes

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 1. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Wórum Regő

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 1. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Mádai Csenge

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 1. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Fazekas Nóra

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Tóth Molli

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Szili Nóra

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Tóth László

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Varjú Kenéz

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Wórum Soma

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Böröczky Marcell

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 3. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Losonczy Flóra

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 3. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Barta Zsolt

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 3. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Hegedűs Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 3. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Czagán-Mákos Lili

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 3. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Csenge Sára

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 4. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Tóth László,Varjú Kenéz

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Böröczky Marcell,Barta Zsolt

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 3. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Losonczi Flóra,Czagán-Mákos Lili

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 3. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Fazekas Nóra,Tóth Molli

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Wórum Regő,Horváth Levente

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 1. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Mádai Csenge,Szili Ágnes

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 1. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Szili Nóra,Seregély Anna Bora

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Márhoffer Soma,Wórum Soma

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 2. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Kovács Benjamin Attila,Beke Márk

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 4. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Károssy Csenge Sára,Somogyi Panna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 4. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Hegedűs Dániel,Kurucz Zalán

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 3. korcs.

Megyei Kéttusa Diákolimpia

Gyerek neve: Szép Soma Barnabás,Kovács Timon

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 4. korcs.

Diákolimpia V.kcs. kézilabda

Gyerek neve: Herceg Dalma, Szabó Evelin, Babos Dóra, Csontos Fruzsina, Darabos Viktória, Sőrés Anna, Kalapos Dorina, Mikó Elizabet, Lakatos Klaudia, Palincsár Dorina, Balog Kitti

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Nyilas Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14-18

Diákolimpia V.kcs. nagypályás labdarúgás

Gyerek neve: Bali Gábor,Bodor Márk,Eke Ádám,Farkas Gábor,Farkas Péter,Guóth Máté,Huber Dávid,Kakuk Szabolcs,Kovács Bence,Kovács Márk,Kreidli Bence,Krizsán Péter,Laczkó Dávid,Lóczi Dániel,Malik Milán,Nagy László,Stein Csaba,Udvarhelyi István,Vojtovics Ákos

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Nyilas Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14-18

Diákolimpia V.kcs. röplabda

Gyerek neve: Horváth Norbert, Huber Dávid, Kovács Bence, Péntek Szabolcs, Gouth Máté, Eke Ádám

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Nyilas Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14-18

Diákolimpia VI.kcs. kézilabda

Gyerek neve: Bali Gábor, Dömötör Péter, Imre Lőrinc, Fekete Sándor,Garamszegi Bence, Imre Lőrinc, Juhász Balázs, Kakuk Szabolcs, Kovács László, Madari Dániel, Pácsa Alex, Szabó Zoltán,Szarka Ákos, Vörös Zsombor, Fekete Sándor.

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Nyilas Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14-18

Diákolimpia VI.kcs. röplabda

Gyerek neve: Fazekas Zsolt, Horváth Norbert, Huber Dávid, Kovács Bence, Szabó Levente, Tót Szabolcs, Varga Levente, Péntek Szabolcs, Gouth Máté, Eke Ádám

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Nyilas Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14-18

Diákolimpia VI.kcs. teremlabdarúgás

Gyerek neve: Nagy Dániel, Koncz Attila, Domonkos Csaba, Fenyvesi Máté, Márkus András, Beregszászi Béla, ÜresFarkas Barnabás, Sáfár László, Vojtovics Ákos, Kakuk Szabolcs

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Nyilas Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14-18

Diákolimpia, kézilabda VI.kcs. fiú

Gyerek neve: Bali Gábor, Dömötör Péter, Fekete Sándor, Garamszegi Bence, Imre Lőrinc, Juhász Balázs, Kakuk szabolcs, Kovács László, Kun Attila, Madari Dániel, Pácsa Alex, Szarka Ákos, Fekete Sándor, Lakatos Máté, Dobossy Gergely, Eke Ádám, Piránszki István, Szrnka Levente, Szűcs Gergely, Szabó Pál

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Nyilas Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 16-18

Diákolimpia, kosárlabda V.kcs. leány

Gyerek neve: Gyárfás Patrícia, Szigeti Emőke, Kőházi Fanni, Ősze Vivien, Nagy Helga, Murár Fanni, Mikó Elizabeth, Kálló Dóra, Csorba Olívia, Futaki Réka

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Kovács Gergely

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 17-18

Diákolimpia, kosárlabda VI.kcs. fiú

Gyerek neve: Dobossy Gergely,Fehér Ádám,Gyurkovics Kristóf,Jakab Péter,Juhász Balázs,Kiss Illés,Tóth Bence,Oláh Barnabás,Gyorsa Viktor,Kovács Márk,Kocsis Máté,Szűcs Gergely,Fehér Péter

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Ábel József

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 17-18

Diákolimpia, kosárlabda VI.kcs. leány

Gyerek neve: Babos Dóra,Balog Kitti,Bokor Adrienn,Csontos Fruzsina,Darabos Viktória,Ethleib Leila,Faragó Adrienn,Gyebnár Katalin,Herceg Dalma,Kalapos Dorina,Kislőrincz Fanni,Lakatos Klaudia,Mikó Elizabet,Néma Ágnes,Nyilas Luca,Palincsár Dorina,Sápi Diána,Sőrés Anna,Szabó Evelin,Szegedi Zsófia,Szemerédi Erika

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Kovács Gergely

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 17-18

Diákolimpia, röplabda VI.kcs. fiú

Gyerek neve: Horváth Norbert, Huber Dávid, Nyerges Dénes, Oláh Barnabás, Tót Szabolcs, Bus András, Eke Ádám, Guóth Máté, Kecskés Sándor, Kovács Bence, Péntek Szabolcs

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Nyilas Beáta

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 16-18

Diákolimpia, röplabda VI.kcs. leány

Gyerek neve: Kovács Lilla, Kovács Tímea, Szalay Zsófia, Trepák Fanni, Colturato Vivien, Nagy Dóra, Thúróczy Erika

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Kovács Gergely

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 16-18

Diákolimpia

Gyerek neve: Hager Rita

Dátum: 2013.05.07

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Hack Tamás

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

Diákolimpia, összetett

Gyerek neve: Hager Rita

Dátum: 2013.05.08

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Hack Tamás

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 12

Fülemüle fesztivál

Gyerek neve: Görög Vanda, Kispeti Anna, Prohászka Márk

Dátum: 2013.05.10

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kálmán Lajos Óvoda

Felkészítő neve: Bán Anikó

Verseny szint: megyei

Versenyen elért helyezés: -

Gyerek kor: 6-7 év

"Magyar-magyar" disputaverseny (Marosvásárhely)

Gyerek neve: Polacsek Zsuzsanna,Berta Luca,Fehér Bianka

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

"Magyar-magyar" disputaverseny (Marosvásárhely)

Gyerek neve: Polacsek Zsuzsanna

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Euroscola internetes kvízjáték

Gyerek neve: 11.A osztály

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Janlay Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: Strasbourg

Gyerek kor: 11. évf.

35. KÁRPÁT-MEDENCEI KÖZÉPISKOLÁS IRODALMI PÁLYÁZAT /próza kategória/

Gyerek neve: Miklya Emese

Dátum: 2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr. Debreczeni Józsefné

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 16

XXII. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Veliczky András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 12. évf.

XXII. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 9. évf.

XXI. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Szebellédi Márton

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 8. évf.

XXII. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Veliczky András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 12. évf.

II. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny (5-8. osztály)

Gyerek neve: Nagy Dorottya

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 11. évf.

Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 9. évf.

XXIII. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 10. évf.

I. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 5-8. osztály

Gyerek neve: Hermann Péter Pál

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

I. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 5-8. osztály

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

I. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny 5-8. osztály

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

XXII. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 9. évf.

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Popelka Réka, Czakó Petra, Hajagos Bettina, Sutus Endre, Madari Zoltán

Dátum: 2011.09.01-2012.06.15

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Nagy Anette, Reiter István, Riczkó Eleonóra, Vajda Csaba, Rindt Kiss Irén

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: megyei: 1., 5., 6.; országos: 74., 19., 56.

Gyerek kor: 17-19

II. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Szabó Eszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 20

Gyerek kor: 5. évf.

II. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 6. évf.

II. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Osztényi József

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 26

Gyerek kor: 6. évf.

II. Nemzetközi Magyar Matematika Verseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 16

Gyerek kor: 7. évf.

Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Szabó Eszter

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Osztényi József

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Miszler Levente

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Molnár Botond

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Csenge

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

Öveges József Kárpát-medencei Fizikaverseny 1. forduló

Gyerek neve: Gyergyádesz László

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gyömbér Csaba

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 6-14

TMMATE Nemzetközi Matematika-verseny

Gyerek neve: Mikulás Zsófia

Dátum: 2012.02.25

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Csordás Mihály

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 12

Kenguru nemzetközi matematikaverseny

Gyerek neve: Szécsi Adél

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Csordás Mihály

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 11

Bonifert Domonkos matematikaverseny

Gyerek neve: Szécsi Adél

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Csordás Mihály

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 12

Deutscher Multimediapreis für Kinder und Jugendliche - MB21 verseny Drezdában

Gyerek neve: Kiss Ádám (Buzási Tibor)

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 12. évf.

Implom József Helyesírási Verseny Kárpát-medencei Döntője

Gyerek neve: Csaja Teréz Zsófia

Dátum: 2015

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Kónya Edit Julianna

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 13

Gyerek kor: 11. évf.

First Lego League kutatási és robotika verseny

Gyerek neve: Berki Tamás,Deák Léna,Finta Zsófia,Gosztonyi Csenge,Rácz Donát,Tormási Tivadar,Szabó Barnabás,Vincze Dóra,Petrik Gréte,Szakali Benedek,Veliczky Barnabás

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna,Korsósné Jávorka Zsuzsanna,Kiss Róbert

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 11

Gyerek kor: 8. évf.

First Lego League kutatási és robotika verseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna (9.A),Coulibaly Patrik (9.A),Csontos Dávid (9.A),Deák Léna (8.A),Finta Zsófia (8.A),Gosztonyi Csenge (8.A),Gucsi Bálint (8.A),Ivankovics Mladen (9.A),Kiss Máté (9.A),Rácz Donát (8.A)

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna,Korsósné Jávorka Zsuzsanna,Kiss Róbert,Máthé Ildikó

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 13

Gyerek kor: 8-9

First Lego League kutatási és robotverseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna (9.A), Coulibaly Patrik (9.A), Csontos Dávid (9.A), Deák Léna (8.A), Finta Zsófia (8.A), Gosztonyi Csenge (8.A), Gucsi Bálint (8.A), Ivankovics Mladen (9.A), Kiss Máté (9.A), Rácz Donát (8.A)

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna, Korsósné Jávorka Zsuzsanna, Kiss Róbert, Máthé Ildikó

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1/13.

