Probojáczné Túri Éva Kecskemét Sportjáért Díjban részesült 2020. október 2.

Október 2-a Kecskemét Város Napja. Régi hagyomány már, hogy ezen a napon ünnepi gálaműsort rendeznek, melynek keretében adják át a legrangosabb helyi díjakat azoknak, akik munkájukkal hozzájárultak Kecskemét város fejlődéséhez. Így történt ez idén is az Otthon moziban megtartott eseményen, csak a korábbiaknál visszafogottabban, óvatosabban, vigyázva egymás és mások egészségére.

A díjak egyike a Kecskemét Sportjáért Díj, melyet az idén Probojáczné Túri Évának, szövetségünk általános elnökhelyettesének ítélt oda a közgyűlés.

Gratulálunk Évának, s büszkék vagyunk rá. Köszönjük a nyugdíjas szövetségben hosszú évek óta végzett rendkívül lelkiismeretes, kiemelkedő munkáját. Kívánjuk, hogy az arborétumban 2020. szeptember 11-én tett ígéretét, miszerint „amíg bírom, csinálom“, még nagyon sokáig be tudja tartani.

Fotó forrása: baon.hu

2020. október 13.