Küldöttgyűlés a Nyugdíjasok Megyei Jogú Városi Szövetségénél 2020. augusztus 31.

Az  eredetileg márciusra, majd májusra tervezett küldöttgyűlés a járvány okozta korlátozó intézkedések miatt 2020. augusztus 31-én került megrendezésre. Az eseménynek a Szentcsalád Plébánia adott otthont. A fertőzéstől való félelem és az iskolakezdés éreztette hatását a nyugdíjas klubok delegálta küldöttek létszámán is; ugyanis a 62 küldöttből 36 volt csak jelen.

1.napirendi pont a Nyugdíjasok Megyei Jogú Városi Szövetsége beszámolója (1. melléklet) volt a 2019-ben végzett munkáról.  A beszámolóhoz Szalókiné dr. Kis Katalin elnök fűzött szóbeli kiegészítést (2. melléklet).

2. napirendi pontként a Felügyelő Bizottság jelentése (3. melléklet) hangzott el, melyet dr. Gazsó Katalin, a Felügyelő Bizottság elnöke terjesztett elő.

A küldöttek a beszámolót – az elhangzott kiegészítéssel együtt – és a Felügyelő Bizottság jelentését 34 igen szavazattal, 2 tartózkodás mellett elfogadták.

Az alábbi fotókon a küldöttgyűlés résztvevői láthatók.

2020. október 13.