Gyerek kor: 8-9. évf.

World Robot Olympiad

Gyerek neve: Mihalik Dániel,Nyíri Anna Eszter,Zsetkó Dávid

Dátum: 2015.11.06-2015.11.08

Tehetségterület: technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 15

Gyerek kor: 8. évf.

"Hogyan szeretem az állatokat?" - természetvédelmi pályázat

Gyerek neve: Rádi Zsófia

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Polyák Emese

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: díjazott

Gyerek kor: 8 éves

"Hogyan szeretem az állatokat?" - természetvédelmi pályázat

Gyerek neve: Oláh Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Bereczki Károlyné

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: díjazott

Gyerek kor: 14 éves

Alfons Mucha rajzpályázat

Gyerek neve: Somorjai Réka

Dátum: 2012

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Mészáros Marianna

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: Díjazott

Gyerek kor: 14-18

"A Day in the World" nemzetközi fotópályázat

Gyerek neve: Pencz Roland

Dátum: 2013.05.01

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Katedra Gimnázium, Informatikai és Művészeti Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: legjobb 1000 között

Gyerek kor: 18 év

Nemzetközi Építész Diákkonferencia- Porta Speciosa Egyesület által meghírdetett "Szakrális terek építészete" felmérési pályázat és prezentáció

Gyerek neve: Bednár Dániel,Fejes Péter

Dátum: 2014.04.25-2014.04.27

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Gáspár András Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Papp Géza,Deli Gábor

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 11.évf.

Nemzetközi Építész Diákkonferencia- Porta Speciosa Egyesület által meghírdetett "Kint is-Bent is- Kerítések, kertkapuk, rácsok" felmérési pályázat és prezentáció

Gyerek neve: Bednár Dániel,Fejes Péter,Varga Richárd,Nagy Vivien

Dátum: 2015.04.10-2015.04.12

Tehetségterület: térbeli-vizuális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Gáspár András Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Papp Géza,Deli Gábor

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2,3

Gyerek kor: 12.évf.

International Science Olympics

Gyerek neve: Takács Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10. évf.

Fenntartható energia 2013 - konferencia és verseny izraeli projekt pályázat

Gyerek neve: Kiss Ádám

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 12. évf.

Vermes Miklós Nemzetközi Fizika Verseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 9. évf.

International Science Olympics

Gyerek neve: Takács Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: természeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 10. évf.

Junior Freshhh Természettudományi verseny

Gyerek neve: Gosztonyi Csenge,Karádi Kende,Molnár Balázs

Dátum: 2015.10-2015.12

Tehetségterület: természeti,logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Kiss Róbert,Szabó Ödön,Varga József,Vargáné Hajdú Mária

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 10-11. évf.

Junior Freshhh Természettudományi verseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna,Szakali Benedek,Szedresi Luca

Dátum: 2015.10-2015.12

Tehetségterület: természeti,logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János,Borsos Katalin,Kiss Róbert,Korsósné Jávorka Zsuzsanna,Szabó Ödön,Varga József,Vargáné Hajdú Mária

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 10-12. évf.

Junior Freshhh Természettudományi verseny

Gyerek neve: Kiss Dávid,Rácz Donát,Zsoldos László

Dátum: 2015.10-2015.12

Tehetségterület: természeti,logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János,Kiss Róbert,Korsósné Jávorka Zsuzsanna,Szabó Ödön,Varga József,Vargáné Hajdú Mária

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 10-12. évf.

Junior Fresssh 2015

Gyerek neve: Coulibaly Patrik,Kiss Máté,Marticsek Réka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti,logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bakk János,Kiss Róbert

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 11. évf.

Középiskolai Kémiai Lapok Fordítási Verseny (Kémia idegen nyelven - Kémia német nyelven) II. fordulója

Gyerek neve: Molnár Balázs

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: természeti,nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Tóth Márta

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 9. évf.

IDO European Dance Show Championship 2012

Gyerek neve: Kaiser Orsolya

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9. évf.

12. Junior Uszonyos és Búvárúszó Világbajnokság

Gyerek neve: Balogh Máté

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9. évf.

Gyermek Világjátékok - Sydney, Ausztrália

Gyerek neve: Szabó Márk - vízilabda

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Gyermek Világjátékok - Sydney, Ausztrália

Gyerek neve: Pusztay Pongrác

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 10. évf.

Junior Uszonyosúszó Világbajnokság

Gyerek neve: Balogh Máté

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 11. évf.

12. Junior Uszonyos és Búvárúszó Vilgbajnokság

Gyerek neve: Balogh Máté

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 9. évf.

Zsoldos Zsolt Judo verseny

Gyerek neve: Borsos Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Hunyadi János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Barcsik Zoltán edző

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11 éves

Szentkirályi Kupa

Gyerek neve: Borsos Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Hunyadi János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Barcsik Zoltán edző

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11 éves

Szentkirályi Kupa

Gyerek neve: Borsos Janka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Hunyadi János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Barcsik Zoltán edző

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8 éves

Hip-Hop Európa Bajnokság

Gyerek neve: Kovács Sándor

Dátum: 2013.05.01

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Hunyadi János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Váczi Nikolett edző

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 11 éves

Nógrád Nagydíj 2013 - nemzetközi tájfutó verseny

Gyerek neve: Kiszel Gergő

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9 éves

Társastáncok nemzetközi fesztiválja Szabadkán

Gyerek neve: Nagy Nikolett Acsai Bianka Kovács Lili

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Novák Anikó

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 13-14

Nemzetközi Gyermek Világjátékok Skóciában

Gyerek neve: Tasi Konrád Pesti Bence Török Patrik

Dátum: 2012

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Szabó István

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

46. Nemzetközi Gyermek Világjátékok / röplabda 2012.

Gyerek neve: Győrfi Tamás Riedl László

Dátum: 2013

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Péter, Szabó István

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Bajai Nemzetközi Úszóverseny

Gyerek neve: Kerekes Luca

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Lévai Krisztina

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

XXXI. International - Meeting- Spittal, Ausztria (100 m vegyes)

Gyerek neve: Garajszki Máté

Dátum: 2013.04.11-2013.04.13

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Lipták Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10

XXXI. International - Meeting- Spittal, Ausztria (200 m vegyes)

Gyerek neve: Garajszki Máté

Dátum: 2013.04.11-2013.04.13

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Lipták Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10

XXXI. International - Meeting- Spittal, Ausztria (50 m hát)

Gyerek neve: Garajszki Máté

Dátum: 2013.04.11-2013.04.13

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Lipták Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10

XXXI. International - Meeting- Spittal, Ausztria (100 m hát)

Gyerek neve: Garajszki Máté

Dátum: 2013.04.11-2013.04.13

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Lipták Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10

XXXI. International - Meeting- Spittal, Ausztria (200 m hát)

Gyerek neve: Garajszki Máté

Dátum: 2013.04.11-2013.04.13

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Lipták Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10

XXXI. International - Meeting- Spittal, Ausztria (50 m gyors)

Gyerek neve: Garajszki Máté

Dátum: 2013.04.11-2013.04.13

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Lipták Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 10

XXXI. International - Meeting- Spittal, Ausztria (100 m gyors)

Gyerek neve: Garajszki Máté

Dátum: 2013.04.11-2013.04.13

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Lipták Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10

XXXI. International - Meeting- Spittal, Ausztria (200 m gyors)

Gyerek neve: Garajszki Máté

Dátum: 2013.04.11-2013.04.13

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Lipták Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10

XXXI. International - Meeting- Spittal, Ausztria (különdíj: korosztály)

Gyerek neve: Garajszki Máté

Dátum: 2013.04.11-2013.04.13

Tehetségterület: testi-kinesztetikus

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Lipták Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10

Kodály Zoltán Nemzetközi Hegedűverseny

Gyerek neve: Tánczik Zsófia

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8. évf.

Kodály Zoltán Nemzetközi Hegedűverseny

Gyerek neve: Gyenge Blanka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 7. évf.

IX. Nemzetközi Rézfúvósok Versenye

Gyerek neve: Beke Márk

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Kuna Lajos

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

Liezen-i Nemzetközi Gordonkaverseny

Gyerek neve: Nagy Anna

Dátum: 2012

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Agócs Márta

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 18

Liezen-i Nemzetközi Gordonkaverseny

Gyerek neve: Reiter Anna

Dátum: 2012

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Agócs Márta

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 18

Dolny Kubin-i Nemzetközi Gordonkaverseny

Gyerek neve: Sallai Sára

Dátum: 2012

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Agócs Márta

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 16

Szegedi Nemzetközi Orgonista Találkozó

Gyerek neve: Túri-Nagy János

Dátum: 2012.04.24

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Révész László

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 16

Antonio Janigro Nemzetközi Gordonkaverseny, Porec (Horvátország)

Gyerek neve: Reiter Anna

Dátum: 2012.10.26

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Agócs Márta

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 18

Antonio Janigro Nemzetközi Gordonkaverseny, Porec (Horvátország)

Gyerek neve: Matuska Flóra

Dátum: 2012.10.26

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Agócs Márta

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 18

Talento for Europe Nemzetközi Vonósverseny, Dolny Kubin (Csehország)

Gyerek neve: Braun Márton

Dátum: 2013

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Agócs Márta

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 16

Nemzetközi kórusverseny, Budapest

Gyerek neve: Aurin leánykar

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Durányik László

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14-18

Lengyelország - Wroclaw: II. Vratislavia Sacra Nemzetközi Egyházzenei Kórusverseny

Gyerek neve: Aurin leánykar

Dátum: 2012.04

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Durányik László, Zongorán közreműködött: Lovászné Gajdos Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14-18

Lengyelország - Wroclaw: II. Vratislavia Sacra Nemzetközi Egyházzenei Kórusverseny

Gyerek neve: Aurin nőikar

Dátum: 2012.04

Tehetségterület: zenei

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Durányik László, Zongorán közreműködött: Lovászné Gajdos Éva

Verseny szint: nemzetközi

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 19

Alapfokú komplex (szóbeli és írásbeli) nyelvvizsga

Gyerek neve: Bíró Norbert

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pór Anett

Verseny szint: nyelvvizsga

Versenyen elért helyezés: nyelvvizsga

Gyerek kor: 14 éves

Alapfokú komplex (szóbeli és írásbeli) nyelvvizsga

Gyerek neve: Csillag Laura

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pór Anett

Verseny szint: nyelvvizsga

Versenyen elért helyezés: nyelvvizsga

Gyerek kor: 14 éves

Alapfokú írásbeli nyelvvizsga

Gyerek neve: Koncsik Krisztina

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pór Anett

Verseny szint: nyelvvizsga

Versenyen elért helyezés: nyelvvizsga

Gyerek kor: 14 éves

Alapfokú komplex (szóbeli és írásbeli) nyelvvizsga

Gyerek neve: Nickl Petra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pór Anett

Verseny szint: nyelvvizsga

Versenyen elért helyezés: nyelvvizsga

Gyerek kor: 14 éves

Alapfokú komplex (szóbeli és írásbeli) nyelvvizsga

Gyerek neve: Kovács Tamás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pór Anett

Verseny szint: nyelvvizsga

Versenyen elért helyezés: nyelvvizsga

Gyerek kor: 14 éves

Alapfokú komplex (szóbeli és írásbeli) nyelvvizsga

Gyerek neve: Zsámboki Blanka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pór Anett

Verseny szint: nyelvvizsga

Versenyen elért helyezés: nyelvvizsga

Gyerek kor: 14 éves

Alapfokú komplex (szóbeli és írásbeli) nyelvvizsga

Gyerek neve: Szatmári Zoltán

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pór Anett

Verseny szint: nyelvvizsga

Versenyen elért helyezés: nyelvvizsga

Gyerek kor: 14 éves

Alapfokú komplex (szóbeli és írásbeli) junior nyelvvizsga

Gyerek neve: Berec Réka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Czetőné Illés Éva

Verseny szint: nyelvvizsga

Versenyen elért helyezés: nyelvvizsga

Gyerek kor: 13 éves

Alapfokú komplex (szóbeli és írásbeli) junior nyelvvizsga

Gyerek neve: Vad Bence

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Czetőné Illés Éva

Verseny szint: nyelvvizsga

Versenyen elért helyezés: nyelvvizsga

Gyerek kor: 13 éves

Alapfokú szóbeli nyelvvizsga

Gyerek neve: Szabó Nikolett

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pór Anett

Verseny szint: nyelvvizsga

Versenyen elért helyezés: nyelvvizsga

Gyerek kor: 14 éves

HEBE Kft. Időutazó országos történelem levelező verseny

Gyerek neve: Köteles Kristóf

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Berkecz Pál

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 6. évf.

XXV. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Csertő Zoltán, Szabó Zoltán és Masir Bence

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10. évf.

XXVI. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Abádi Gábor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12. évf.

XXVI. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Abádi Gábor, Király Alfréd,Varga József

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 10-12. évf.

XXVI. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Fehér Bianka, Polacsek Zsuzsanna, Szedresi Luca

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7. évf.

XVII. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Polacsek Zsuzsanna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7. évf.

XXV. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Polacsek Hanna, Fehér Bianka és Szedresi Luca

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

XXV. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Fertig Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

XXVI. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Fertig Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

XXVI. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Berta Luca, Tóth Barna és Fertig Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

XVII. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Dékány Dóra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

XXV. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Berta Luca, Tóth Barna és Fertig Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

XXV. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Szedresi Luca

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

XXVI. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Szedresi Luca

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

XVII. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Fertig Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

XVII. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Dékány Dóra,Csontos Roland, Kellerwesser Klaus

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7. évf.

XVII. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Fehér Bianka, Szabó Viktória, Kellerwesser Klaus

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

LADIK Országos Médiavetélkedő

Gyerek neve: Berbekár Marcell, Gosztonyi Csenge, Iványi Fanni, Szabó Barnabás és Vincze Dóra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 8. évf.

XXIII. Országos Disputaverseny

Gyerek neve: Fertig Attila

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6. évf.

XXIII. Országos Disputaverseny

Gyerek neve: Fehér Bianka, Polacsek Zsuzsanna és Szedresi Luca

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6. évf.

XXIII. Országos Disputaverseny

Gyerek neve: Bozóki Domokos, Szrnka Dávid és Varga József

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9. évf.

XXIV. Országos Disputaverseny

Gyerek neve: Csertő Zoltán, Szabó Zoltán, Masir Bence

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9-10. évf.

XXIV. Országos Disputaverseny

Gyerek neve: Masir Bence

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9. évf.

XXIV. Országos Disputaverseny

Gyerek neve: Dékány Dóra, Szabó Viktória, Zsigó Fanni

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6. évf.

XXIV. Országos Disputaverseny

Gyerek neve: Fertig Attila

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6. évf.

XXXII. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Fertig Alexandra,Kollár Anna,Pálvölgyi Zsófia

Dátum: 2015.12

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

XIX. Latinovits Zoltán Vers- és Prózamondó Találkozón

Gyerek neve: Szondi Tamás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Pintérné Major Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 11. évf.

XXVI. Országos Disputa Versenyen

Gyerek neve: Abádi Gábor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 12. évf.

XXVI. Országos Disputa Versenyen

Gyerek neve: Abádi Gábor,Király Alfréd,Varga József

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 12. évf.

XXX. Országos Disputa Verseny (csapat)

Gyerek neve: Berta Luca,Fehér Bianka és Polacsek Zsuzsanna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 9. évf.

Online Középiskolás Tanulmányi Verseny Filmelméletből

Gyerek neve: Erdős Viktória

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Jankay Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 12. évf.

XXXI. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Berta Luca,Fehér Bianka és Polacsek Zsuzsanna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 9. évf.

Történelem OKTV

Gyerek neve: Barta Zsolt

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borzákné dr. Nacsa Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 15

Gyerek kor: 12. évf.

XXX. Országos Disputa Verseny (csapat)

Gyerek neve: Fertig Szandra,Giblák Adél 6.A és Szalai Simon 5.B

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

XXXI. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Csontos Roland,Fertig Attila és Nagy Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 9. évf.

XXVI. Országos Disputa Versenyen

Gyerek neve: Fehér Bianka,Polacsek Zsuzsanna,Szedresi Luca

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

XXXI. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Fertig Attila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 9. évf.

XVII. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Polacsek Zsuzsanna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Bendegúz Tudásbajnokság - Irodalom

Gyerek neve: Bugya Kamilla

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuszanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 20

Gyerek kor: 6. évf.

XXV. Országos Disputa Versenyen

Gyerek neve: Polacsek Hanna,Fehér Bianka és Szedresi Luca

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

XXX. Országos Disputa Verseny (egyéni)

Gyerek neve: Polacsek Zsuzsanna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 9. évf.

XXV. Országos Disputa Versenyen

Gyerek neve: Fertig Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

XXX. Országos Disputa Verseny (egyéni)

Gyerek neve: Fertig Szandra

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

"Regösök húrján..." Junior Kaleidoszkóp országos vers- és prózamondó versenyen

Gyerek neve: Bimbó Johanna

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 7. évf.

XXVI. Országos Disputa Versenyen

Gyerek neve: Fertig Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

XXXI. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Dékány Dóra 9.A,Kellerwessel Klaus és Szakali Benedek

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 9. évf.

XXVI. Országos Disputa Versenyen

Gyerek neve: Berta Luca,Tóth Barna és Fertig Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

"A mi Európánk"

Gyerek neve: Kellerwessel Klaus,Szakali Benedek,Szedresi Luca

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borzákné dr. Nacsa Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 9. évf.

XVII. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Dékány Dóra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

XXV. Országos Disputa Versenyen

Gyerek neve: Berta Luca,Tóth Barna és Fertig Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

XXV. Országos Disputa Versenyen

Gyerek neve: Szedresi Luca

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

XXIX. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Fertig Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 8. évf.

XXVI. Országos Disputa Versenyen

Gyerek neve: Szedresi Luca

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

XVII. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Fertig Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Magyarországi Evangélikus Egyház Gyermek- és Ifjúsági Osztálya által szervezett hittanverseny

Gyerek neve: Madár Áron

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Történelem OKTV

Gyerek neve: Barta Zsolt

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borzákné dr. Nacsa Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2. forduló

Gyerek kor: 12. évf.

7-8. osztályos tanulók Országos történelem tanulmányi verseny

Gyerek neve: Molnár Balázs

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Borzákné dr. Nacsa Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 8. évf.

XVII. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Dékány Dóra,Csontos Roland,Kellerwesser Klaus

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

XVII. Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Fehér Bianka,Szabó Viktória,Kellerwesser Klaus

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7. évf.

Kiskobak Országos Világismereti Verseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 8. évf.

HEBE Kft. által meghirdetett "Történelmünk híres alakjai" országos történelem csapatverseny

Gyerek neve: Köteles Kristóf,Gróf Bence és Turán Gergő

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Berkecz Pál

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 6. évf.

LADIK Országos Médiavetélkedő

Gyerek neve: Berbekár Marcell,Gosztonyi Csenge,Iványi Fanni,Szabó Barnabás és Vincze Dóra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 8. évf.

HEBE Kft. Időutazó országos történelem levelező verseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Berkecz Pál

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

"Regösök húrján" Országos Vers- és Prózamondó Találkozó gáláján

Gyerek neve: Magyar-Kiss László Gergely

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany

Gyerek kor: 8. évf.

Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága által meghirdetett Úton-útfélen" bábverseny

Gyerek neve: Andrási Bendegúz,Berta Eliza,Susányi Fanni,Szabó-Győrfy csongor,Varga Szilárd Kornél,Veszelszki Bianka,Vincze Valéria

Dátum: 2014.09-2014.12

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Corvina Óvoda Forradalom Utcai Telephelye

Felkészítő neve: Balogné Lázár Éva Polyák Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6 éves

Országos Bábos Találkozó - Eger

Gyerek neve: Hári Viktória

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Szirtes Józsefné Kulcsár Erika Kulcsár Marianna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany

Gyerek kor: 14

Mozaik tanulmányi verseny - történelem

Gyerek neve: Szabó Tamás

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Albertné Zombori Katalin

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5.osztály

Magyar hősökre emlékezünk - történelem

Gyerek neve: Ádám Vivien,Rácz Kata,Kreidli Petra,Sulcz Bálint

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Nemes Gabriella Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 7.osztály

OKTV - történelem

Gyerek neve: Mátyás Máté

Dátum: 2012.06.01

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Tóth Attila

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 17

Bonus Iustra történelem verseny

Gyerek neve: Mátyás Máté

Dátum: 2013.04.23

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Tóth Attila

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 18

Diákújságírók Egyesülete "Az év zenei diákrádiója"

Gyerek neve: Gaál Milica, Szabó Viktória, Kovács Anita, Medgyesi Viktor, Pásztor Cintia, Bálint István

Dátum: 2012.06.01

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája

Felkészítő neve: Némedi Varga Krisztián

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Szakmai Szakiskolásokért Egyesület Európa Országos Verseny

Gyerek neve: Soerbán Edit Diána, Rózsa Brigitta, Retkes Norbert Mihály

Dátum: 2012.05.12

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Ivaskóné Harnos Márta, Schneiker Imre

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 17

Európa Komplex Állampolgári Ismeretek Verseny

Gyerek neve: Paudits Brigitta, Retkes Norbert, Terecskei Róbert

Dátum: 2013.04.06

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Ivaskóné Harnos Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 18

Magyarország az én Hazám

Gyerek neve: Mócza Barbara, Rózsa Brigitta, Mócza Edina

Dátum: 2013.04.04

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Szabadszállási Vera

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 18

Magyarország az én Hazám

Gyerek neve: Csepela Snezena, Tímár Bettina, Valastyán Donát

Dátum: 2013.04.04

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Szabadszállási Vera

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 18

Szakmai Érettségi Tantárgyak Versenye kereskedelmi és marketing alapismeretek

Gyerek neve: Koller Alíz

Dátum: 2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája

Felkészítő neve: Tóthné Víg Andrea

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 25.

Gyerek kor: 19

Szakmai Szakiskolásokért Egyesület Európa Országos Verseny

Gyerek neve: Kobela Lilla Tegez Ákos Lukács Laura

Dátum: 2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája

Felkészítő neve: Schneiker Imre

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 17-18

Szakmai Érettségi Tantárgyak Versenye kereskedelmi és marketing alapismeretek

Gyerek neve: Rohács Fanni

Dátum: 2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája

Felkészítő neve: Tóthné Víg Andrea

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 16.

Gyerek kor: 17

"Örökségünk 48" történelem vetélkedő

Gyerek neve: Guttyán Éva Kiss Nikolett Karóczkai Balázs

Dátum: 2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskolája

Felkészítő neve: Nagy Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 17-20

Szakmai Érettségi Tantárgyak Versenye szociális alapismeretek

Gyerek neve: Dugár Anna

Dátum: 2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Szent-Györgyi Albert Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Huszka Klára

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 19

Európa 2000

Gyerek neve: Czakó Petra, Egedi Mariann, László Anikó

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 18

Polgár az Európai Demokráciában Országos Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: László Anikó, Egedi Mariann, Tőzsér Dominik

Dátum: 2011.09.01-2012.06.15

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 17

"Örökségünk 48"

Gyerek neve: Papp Nóra, Dányi Gergő, Hajagos Gergő

Dátum: 2011.09.01-2012.06.15

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 18

Európa-Komplex állampolgári ismeretek verseny döntője

Gyerek neve: László Anikó, Czakó Petra, Egedi Mariann, Tőzsér Dominik

Dátum: 2011.09.01-2012.06.15

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 17

Polgár az Európai Demokráciában Országos Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Cszkó Petra, Egedi Marianna, László Anikó, Tőzsér Dominik

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 18

Örökségünk '48 - országos történelmi vetélkedő

Gyerek neve: Kasza-Tóth Krisztina, Kotroczó Anett, Kelemen Árpád, Hajagos Bettina, Balog Dóra, Vágner Bence

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba, Dr. Tóthné Halász Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4., 5.

Gyerek kor: 18

Európai állampolgári ismeretek - országos verseny

Gyerek neve: Cszakó Petra, Egedi Mariann, László Anikó

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 18

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny - történelem

Gyerek neve: Kasza-Tóth Krisztina

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 18

Kreatív Történelem

Gyerek neve: Járdi Bence, Kökény Tibor, Polányi Roland, Tóth Bence

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Szalai Anikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 16

Cultura Nostra

Gyerek neve: Pelsőczi Viktória, Radványi-Nagy Adriána, Szűcs Boglárka

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Szalai Anikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2. fordulóba jutottak

Gyerek kor: 16

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola Országos Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Csapat: Bártol Luca, Csuthi Kata, Galambos Ágnes, Varjú Barnabás

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Kormányosné Makai Eszter, Pálné Lencsés Szilvia, Gácsi Hedvig, Félixné Oravecz Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola Országos Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Ádám Levente, Csipak Blanka

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6-14

"Minden lélek dicsérje az Urat" XXII. Országos Evangélikus Hittanverseny

Gyerek neve: Csapat: Dobrai Lotti, Oláh Nikolett, Bogdándi Lilla, Molnár András

Dátum: 2013.03

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Hulej Enikő, Kis János

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

"Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Gyerek neve: Losonczy Orsolya

Dátum: 2013.05

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Laczay Ágnes

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

"Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Gyerek neve: Tóth Lili Anna

Dátum: 2013.05

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 6-14

"Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Gyerek neve: Gyergyádesz Márton

Dátum: 2013.05

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Magyar Péterné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6-14

"Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Gyerek neve: Szabó Lilla Zsuzsanna

Dátum: 2013.05

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6-14

"Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Gyerek neve: Makai Réka

Dátum: 2013.05

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Félixné Oravecz Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 6-14

"Ne szóljon igéd hiába" Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Gyerek neve: Rádi Hajnal

Dátum: 2013.05

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Magyar Péterné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6-14

"Úton-útfélen" közlekedési bábverseny

Gyerek neve: Fodor Ildikó,Krupa Lea,Nagy Hanna,Stróbl Ádám,Szerdi Lídia Sára,Szöllősi Levente,Tar Viktória

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. évf.

Országos Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Csapat: Takaró Milán, Kovács Benjámin, Sanchez Nathalie

Dátum: 2013.10

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Dr. Rácz Lajosné Gácsi Hedvig, Melicher Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Református Iskolák Országos Mesemondó,Meseíró,Kézműves és Szépíró Találkozója

Gyerek neve: Mádai Botond

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Szondiné Asztalos Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Gyermekbábosok XX. Országos Fesztiválja - Eger

Gyerek neve: Vándorbot Bábos kör tagjai: Antalfalvi Anna,Biri Dorottya,Farkas Bianka,Geiger Dániel,Keller Dávid,Németh Panna,Ribánszki Sándor,Szikszai Patrik

Dátum: 2013.06.07-2013.06.08

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Ifjúsági Otthon

Felkészítő neve: Szirtes Józsefné, Tóth Anita, Vass-Eysen Ábel

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst minősítés

Gyerek kor: 8-11

Országos Szépkiejtési Verseny

Gyerek neve: Dani Zsuzsanna

Dátum: 2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Orosz Éva Andrea

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: Kazinczy érem

Gyerek kor: 16

Országos tehetséggondozó tanulmányi verseny magyar levelező

Gyerek neve: Hizsnyik Fanni

Dátum: 2012

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Nagyné Palócz Ilona

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9

IV. Országos Néptáncverseny, Szekszárd

Gyerek neve: Kalmár József

Dátum: 2012.06.03

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Lukács László

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 15

Forgószél Hon- és Népismereti Levelezős Tanulmányi Verseny, Budapest

Gyerek neve: Szerdesi Luca

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Bedőcsné Szabó Rita

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Garabonciás Hon- és Népismeret Levelezős Tanulmányi verseny

Gyerek neve: Józsa Adrienn

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Bedőcsné Szabó Rita, Bedőcs József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Forgószél Hon- és Népismeret Levelezős Tanulmányi verseny

Gyerek neve: Haág Boglárka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Bedőcsné Szabó Rita, Bedőcs József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14

Forgószél Hon- és Népismeret Levelezős Tanulmányi verseny

Gyerek neve: Szigeti Izabella

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Bedőcsné Szabó Rita, Bedőcs József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Forgószél Hon- és Népismeret Levelezős Tanulmányi verseny

Gyerek neve: Farkasházi Lilla

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Bedőcsné Szabó Rita, Bedőcs József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 14

Takáts Sándor IX. Országos Történelmi Verseny

Gyerek neve: Avramucz Tamás, Fekete Ákos, Papp Sebestyén, Tarr Barnabás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: interperszonális

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Kozicz János

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 13

Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak (SZÉTV) Versenye

Gyerek neve: Szivel Rebeka

Dátum: 2015

Tehetségterület: interperszonális,logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Czigléczkiné Ábel Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 19

Gyerek kor: 13. évf.

Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny - Történelem

Gyerek neve: Kenyeres Balázs

Dátum: 2015

Tehetségterület: interperszonális,logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 30

Gyerek kor: 13. évf.

Magyarok Európában Országos Verseny

Gyerek neve: Fekete Renáta,Főző Olívia,Jóri Melinda

Dátum: 2015

Tehetségterület: interperszonális,logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 12. évf.

Magyarok Európában Országos Verseny

Gyerek neve: Bolla Nikolett,Szelei Eszter,Urbán Henrietta

Dátum: 2015

Tehetségterület: interperszonális,logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 12. évf.

Örökségünk '48 - országos történelmi vetélkedő

Gyerek neve: Árvai Dániel,Mező Imre,Végh Attila

Dátum: 2015

Tehetségterület: interperszonális,logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Vajda Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 12. évf.

XIX. Latinovits Zoltán Vers- és Prózamondó Találkozó

Gyerek neve: Szondi Tamás

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Pintérné Major Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 11. évf.

"Regösök húrján" Országos Vers- és Prózamondó Találkozó gáláján

Gyerek neve: Magyar-Kiss László Gergely

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany oklevél

Gyerek kor: 8. évf.

XVIII. Latinovits Zoltán Vers- és Prózamondó Találkozó

Gyerek neve: Szondi Tamás

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Pintérné Major Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 10. évf.

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-történelem

Gyerek neve: Csoma Vivien

Dátum: 2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bánné Barta Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany fokozat

Gyerek kor: 12

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-történelem

Gyerek neve: Kajtár Angéla

Dátum: 2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bánné Barta Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany fokozat

Gyerek kor: 12

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-történelem

Gyerek neve: Szabó Bence

Dátum: 2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bánné Barta Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany fokozat

Gyerek kor: 12

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-történelem

Gyerek neve: Takács Fanni

Dátum: 2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bánné Barta Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany fokozat

Gyerek kor: 12

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-történelem

Gyerek neve: Bozsik Máté

Dátum: 2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bánné Barta Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany fokozat

Gyerek kor: 13

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-történelem

Gyerek neve: Papp János

Dátum: 2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bánné Barta Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany fokozat

Gyerek kor: 13

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-történelem

Gyerek neve: Dencs Dorina

Dátum: 2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bánné Barta Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst fokozat

Gyerek kor: 13

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-történelem

Gyerek neve: Takács Fanni

Dátum: 2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bánné Barta Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany fokozat

Gyerek kor: 12

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-történelem

Gyerek neve: Sinkó László

Dátum: 2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bánné Barta Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz fokozat

Gyerek kor: 12

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-történelem

Gyerek neve: Radics Beáta

Dátum: 2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bánné Barta Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz fokozat

Gyerek kor: 12

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-történelem

Gyerek neve: Maros Mirella

Dátum: 2013

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Óvoda Iskolai intézményegység

Felkészítő neve: Bánné Barta Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz fokozat

Gyerek kor: 12

Kálti Márk Országos Történelem Verseny

Gyerek neve: Makra Gergely

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Telekes Tamás

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 7. évf.

Országos Történelem Verseny

Gyerek neve: Ritter Csanád

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Melicher Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 19

Gyerek kor: 7. évf.

Országos Mesemondó Verseny

Gyerek neve: Farkas Bianka

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Dr. Babiczkiné Pellikán Krisztina

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 5. évf.

Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Gyerek neve: Péter Elza

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Marozsiné Suhari-Nagy Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Gyerek neve: Gajári Nóra

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Józsa Anikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 2. évf.

Országos Bibliai Történetmondó Verseny

Gyerek neve: Halász Alexandra

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Komádi Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 7. évf.

K&H Vigyázz, Kész, Pénz bankos verseny

Gyerek neve: 8.évfolyam csapata 5 fő

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Dr.Mátyás Jánosné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 14

Országos Disputa Verseny

Gyerek neve: Kecskeméti Disputa Klub

Dátum: 2012.11

Tehetségterület: logikai-matematika nyelvészeti interperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Ifjúsági Otthon

Felkészítő neve: Dr. Ujlaky István

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2. és 3. helyezés

Gyerek kor: 10-18

KockaKobak országos matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS

Gyerek neve: Bíró Kristóf

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1,aranyfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

Alapműveleti Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 11

Gyerek kor: 5. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsoldos László

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 11

Gyerek kor: 10. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter,Oltyán Kristóf,Steigler Ádám,Szász Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihály

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 11

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter,Oltyán Kristóf,Steigler Ádám László,Szász Attila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Csordás Mihály

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 13

Gyerek kor: 7. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Ipacs Kornél

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra,Brenyó Mihály

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 13

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 13

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Balogh Gergő,Hermann Péter,Pálinkás Tibor,Tokovics Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna,Csordás Mihály

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 11

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 14

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Dobák Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna, Brenyó Mihály

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8-10.

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS

Gyerek neve: Steigler Ádám László

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.,aranyfokozatú dicséret

Gyerek kor: 7. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Farkas Réka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 11. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Szebellédi Márton

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Csordásné Szécsi Jolán, Pósa Lajos

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6-8.

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Palásti László,Somodi Soma,Török Ágoston,Zsigó Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Varga József,Brrenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Kárpáti Kristóf,Kárpáti Roland,Simon Dániel Gábor,Török Ábel

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 10

Gyerek kor: 8. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Zsigó Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenmyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Farkas Réka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 11. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

KockaKobak Országos Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi/Gordiusz Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 9. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Dúl András

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 11

Gyerek kor: 5. évf.

Kavics Kupa (Budapesti Fazekas Mihály Gimnázium)

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 11. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Mihalik Bálint

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenmyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 5. évf.

KockaKobak országos matematikaverseny

Gyerek neve: Zsigó Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 5. évf.

KockaKobak országos matematikaverseny

Gyerek neve: Zsigó Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS

Gyerek neve: Nagy Judit Janka,Mihalik Bálint,Virág Dávid

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS

Gyerek neve: Molnár Péter Soma,Bori Barnabás

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter,Hegedűs Eszter

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter,Oltyán Kristóf,Steigler Ádám,Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 5. évf.

Arany Dániel Matematikaverseny (Kezdők II. kategória)

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 9. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 5. évf.

Varga Tamás Matematika Verseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 7. évf.

ABACUS mMatematikai lapok matematika pontverseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS

Gyerek neve: Papp Ildikó Hanna,Zsigó Dávid,Katona Bálint,Kispál Kristóf,Marticsek Marcell,Török Ágoston

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 12

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS

Gyerek neve: Ábrahám Balázs,Mészáros Máté,Tamási Máté,Kovács Bence,Molnár kamilla

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Finta Ferenc

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS

Gyerek neve: Varga Ákos,Zsótér Melinda

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 8. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Köteles Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kis Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon DánielGábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 8. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Mák Zoltán

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kis Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kis Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Oltyán Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter, Oltyán Kristóf, Steigler Ádám, Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Pallagi Norbert

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai lapok matematika pontverseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Info-derby pontversenye

Gyerek neve: Pallagi Norbert

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Rácz Zsombor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Finta Ferenc

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Köteles Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kis Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Mák Zoltán

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kis Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kis Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Oltyán Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Pallagi Norbert

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Info-derby pontversenye

Gyerek neve: Pallagi Norbert

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Rácz Zsombor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Bekő Katinka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Hegedűs Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Tóth Rajmond

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Maths pontversenye (angol nyelvű feladatok)

Gyerek neve: Johanyák Csaba Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6. évf.

Fazekas Mihály Gimnázium által szervezett Kis Kavics Kupa

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Hermann Péter, Pálinkás Tibor, Balogh Gergő, Tokovics Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Reiterné Makra Zsuzsanna 

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 27.

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Schneider Adrien András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Hegedűs András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Mihalik Dániel

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Bekő Katinka

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Hegedűs Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Tóth Rajmond

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 6. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 25.

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Csőszi Tibor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Maths pontversenye (angol nyelvű feladatok)

Gyerek neve: Johanyák Csaba Kristóf

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Katona Iván

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Hermann Péter,Pálinkás Tibor,Balogh Gergő,Tokovics Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt,Reiterné Makra Zsuzsanna 

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 27

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Perge Debóra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Schneider Adrien András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Sinka Balázs

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Hegedűs András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Török Ábel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 6. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Szász Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 6. évf.

Kockakobak Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 25

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Csőszi Tibor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Katona Iván

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Perge Debóra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 8. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Sinka Balázs

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

Varga Tamás Matematikaverseny

Gyerek neve: Hermann Péter

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 21

Gyerek kor: 7. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 7. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 7. évf.

VARGA TAMÁS Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 7. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 17.

Gyerek kor: 6-7. évf.

MOZAIK Matematika Verseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 6. évf.

KENGURU országos francia nyelvi és országismereti versenyen

Gyerek neve: Török Ábel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Keresztes-Gudmon Veronika

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

KENGURU Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

ABACUS matematikai problémák pontversenye

Gyerek neve: Petrik Gréte

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 7. évf.

Kockakobak Matematikaversenyen

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 7. évf.

Arany Dániel Matematika Verseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3. díj

Gyerek kor: 10. évf.

ZRINYI ILONA Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

Arany Dániel Matematika Verseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 8. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 12

Gyerek kor: 7. évf.

Alapműveleti Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 8. évf.

VARGA TAMÁS Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 7. évf.

Kockakobak Matematikaverseny

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 7. évf.

Orchidea Pangea Matematika Verseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: különdíj

Gyerek kor: 8. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Petrik Gréte

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 7. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 17

Gyerek kor: 7. évf.

ABACUSmatematikai problémák pontversenye

Gyerek neve: Petrik Gréte

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

GEOMATECH matematika- és természettudományos verseny

Gyerek neve: Kaptás Flóra,Nyíri Anna Eszter,Rácz Zsombor,Venyingi Fanni

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Kockakobak Matematikaversenyen

Gyerek neve: Szakali Benedek

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 7. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika Pontverseny

Gyerek neve: Bíró Kristóf

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Halász Alexandra

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 5. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Petrik Gréte

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronzfokozatú dicséret

Gyerek kor: 7. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika Pontverseny

Gyerek neve: Steigler Ádám

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Szabó Barnabás, Finta Zsófia, Bondor Blanka, Deák Léna, Zsoldos László

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 8. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika Pontverseny

Gyerek neve: Ábrahám Balázs,Hegedűs Eszter,Ipacs Kornél,Kovács Bence,Molnár Kamilla,Nyíri Anna Eszter,Pálinkás Balázs,Rácz Zsombor,Tóth Rajmond,Varga Ádám,Varga Ákos

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 5-8

ABACUS Matematikai Lapok Maths pontverseny

Gyerek neve: Johanyák Csaba

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Rácz Donát

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Szabó Barnabás,Finta Zsófia,Bondor Blanka,Deák Léna,Zsoldos László

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8

Gyerek kor: 8. évf.

ABACUS Matematikai Lapok Matematika pontversenye

Gyerek neve: Rácz Donát

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüstfokozatú dicséret

Gyerek kor: 8. évf.

ARANY DÁNIEL Matematika Verseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2., dicséret

Gyerek kor: 9. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Szebellédi Márton

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7-8. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 5-6. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Bondor Blanka

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 6-7. évf.

Kalmár László Matematika Verseny

Gyerek neve: Dobák Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 5-6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Kovács Panna, Vida Eszter, Kökény János, Tokovics Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 30.

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Kárpáti Kristóf, Morvai Balázs, Sztanojev Péter, Bajáki Péter

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Badó Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 32.

Gyerek kor: 6. évf.

ARANY DÁNIEL Matematika Verseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2. dicséret

Gyerek kor: 9. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bondor Blanka, Deák Léna, Finta Zsófia, Szabó Barnabás

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bodonhelyi Anna, Coulibaly Patrik Sékue, Marticsek Réka, Szebellédi Márton

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József, Csdrdásné Szécsi Jolán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8. évf.

Kecskeméti Ősz országos gyermek sakkverseny

Gyerek neve: Kökény János

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5. évf.

Kecskeméti Ősz országos gyermek sakkverseny

Gyerek neve: Kökény János

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5. évf.

Kecskeméti Ősz országos gyermek sakkverseny

Gyerek neve: Palotai Bendegúz

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Tokovics Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Bogdányné Pigniczki Erzsébet, 

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 45.

Gyerek kor: 5. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Bondor Blanka

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Kiss Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 49.

Gyerek kor: 7. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Szebellédi Márton

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 8. évf.

Zrínyi Matematikaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 25.

Gyerek kor: 8. évf.

Sakk Diákolimpia

Gyerek neve: Palotai Bendegúz, Kökény János, Dobos István, Faragó Balázs

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 16.

Gyerek kor: 8. évf.

Kecskeméti Tavasz 2012 sakkverseny

Gyerek neve: Kökény János

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 5. évf.

Kecskeméti Tavasz 2012 sakkverseny

Gyerek neve: Faragó Balázs

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczky Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 6. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Veliczky András

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Óváriné Csabai Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 15.

Gyerek kor: 11. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Szebellédi Márton

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Coulibaly Patrik

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 8. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Dobák Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: dicséret

Gyerek kor: 6. évf.

Varga Tamás Matematikaverseny

Gyerek neve: Szebellédi Márton

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Dobák Dávid

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiterné Makra Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: döntős

Gyerek kor: 6. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: döntős

Gyerek kor: 6. évf.

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Szebellédi Márton

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: döntős

Gyerek kor: 8. évf.

Kecskeméti Tavasz Országos Gyermek Sakkverseny

Gyerek neve: Palotai Bendegúz

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Badó Zsolt, Bogdányné Pigniczki Erzsébet, Kiss Róbert

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Mihalik Bálint,Török Ágoston,Virág Dávid,Zsigó Dávid

Dátum: 2015.11.21

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 6. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter,Oltyán Kristóf,Steigler Ádám,Szász Attila

Dátum: 2015.11.21

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7

Gyerek kor: 8. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenmyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 9. évf.

Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József,Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

KockaKobak országos matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 9. évf.

KockaKobak országos matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5. évf.

KockaKobak országos matematikaverseny

Gyerek neve: Simon Dániel Gábor

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Bogdányné Pigniczki Erzsébet,Varga József

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 9. évf.

Kvalitas matematika

Gyerek neve: Horváth Szabolcs

Dátum: 2013.05.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Hunyadi János Általános Iskolája

Felkészítő neve: Vass Józsefné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 8 éves

Magyar korcsoportos sakkbajnokság

Gyerek neve: Marosi Levente

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: egyéni edző

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11

Sakk diákolimpia

Gyerek neve: Marosi Levente

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: egyéni edző

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 11

Teki-totó levelezős verseny

Gyerek neve: Móricz Eszter Berki Péter Gajdácsi Zoltán Dancsházi Barnabás Lakos Dominik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Szabó Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany

Gyerek kor: 8

Teki-totó levelezős verseny

Gyerek neve: Sánta Zoltán

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Kis Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 7

Teki-totó levelezős verseny

Gyerek neve: Vass Pál

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola Kertvárosi Általános Iskolája

Felkészítő neve: Kis Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz

Gyerek kor: 7

Balatonfüredi logikai matematikaverseny

Gyerek neve: Kele Zsombor,Agárdi Marcell,Csík Levente,Ördög Csaba

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6.osztály

Balatonfüredi logikai matematikaverseny

Gyerek neve: Varga Eszter,Sallai Martin,Mohácsi Martin,Szabó Tamara

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Bukorné Kovács Beáta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 7-8.osztály

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Ecsédi Dániel,Tálos Lili Anna,Tánczos Dorka,Mihalik Sára

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 3.osztály

KockaKobak Matematikaverseny

Gyerek neve: Zelenyánszki András

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 4.osztály

Mozaik tanulmányi verseny - matematika

Gyerek neve: Reibl Sebestyén

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 4.osztály

Kvalitás Extra matematika

Gyerek neve: Kapás Luca

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Horváthné Cseh Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 24.

Gyerek kor: 1.osztály

Kvalitás Extra matematika

Gyerek neve: Bakos Ádám

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Monoriné Herbály Marianna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 15.

Gyerek kor: 1.osztály

Kvalitás Extra matematika

Gyerek neve: Fazekas Levente

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pásztiné Bisztyó Gabriella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 2.osztály

Kvalitás Extra matematika

Gyerek neve: Rédei Zsuzsa

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Koloh Elekné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 2.osztály

Kvalitás Extra matematika

Gyerek neve: Kárpáti Gergely

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Monoriné Herbály Marianna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 14.

Gyerek kor: 1.osztály

Kvalitás Extra matematika

Gyerek neve: Ecsédi Dániel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 3.osztály

Bendegúz - országos döntő (matematika)

Gyerek neve: Nagy Leila

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pugnerné Balla Edit

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 4.osztály

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Závogyán Bercel

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 3.osztály

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Nagy Korina

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Pásztiné Bisztyó Gabriella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 2.osztály

Kvalitas matematika

Gyerek neve: Golyha Csaba

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Monoriné Herbály Marianna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9

Nemzetközi Kenguru Matematika verseny országos döntő

Gyerek neve: Mihalik Bálint

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Horváthné Cseh Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8

Kvalitas matematika

Gyerek neve: Ecsédi Dániel

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Gömöriné Galla Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 7

Kvalitas matematika

Gyerek neve: Rakiás Adrián

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Horváthné Cseh Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 9

Kvalitas matematika

Gyerek neve: Golyha Csaba

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Monoriné Herbály Marianna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 10

Matekguru országos matematika csapatverseny

Gyerek neve: Szabó Tamás Mihalik Bálint Lédeczi László Fazekas Márk

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Horváthné Cseh Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 9

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Mihalik Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Corvin Mátyás Általános Iskola

Felkészítő neve: Horváthné Cseh Mária

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9

Református iskolák matematika versenye

Gyerek neve: Rudasi Dávid

Dátum: 2012.03.02

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Szmola Klára

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

Református iskolák matematika versenye

Gyerek neve: Szabó Martin

Dátum: 2012.03.02

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Szenes Mártonné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 16

Református iskolák matematika versenye

Gyerek neve: Vörösmarty Máté

Dátum: 2012.03.02

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Gálfiné Makra Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 18

Sakk U16 Magyar bajnokság

Gyerek neve: Juhász Barbara

Dátum: 2012.05.10-2012.05.15

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dede Ernő

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 16

Sakk U20 Magyar bajnokság

Gyerek neve: Juhász Barbara

Dátum: 2012.01.30-2012.02.07

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dede Ernő

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 16

Diákolimpia - Sakk, egyéni

Gyerek neve: Juhász Barbara

Dátum: 2012.05.28

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dede Ernő

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 16

Diákolimpia - Sakk, egyéni

Gyerek neve: Szente-Varga Fruzsina

Dátum: 2012.05.28

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Molnár Béla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 15

Diákolimpia - Sakk, csapat

Gyerek neve: Lány csapat

Dátum: 2012.04.22

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dede Ernő

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 15-16

Sakk U16 Magyar bajnokság

Gyerek neve: Szente-Varga Fruzsina

Dátum: 2012.05.10-2012.05.15

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Molnár Béla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 15

Sakk U18 Magyar bajnokság

Gyerek neve: Juhász Barbara

Dátum: 2012.05.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dede Ernő

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 16

Sakk U18 Magyar rapidbajnokság

Gyerek neve: Juhász Barbara

Dátum: 2012.05.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dede Ernő

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 16

Közép-európai Brókerképző Alapítvány tőzsdeversenye

Gyerek neve: Hajnal Ádám,Mátyás Máté, Nagy Tamás

Dátum: 2013.02.22

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Szabados László

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 18

Arany Dániel matematika verseny

Gyerek neve: Körmöczi Márk

Dátum: 2013.04.13

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dr.Hamarné Neuhauser Ágnes

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 15

Református iskolák matematika versenye

Gyerek neve: Körmöczi Márk

Dátum: 2013.03.03

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dr.Hamarné Neuhauser Ágnes

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 15

Sakk női magyar bajnokság

Gyerek neve: Juhász Barbara

Dátum: 2012.12.03-2012.12.12

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dede Ernő

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 17

Diákolimpia - Sakk

Gyerek neve: Szente-Varga Fruzsina

Dátum: 2013.06.03

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Molnár Béla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 16

Diákolimpia - Sakk

Gyerek neve: Lány csapat 9-12.

Dátum: 2013.04.28

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dede Ernő

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: -

Sakk Rapid Magyar Bajnokság U18

Gyerek neve: Juhász Barbara

Dátum: 2013.05.17-2013.05.19

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dede Ernő

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 17

Sakk Rapid Magyar Bajnokság U18

Gyerek neve: Szente-Varga Fruzsina

Dátum: 2013.05.17-2013.05.19

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Molnár Béla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 16

Sakk női U20 magyar bajnokság

Gyerek neve: Juhász Barbara

Dátum: 2013.02.04-2013.02.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Gimnázium

Felkészítő neve: Dede Ernő

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 17

ABACUS Matematikai Lapok tanulmányi pontverseny

Gyerek neve: Kolláth István

Dátum: 2013.06.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola Lánchíd Utcai Sport Általános Iskolája

Felkészítő neve: Domokos Gábor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst fokozat

Gyerek kor: 12

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Sáfrány Panna

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pápainé Magyar Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 8 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Subicz Rebeka

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Hertelendiné Siroki Gizella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz

Gyerek kor: 7 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Mészáros Ágoston

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pápainé Magyar Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz

Gyerek kor: 8 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Adorján Anna

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pápainé Magyar Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz

Gyerek kor: 8 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Kiszel Gergő

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pápainé Magyar Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz

Gyerek kor: 8 éves

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-matematika

Gyerek neve: Homoki Réka

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Nagy Krisztina

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany

Gyerek kor: 12 éves

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia-matematika

Gyerek neve: Udvari Nelli

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Nagy Krisztina

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany

Gyerek kor: 12 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Noé József

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Benséné Szabó Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 7 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Hojsza Lili

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pápainé Magyar Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 7 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Mészáros Adorján

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pápainé Magyar Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 7 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Csillag Áron

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pápainé Magyar Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz

Gyerek kor: 7 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Deák Adél

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Hertelendiné Siroki Gizella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 8 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Kövecs Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Hertelendiné Siroki Gizella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz

Gyerek kor: 8 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Csillag Márk

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Hertelendiné Siroki Gizella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz

Gyerek kor: 8 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Mészáros Ágoston

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Varróné Demeter Erzsébet

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: bronz

Gyerek kor: 9 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Nagy Anasztázia

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Hertelendiné Siroki Gizella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 8 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Juhász Hanna

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Polyák Emese

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany

Gyerek kor: 7 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Agárdi Adrienn

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Pápainé Magyar Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: arany

Gyerek kor: 8 éves

Teki-Totó országos tanulmányi verseny

Gyerek neve: Polónyi Tamás

Dátum: 2011-2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája

Felkészítő neve: Polyák Emese

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst

Gyerek kor: 7 éves

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Kis Dorottya

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Dongóné Rózsa Gyöngyi

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Dovydénas Dorottya Nyári Bence Nagy Patrik Tüzes Dorottya

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Supka Anna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 14

Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Czeglédi Kenéz

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagyné Vaszily Gyöngyi

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 17.

Gyerek kor: 8

Kenguru matematikaverseny

Gyerek neve: Matuszka Máté

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagypál-Madár Anikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 9

Német Nyelvű Matematikaverseny

Gyerek neve: Blöszel Evelin

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Nagy Anette

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 11

Gyerek kor: 9. évf.

Szakmacsoportos Szakmai Előkészítő Érettségi Tantárgyak (SZÉTV) Versenye

Gyerek neve: Madari Julianna

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Paksiné Zeke Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 18

Gyerek kor: 13. évf.

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2012.03.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 8

Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2013.03.21

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 9

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2013.02.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 9

Kalmár László Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2013.05.01

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9

PANGEA Országos Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9

Kvalitás Extra Tantárgyi verseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 9

Kockakobak Országos Matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9

Kalmár László Országos matematikaverseny

Gyerek neve: Török Ágoston

Dátum: 2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Princzné Polló Irén

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola Országos Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Bogdándi Lilla Kata

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola Országos Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Balogh Benedek

Dátum: 2012.12

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Bolyai Matematikai Csapatverseny

Gyerek neve: Halasi Gergő,Molnár Botond,Tánczos-Szabó Csenge,Tekes János

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 22

Gyerek kor: 5. évf.

Bolyai Matematikai Csapatverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid,Miszler Levente,Monori János Bence,Toók Enikő

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 8. évf.

Medve Szabadtéri Matematikaverseny

Gyerek neve: Árva Áron,Halasi Gergő,Tekes János

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 5-6. évf.

Medve Szabadtéri Matematikaverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid,Miszler Levente,Monori János Bence

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 7-8. évf.

Kenguru Nemzetközi Matematikaverseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Balatonfüredi Logika Verseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János,Böröczky Balázs,Farkas Jázmin,Osztényi József

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Dürer Verseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János,Osztényi József

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva,Gyömbér Csaba,Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 5-6. évf.

Dürer Verseny

Gyerek neve: Miszler Levente,Matula Árpád

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva,Gyömbér Csaba,Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7-8. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Halasi Gergő,Molnár Botond,Tánczos-Szabó Csenge,Tekes János

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit,Magyar Péterné,Ádám Mihályné Rapcsó Ibolya,Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 4. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid,Miszler Levente,Monori János Bence,Toók Enikő

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Kecske Kupa Országos Matematikaverseny

Gyerek neve: Molnár Botond,Halasi Gergő,Tánczos-Szabó Csenge,Tekes János

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor,Háriné Kun Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5. évf.

Kecske Kupa Országos Matematikaverseny

Gyerek neve: Csizmadia Péter,Dinka Hunor,Juhász Márk,Szabó Eszter

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor,Háriné Kun Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Kecske Kupa Országos Matematikaverseny

Gyerek neve: Farkas Jázmin,Hegedűs Dániel,Somogyi Levente,Osztényi József

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor,Háriné Kun Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 7. évf.

Kecske Kupa Országos Matematikaverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid,Miszler Levente,Monori Bence,Takaró Milán

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor,Háriné Kun Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Varga Tamás Matematikaverseny

Gyerek neve: Osztényi József

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9

Gyerek kor: 7. évf.

Bátaszéki Matematikaverseny

Gyerek neve: Bogdándi Lilla Kata

Dátum: 2013.04

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 17.

Gyerek kor: 6-14

Varga Tamás Matematikaverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 17

Gyerek kor: 8. évf.

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Csuthi Béla

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nademlejnskyné Toók Lilla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Jeszenői Sára

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nademlejnskyné Toók Lilla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Molnár Botond

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nademlejnskyné Toók Lilla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Tóth Gergő

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nademlejnskyné Toók Lilla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Tóth László

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nademlejnskyné Toók Lilla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Halasi Gergő

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nademlejnskyné Toók Lilla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Kovács Dorina

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nademlejnskyné Toók Lilla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Bikfalvi Lilla

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nademlejnskyné Toók Lilla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Hajagos Dániel

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nademlejnskyné Toók Lilla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Farkas Jázmin

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Tóth Lili Anna

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Hegedűs János

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Hangodi Judit

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

SULI-HÓD Országos Levelezős Verseny

Gyerek neve: Nagy Máté István

Dátum: 2013.06

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Ádám Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6-14

Dürer Matematikaverseny

Gyerek neve: Halasi Gergő,Juhász Márk,Szabó Eszter

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5-6. évf.

Dürer Matematikaverseny

Gyerek neve: Apagyi Dávid,Farkas Jázmin,Miszler Levente

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor,Háriné Kun Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7-8. évf.

Dürer Matematikaverseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János,Németh Panna,Osztényi József

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7-8. évf.

Református Iskolák Sakk versenye

Gyerek neve: Miszler Levente

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Pál Imre

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Balatonfüredi Logika Verseny

Gyerek neve: Asztalos Nikolett,Szabó Eszter,Juhász Márk,Csizmadia Péter

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 6. évf.

Balatonfüredi Logika Verseny

Gyerek neve: Gyergyádesz Márton,Miszler Levente,Monori János Bence,Takaró Milán

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 8. évf.

Országos Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János

Dátum: 2013.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

Országos Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Bogdándi Lilla Kata

Dátum: 2013.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

Országos Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Makai Béla

Dátum: 2013.10

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor, Gyömbér Csaba

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6-14

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csapat: Asztalos Nikolett, Boros Klaudia, Csizmadia Péter, Szabó Eszter

Dátum: 2013.11

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Gudmon Emese, Sipos Ildikó, Nagy Tibor, Háriné Kun Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 23.

Gyerek kor: 6-14

Dürer Matematikaverseny

Gyerek neve: Halasi Gergő,Szabó Eszter,Juhász Márk

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 5-6. évf.

Dürer Matematikaverseny

Gyerek neve: Farkas Jázmin,Apagyi Dávid,Miszler Levente

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Háriné Kun Éva,Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 7-8. évf.

Dürer Matematikaverseny

Gyerek neve: Aczél-Szabó János,Osztényi József,Németh Panna

Dátum: 2015-2016

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csapat: Aczél-Szabó János, Farkas Jázmin, Hegedűs Dániel, Tóth Lili Anna

Dátum: 2012.11

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Koleszár Edit, Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Csapat: Bogdándi Lilla, Hévizi Virág, Sancez Nathalie Aleyda, Mócza Milán

Dátum: 2012.11

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 6-14

Három Gúnár országos gyermek sakkverseny

Gyerek neve: Nagy Lorenzó

Dátum: 2012.11

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Pál Imre

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 6-14

Országos Sakkverseny- Kiskunhalas

Gyerek neve: Tánczos-Szabó Csenge

Dátum: 2012.11

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Pál Imre

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 6-14

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Ádány Balázs

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Pecznikné Koncsik Rita,Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 32

Gyerek kor: 4. évf.

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Osztényi József

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 31

Gyerek kor: 6. évf.

Orchidea-Pangea országos tehetségkutató matematikaverseny

Gyerek neve: Tóth Lili Anna

Dátum: 2014-2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Református Általános Iskola

Felkészítő neve: Nagy Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Arany Dániel Matematikaverseny

Gyerek neve: Gerber Patrik

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: döntő

Gyerek kor: 16

Arany Dániel Matematikaverseny

Gyerek neve: Petrás Tamás

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: döntő

Gyerek kor: 16

Gordiusz matematikaverseny

Gyerek neve: Juhász Tamás

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 14-18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Juhász Tamás

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 14-18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Baksa Kornél

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Kutas Tibor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 17

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Barna Zsófia

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Kaló Judit

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 15

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Bene Bence

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Baranyi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 17

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Faragó Adrien

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Kaló Judit

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 15

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Gerber Patrik

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 16

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Juhász Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Okvátovity Zoltán

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 18

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Petrás Tamás

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 16

Kenguru matematika verseny

Gyerek neve: Szekér István

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 18

Medve Szabadtéri Matekverseny (10. évfolyam)

Gyerek neve: Bodor Márk,Gerber Patrik,Váradi István

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 16

Medve Szabadtéri Matekverseny (11. évfolyam)

Gyerek neve: Baráth Tamás,Bene Bence,Szölgyén Csongor

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 17

Medve Szabadtéri Matekverseny (11. évfolyam)

Gyerek neve: Bensinger Flóra,Karádi Luca,Kőházi Fanni

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 17

Medve Szabadtéri Matekverseny (9. évfolyam)

Gyerek neve: Juhász Jázon,Petrás Tamás,Szikora Marcell

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 15

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Fenyvesi Péter

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Baranyi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 17

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Gerber Patrik

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 16

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Juhász Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 18

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Okvátovity Zoltán

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 18

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Persóczki Máté

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 18

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Petrás Tamás

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 16

Megyei matematikaverseny

Gyerek neve: Szekér István

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 18

Nemzetközi Kenguru

Gyerek neve: Gerber Patrik

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 16

OKTV döntő

Gyerek neve: Juhász Tamás

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 31.

Gyerek kor: 14-18

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: 12. évfolyam csapata

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 18

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: 9. évfolyam csapata

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 14-15

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Bene Bence

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Baranyi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 17

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Csősz Dávid

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 18

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Gerber Patrik

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 16

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Juhász Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 18

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Juhász Balázs

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 18

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Okvátovity Zoltán

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 18

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Persóczki Máté

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 18

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Petrás Tamás

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 15

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Szekér István

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Vincze Zoltán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 18

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Szikora Marcell

Dátum: 2012

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Appendix Alapítvány a Bolyai János Gimnáziumért

Felkészítő neve: Szőke-Tóth Zsolt

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 18

Bátaszéki matematikaverseny

Gyerek neve: Mikulás Zsófia

Dátum: 2012.03.30

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Csordás Mihály

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

Abacus matematikai pontverseny

Gyerek neve: Mikulás Zsófia

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Csordás Mihály

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

Abacus matematikai pontverseny

Gyerek neve: Szécsi Adél

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Csordás Mihály

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 11

Abacus matematikaverseny

Gyerek neve: Szécsi Adél

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Csordás Mihály

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1.

Gyerek kor: 12

Abacus matematikaverseny

Gyerek neve: Mikulás Zsófia

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Felkészítő neve: Csordás Mihály

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 13

Varga Tamás Matematikaverseny

Gyerek neve: Mikulás Hanna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Mikulásné Ferencz Zsuzsanna, Csordásné Szécsi Jolán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.-10.

Gyerek kor: 14

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyerek neve: Mikulás Hanna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Felkészítő neve: Mikulásné Ferencz Zsuzsanna, Csordásné Szécsi Jolán

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 22.

Gyerek kor: 14

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Nyikos Botond Tamás 3.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 3. évf.

Abacus Matematika Pontszerző

Gyerek neve: Hegedűs Bálint 3.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Deréky Lilla

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 3. évf.

Abacus Matematika Pontszerző

Gyerek neve: Ávár Bence 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: Arany

Gyerek kor: 4. évf.

Abacus Matematika Pontszerző

Gyerek neve: Labancz Barnabás 4. a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: Ezüst

Gyerek kor: 4. évf.

Abacus Matematika Pontszerző

Gyerek neve: Dong Yifan 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: Ezüst

Gyerek kor: 4. évf.

Abacus Matematika Pontszerző

Gyerek neve: Kohut Márk 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: Ezüst

Gyerek kor: 4. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Nyikos Botond Tamás,Nyíri Kata Luca,Szekeres Máté Tamás,Varga Janka

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6

Gyerek kor: 4. évf.

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gyerek neve: Bán Bence,Jádi Dominik,Kiss Bálint,Tóth Attila

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve:

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 27

Gyerek kor: 7. évf.

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Bán Bence, Jádi Dominik, Kiss Bálint, Tóth Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 11 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Remény Olivér, Rékassy Zoltán, Szentesi Lázár, Tatár György

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Aszódiné Pálfi Edit

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 13 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Géczi Ákos, Mamuzsics Gergő, Mihócza Bendegúz, Szénási Attila

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Soltészné Almási Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 14 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Deák Máté, Horváth Jázmin, Kovács Vid, Tóth Zóra

Dátum: 2013-2014

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Tercsiné Tóth Ilona

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 29.

Gyerek kor: 8 év

Bolyai matematika csapatverseny

Gyerek neve: Kelemen Barna, Zsigó Dávid, Palásti László, Somodi Soma

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 9 év

Hetedhét Határ matematikaverseny

Gyerek neve: Kohut Márk

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Ürögdi Judit

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 8 év

Jedlik Ányos fizikaverseny

Gyerek neve: Mamuzsics Gergő

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13 év

Kockakobak

Gyerek neve: Kiss Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 9-10 év

Kockakobak

Gyerek neve: Somodi Soma

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 9 év

Kockakobak

Gyerek neve: Géczi Ákos

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Soltészné Almási Ildikó

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 13 év

Kockakobak

Gyerek neve: Drahanovszki Vilmos

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 14 év

Kockakobak

Gyerek neve: Gyepes Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Brenyó Mihályné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 14 év

Kvalitás extra matematika

Gyerek neve: Tóth Zóra

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Pásztiné Liptai Edina

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 8 év

Kvalitás extra matematika

Gyerek neve: Laczkó Zsombor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Faragó Jánosné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 7 év

Kvalitás extra matematika

Gyerek neve: Keserű Marcell

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Faragó Jánosné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 7 év

Kvalitás extra matematika

Gyerek neve: Girhiny Milán

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Molnárné Derdák Hajnalka

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 14.

Gyerek kor: 7 év

Kvalitás extra matematika

Gyerek neve: Jádi Dominik

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 10 év

Orchidea Pangea matematikaverseny

Gyerek neve: Somodi Soma

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 9 év

Országos logikaverseny

Gyerek neve: Bán Bence

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 9-10 év

Országos logikaverseny

Gyerek neve: Kiss Bálint

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 10.

Gyerek kor: 9-10 év

Országos logikaverseny

Gyerek neve: Zsigó Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 9 év

Országos logikaverseny

Gyerek neve: Somodi Soma

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 9.

Gyerek kor: 9 év

Országos logikaverseny

Gyerek neve: Horváth Jázmin

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Pásztiné Liptai Edina

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 8 év

Bendegúz Tudásbajnokság levelező verszeny

Gyerek neve: Jádi Dominik 6.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Kriston Vízi Józsefné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 6. évf.

Kalmár László matematikaverseny

Gyerek neve: Melján Dávid Gergő 4. a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2

Gyerek kor: 4. évf.

Kiskobak

Gyerek neve: Nyíri Kata Luca 3. b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 3. évf.

Kiskobak

Gyerek neve: Labancz Barnabás 4. a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 4. évf.

Kiskobak

Gyerek neve: Jádi Dominik 6. c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 4. évf.

Kockakobak

Gyerek neve: Dong Yifan 4.a

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csepcsányi Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 4. évf.

Kvalitás - levelező verseny matematikából

Gyerek neve: Gajdos Márk 1.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Molnárné Derdák Hajnalka

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 1. évf.

Mozaik országos levelező verseny történelemből

Gyerek neve: Jádi Dominik 6.c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Tóth Mózesné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5

Gyerek kor: 6. évf.

Országos logikaverseny

Gyerek neve: Majer Marcell 2.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Pásztiné Liptai Edina

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4

Gyerek kor: 2. évf.

Országos logikaverseny

Gyerek neve: Jádi Dominik 6. c

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3

Gyerek kor: 6. évf.

Országos logikaverseny

Gyerek neve: Nyíri Kata Luca 3.b

Dátum: 2015

Tehetségterület: logikai-matematika

Tehetségműhely: Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Felkészítő neve: Fábián Istvánné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 1

Gyerek kor: 3. évf.

Szakközépiskolások Országos Színjátszó Fesztiválja

Gyerek neve: Ifjú Morbid Színpad

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti interperszonális intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Ifjúsági Otthon

Felkészítő neve: Sárosi Gábor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst minősítés

Gyerek kor: 14-18

Magyar Művek Szemléje

Gyerek neve: Színjátszó Műhely felnőtteknek

Dátum: 2013

Tehetségterület: nyelvészeti interperszonális intraperszonális

Tehetségműhely: Kecskeméti Ifjúsági Otthon

Felkészítő neve: Sárosi Gábor

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: ezüst minősítés

Gyerek kor: 20-

Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Szeidl Nikolett

Dátum: 2012.04.23

Tehetségterület: nyelvészeti interperszonális logikai-matematika technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Szilvási Ferenc,Farkasné Takács Tünde

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 16

Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Sallai Gábor

Dátum: 2012.04.23

Tehetségterület: nyelvészeti interperszonális logikai-matematika technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Szilvási Ferenc,Farkasné Takács Tünde

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 12.

Gyerek kor: 17

Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Csernák Judit

Dátum: 2012.04.23

Tehetségterület: nyelvészeti interperszonális logikai-matematika technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Simkó Jánosné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 8.

Gyerek kor: 16

Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Farkas Nikolett

Dátum: 2012.04.23

Tehetségterület: nyelvészeti interperszonális logikai-matematika technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Simkó Jánosné

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 13.

Gyerek kor: 16

Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny

Gyerek neve: Marton Ákos

Dátum: 2013.04.20

Tehetségterület: nyelvészeti interperszonális logikai-matematika technológiai és PC tudomány

Tehetségműhely: Kecskeméti Szakképzési Centrum Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakközépiskolája és Szakiskolája

Felkészítő neve: Pappné Csaplár Krisztina

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 15.

Gyerek kor: 17

"Zalamatos" angol nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Kasza-Tóth Krisztina

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: nyelvészeti logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Máténé Varga Gabriella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 5.

Gyerek kor: 18

Országos német nyelvű matematikaverseny

Gyerek neve: Kovács András

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: nyelvészeti logikai-matematika

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Nagy Anette

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: részt vett

Gyerek kor: 18

Geowettbewerb - országos német nyelvű földrajzverseny

Gyerek neve: Lajtos Gergő, Harmati Albert

Dátum: 2012.09.03-2013.06.14

Tehetségterület: nyelvészeti természeti

Tehetségműhely: ÁFEOSZ Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium

Felkészítő neve: Fröhlich Éva

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 14., 16.

Gyerek kor: 16

KENGURU országos német nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Gurka Éva

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Tóth Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 11. évf.

London Bridge

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Rebek Renáta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 5. évf.

TITOK Arany János Nyelvi Verseny

Gyerek neve: Rácz Zsombor

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 5. évf.

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia XIV. nyelvÉSZ

Gyerek neve: Nyíri Anna Eszter

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 5. évf.

London Bridge

Gyerek neve: Venyigi Fanni

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Rebek Renáta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 5. évf.

London Bridge

Gyerek neve: Zsoldos Zsuzsanna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Rebek Renáta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 5. évf.

TITOK Oktatásszervező Bt. által szervezett levelező verseny angol nyelvből

Gyerek neve: Zsótér Melinda, Vida Eszter és Muha Krisztina

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Hegyvári Gabriella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6. évf.

Litteratum nyelvi verseny, angol - Csatangolok tesztverseny

Gyerek neve: Schneider Adrien András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Hegyvári Gabriella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 6.

Gyerek kor: 6. évf.

Litteratum nyelvi verseny, angol

Gyerek neve: Schneider Adrien András

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Hegyvári Gabriella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 6. évf.

TITOK Oktatásszervező Bt. által szervezett levelező verseny német nyelvből

Gyerek neve: Kovács Szonja Léna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 6. évf.

TITOK Oktatásszervező Bt. által szervezett levelező verseny német nyelvből

Gyerek neve: Hódi Balázs

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 4.

Gyerek kor: 6. évf.

TITOK Oktatásszervező Bt. által szervezett levelező verseny német nyelvből

Gyerek neve: Durmics Miksa

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Reiss Katalin

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 6. évf.

London Bridge

Gyerek neve: Jászfalvy Orsolya

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Rebek Renáta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 7. évf.

"Spiel und Gewinn" német nyelvi és műveltségi levelező verseny

Gyerek neve: Petrik Gréte

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Tóth Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

TITOK Oktatásszervező Bt. által szervezett levelező verseny német nyelvből

Gyerek neve: Petrik Gréte

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Tóth Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 7. évf.

"Spiel und Gewinn" német nyelvi és műveltségi levelező verseny

Gyerek neve: Szabó Teodóra és Kara Zsuzsanna

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Tóth Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 7.

Gyerek kor: 7. évf.

"Spiel und Gewinn" német nyelvi és műveltségi levelező verseny

Gyerek neve: Faragó Balázs

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Tóth Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 11.

Gyerek kor: 7. évf.

London Bridge

Gyerek neve: Kiss Dávid

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Széki Mirella

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 8. évf.

TITOK Oktatásszervező Bt. által szervezett levelező verseny angol nyelvből

Gyerek neve: Rácz Donát

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Rebek Renáta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8. évf.

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gyerek neve: Berbekár Marcell, Gucsi Bálint, Rácz Donát, Zsoldos László

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Brenyóné Malustyik Zsuzsanna

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 10., különdíj

Gyerek kor: 8. évf.

Litteratum nyelvi verseny, német

Gyerek neve: Csomor Balázs

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Tóth Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 2.

Gyerek kor: 8. évf.

"Spiel und Gewinn" német nyelvi és műveltségi levelező verseny

Gyerek neve: Csomor Balázs és Karádi Kende

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Felkészítő neve: Tóth Márta

Verseny szint: országos

Versenyen elért helyezés: 3.

Gyerek kor: 8. évf.

KENGURU országos német nyelvi és országismereti verseny

Gyerek neve: Csomor Balázs

Dátum: 2012-2013

Tehetségterület: nyelvészeti

Tehetségműhely: