2020-04-06 15:03:00 | Bővebben...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2020-03-10 14:55:00 | Bővebben...
 
 
 
 
 
 
 
Április
 
 

 

 
H K Sz Cs P Sz V
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
 
Az összetett kereső segít Önnek abban, hogy szűkítse a keresési feltételeket. Minél több lehetőséget választ, annál nagyobb lesz a találati pontosság.  
 
Miben keressen: E-ügyintézés Városunk Önkormányzat
Tartalmazzák ezen szavak mindegyikét (pl.: "Megyei Város" azokat a találatokat sorolja fel, ahol a Megyei és a Város szavak is megtalálhatók )
Pontosan ezt a kifejezést (pl.: "Megyei Város" csak azokat a találatokat sorolja fel, ahol pontosan a Megyei Város kifejezés szerepel)
 
 
 
Megjelenés dátuma, vagy időszak
megadása esetén az időszak kezdete.
 
 
 
Időszak megadása esetén
az időszak vége.
 
Városunk
Kecskemét Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal elérhetősége
 
6000 Kecskemét, Kossuth tér 1.

Telefon: +36-76/513-513
Telefax: +36-76/513-538
E-mail: kecskemet@kecskemet.hu
varoshaza@kecskemet.hu
cityhall@kecskemet.hu

 
Ügyfélszolgálat
 
Telefonkönyv
 
Helyi hírek
 
Ide írja az üzenet szövegét
címzett neve

cimzett e-mail címe:

feladó neve:

feladó e-mail címe:

 
Nyomtatás
2020.02.03. hétfő
 

Köszöntötték 2019 legeredményesebb sportolóit, sportvezetőit

 
 
 

147 sportolót valamint edzőiket ünnepelték és díjazták ma délután a Hírös Agóra Kulturális Központban. Szemereyné Pataki Klaudia polgármester tiszteletét fejezte ki azok iránt, akik 2019-ben elnyerték a legeredményesebb sportoló díjat. Az elismeréseket Szeberényi Gyula Tamás alpolgármester és Bogasov István önkormányzati főtanácsadó adta át.

A TST tánciskola nyitotta meg azt a díjátadót, ahol a 2019-es év legeredményesebb sportolóit és azok edzőit díjazták. A tavalyi évben a birkózás, súlyemelés és a judo volt a legeredményesebb egyéni sportág, míg a csapatjátékoknál a röplabda és a kosár örvendett a legtöbb éremnek.

Szemereyné Pataki Klaudia polgármester köszöntő beszédében többek között azt mondta, hogy az élsportolói szint eléréséhez ma már kevés az adottság vagy tehetség, rengeteg munka, kitartás kell hozzá és sok-sok lemondás. A városvezető szerint élsportolók azokból lesznek, akik képesek valami pluszt hozzátenni. Még több munkát, még több kitartást, még több szorgalmat.

A legeredményesebb kecskeméti sportolók köszöntésének célja, hogy elismerjék és díjazzák azokat a sportolókat, akik tehetségükkel és szorgalmukkal a város nevét öregbítik.

Kecskeméti díjazott élsportolóink és sikerei:

Asztalitenisz sportágban a Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér versenyzői közül

Drabant Anita az Ifjúsági Országos Bajnokság egyéni versenyszám aranyérmese,

az Ifjúsági Országos Bajnokság páros versenyszám I. helyezettje,

az ifjúsági asztalitenisz válogatott keret tagja,

Szvitacs Alexa az Asztalitenisz Para Európa-bajnokság egyéni versenyszámának aranyérmese,

az Asztalitenisz Para Országos Bajnokság egyéni és páros versenyszámok kétszeres I. helyezettje,

a 2020. évi Tokiói Paralimpiai Játékok résztvevője,

Edzőik: Szabó Krisztián

Vígh Zsolt

Fodor Miklós

Vajda Viktor

Atlétika sportágban a Kecskeméti Atlétikai és Rugby Club Atlétika Szakosztályának versenyzői közül

Szűcs Szabina többszörös korosztályos magyar bajnok,

a hétpróba versenyszám ifjúsági világranglista VI. helyezettje,

a fedettpályás ötpróba és szabadtéri hétpróba versenyszámok korosztályos csúcstartója,

Fekete István felnőtt válogatott súlylökő, többszörös korosztályos magyar bajnok,

a Junior Atlétika Európa-bajnokság résztvevője,

Palkovics István felnőtt válogatott távfutó, többszörös korosztályos magyar bajnok,

a Junior Atlétika Európa-bajnokság 5000 méteres síkfutás versenyszám IV. helyezettje,

Zsivoczky Attila a Felnőtt Atlétikai Országos Bajnokság tízpróba versenyszámának aranyérmes,

Lesti Diána felnőtt válogatott távolugró,

az U23-as Atlétika Világbajnokság XIII. helyezettje

Edzőik: Dömötör Balázs,

Németh Gyula,

Adamik Zoltán

A Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi Tér szenior versenyzői közül

Grosán Pál a Dobó Összetett Világbajnokság 80 éves korosztály egyszeres arany-, kétszeres ezüst- és egyszeres bronzérmese

a Dobó Világbajnokság ötszörös I. és háromszoros III. helyezettje,

a Szenior Atlétikai Országos Pálya és Fedettpályás Bajnokság kilencszeresháromszoros I. és kétszeres II. helyezettje,

A Speciális Dobó Bajnokság kilencszeres aranyérmese

a Magyar Atlétikai Szövetség döntése alapján a magyar atlétikában nyújtott kiemelkedő munkásságáért Életmű Díjjal kitüntetett sportoló

Borbély Norbert az LSW Világbajnokság golyó ötpróba és gránáthajítás versenyszámainak kétszeres aranyérmese,

A Masters Európa-bajnokság VI. helyezettje,

A Szenior Atlétikai Országos Bajnokság gerelyhajítás versenyszám aranyérmese,

A Kecskeméti Felsőoktatás Sportjáért DSE szenior versenyzői közül

Papp Napóleon a Szenior Fedettpályás Atlétika Világbajnokság magasugrás versenyszám V. helyezettje,

a Szenior Szabadtéri Atlétika Európa-bajnokság magasugrás versenyszám aranyérmese,

a Szabadtéri és a Fedettpályás Szenior Atlétikai Országos Bajnokság kétszeres aranyérmese,

Barna Éva a Szabadtéri és a Fedettpályás Szenior Atlétikai Országos Bajnokság magasugrás és súlylökés versenyszámainak kétszeres aranyérmese,

Fodorné Karsai Beáta a Szabadtéri és a Fedettpályás Szenior Atlétikai Országos Bajnokság négyszeres aranyérmese és egyszeres II. helyezettje,

Zsoldos Imre a Szabadtéri és a Fedettpályás Szenior Atlétikai Országos Bajnokság 15500 méteres síkfutás versenyszám kétszeres aranyérmese

Magó Dávidné a Szenior Szabadtéri Atlétika Európa-bajnokság magasugrás versenyszám VI. helyezettje,

a Szenior Szabadtéri Atlétika Világjátékok gerelyhajítás versenyszám V., a magasugrás versenyszám IV. helyezettje,

a Szenior Fedettpályás Atlétikai Európa-bajnokság magasugrás versenyszám ezüstérmese,

a Szabadtéri és a Fedettpályás Szenior Atlétikai Országos Bajnokság kétszeres aranyérmese,

Horváth Gábor a 2019. évi Dobó Világbajnokság gránáthajítás versenyszám bronzérmese, a hárompróba versenyszám IV. helyezettje,

Varga Cecília egyesületen kívüli sportoló,

a Szabadtéri Szenior Atlétikai Országos Bajnokság 100 és 200 méteres síkfutás versenyszámok kétszeres aranyérmese.

Birkózás sportágban a Kecskeméti Testedző Egyesület versenyzői közül

Lázár Tivadar a Junior Szabadfogású Birkózó Országos Bajnokság bronzérmese

Ujfalvi Csaba a Junior Szabadfogású Birkózó Országos Bajnokság 70 kilogrammos súlycsoport bronzérmese,

Ujfalvi Lili a Kadet Birkózó Európa-bajnokság aranyérmese,

a Kadet Birkózó Világbajnokság VIII. helyezettje,

a Kadet Szabadfogású Birkózó Országos Bajnokság 69 kilogrammos súlycsoport I. helyezettje,

Lázár Réka az Utánpótlás Birkózó Országos Bajnokság I. és II. helyezettje,

Farkas Rajmund az Utánpótlás Birkózó Országos Bajnokság ezüstérmese,

Edzőik: Tihanics Tibor,

Drabant Tibor

Sipos Csaba

Búvárúszás sportágban a BÁCSVÍZ - KVSC sportolói közül

Blaszák Lilla a Felnőtt Uszonyos- és Búvárúszó Világbajnokságon III. helyezést szerzett 4x100 méteres felszíni úszó váltó tagja,

a Felnőtt Uszonyos- és Búvárúszó Országos Bajnokság háromszoros arany-, négyszeres ezüst- és kétszeres bronzérmese,

a Felnőtt Rövidpályás Uszonyos- és Búvárúszó Országos Bajnokság háromszoros I. háromszoros II. és háromszoros III. helyezettje,

Kocsis Marcell a Felnőtt Uszonyos- és Búvárúszó Világbajnokságon II. helyezést szerzett 4 x 100 méteres mix uszonyosúszó gyors váltó tagja,

a Felnőtt Uszonyos- és Búvárúszó Országos Bajnokság egyszeres arany-, kétszeres ezüst- és négyszeres bronzérmese,

a Felnőtt Rövidpályás Uszonyos- és Búvárúszó Országos Bajnokság kétszeres I. és négyszeres II. helyezettje,

Kolonics Milán a Junior Uszonyos- és Búvárúszó Világbajnokság 200 méteres uszonyos gyorsúszás versenyszám IV. helyezettje,

a Felnőtt Uszonyos- és Búvárúszó Országos Bajnokság négyszeres ezüst- és kétszeres bronzérmese,

a Junior Rövidpályás Uszonyos- és Búvárúszó Országos Bajnokság háromszoros I. és egyszeres II. helyezettje,

a Junior Uszonyos- és Búvárúszó Országos Bajnokság kétszeres aranyérmese.

Edzőik: Juhos Gergely

Szabó László

Bács Ferenc

Csúszókorong sportágban a Kecskeméti Csúszókorong Egyesület sportolói közül

Szabó Ferenc „B” csoportos Csúszókorong Európa-bajnokságon III. helyezést elért csapat tagja,

Fogyatékkal élő sportolók közül

A Kecskeméti Mozgáskorlátozottak SE. Képviseletében

Szkander sportágban

Nagy János a budapesti Szkander Világkupa III. és V. helyezettje,

a Szakender Országos Bajnokság ezüst- és bronzérmese

Atlétika sportágban

Molnár Péter a Maraton Országos Bajnokság 40- 45 éves korosztály bronzérmese,

Kerékpározás és Triatlon sportágban

Császár Attila a Parakerékpáros Országos Bajnokság C3-as kategória I. helyezettje,

a Parakerékpáros Európa Kupa C3-as kategóriájának I. helyezettje

a Kerékpáros Országos Bajnokság mezőnyversenyének I. helyezettje

Farkas Mihály a Parakerékpáros Európa Kupa C4-es kategóriájának bronzérmese,

Boronkay Péter a Devonport-i Paratriatlon Világkupa ezüstérmese,

az épek számára kiírt Sprinttávú Triatlon Országos Bajnokság IV. helyezettje,

a Parakerékpáros Országos Bajnokság C5-ös kategória aranyérmese,

a Kerékpáros Országos Bajnokság mezőnyversenyének I. helyezettje

Czene Gábor a Sprinttávú Duatlon Országos Bajnokság III. helyezettje,

a Sprinttávú Triatlon Országos Bajnokság C4-es kategória bronzérmese,

a Parakerékpáros Európa Kupa MC4 kategóriájának aranyérmese,

Grappling és ju-jitsu sportágban a Tatami Centrum sportolói közül

Győri Levente a Felnőtt Grappling Magyar Bajnokság Gi versenyszám 66 kilogrammos súlycsoport ezüstérmese,

az U21-es Ju Jitsu Európa-bajnokság Ne Waza versenyszám aranyérmese,

az U21-es Iu Jitsu Magyar Bajnokság Ne WAZA NoGi versenyszám I. helyezettje,

a Felnőtt Iu Jitsu Magyar Bajnokság Ne WAZA versenyszám I. ezüstérmese,

István Bálint a Junior Grappling Magyar bajnokság Gi versenyszám 62 kilogrammos súlycsoport II. helyezettje,

Gálik Máté Benjámin a Felnőtt Ju-Jitsu Európa-bajnokság Ne Waza versenyszám ezüstérmese,

a Felnőtt Iu-Jitsu Magyar Bajnokság Ne Waza versenyszám II. helyezettje,

Pataki Botond a Felnőtt Grappling Magyar Bajnokság Gi versenyszám 71 kilogrammos súlycsoport ezüstérmese, a NoGi versenyszám III. helyezettje,

Edzőik: Lakatos Sándor a Felnőtt Ju-Jitsu Magyar Bajnokság Ne Waza versenyszám 69 kilogrammos súlycsoport I. helyezettje,

Berkes László

Íjászat sportágban a Kecskeméti Íjász Egyesület versenyzői közül

Csákóné Törteli Anita senior korosztály, természetes anyagú történelmi íj kategóriában

a Történelmi Táv-céllövő Íjász Országos Bajnokság, II. helyezettje

a Történelmi Szabadtéri és Terem Íjász Országos Bajnokság kétszeres aranyérmese,

Kókai János senior korosztály, olimpiai reflex íj kategóriában

a Szabadtéri Pályaíjász Országos Bajnokság I. helyezettje,

a Terem Íjász Országos Bajnokág ezüstérmese,

Markóné Babják Andrea senior korosztály, modern történelmi íj kategóriában

a Történelmi Íjász Országos Bajnokság I. helyezettje,

a 3 Dimenziós Terem Íjász Országos Bajnokság ezüstérmese,

Hirdetés[ A cikk a hirdetés után folytatódik! ]

természetes anyagú történelmi íj kategóriában

Történelmi Íjász Országos Bajnokság II helyezettje,

a Történelmi Táv-céllövő Íjász Országos Bajnokság aranyérmese,

Felkészítőik: Gergics József senior korosztály, vadászreflex íj kategóriában

a Történelmi Táv-céllövő Országos Bajnokság bronzérmese,

a Terem Íjász Országos Bajnokság III. helyezettje,

Csákó Pál senior korosztály, természetes anyagú történelmi íj kategóriában

a Történelmi Táv-céllövő Íjász Országos Bajnokság és a Történelmi Terem Íjász Országos bajnokság létszeres aranyérmese.

JUDO sportágban a Kecskeméti Judo Club képviseletében

Major Ádám a Serdülő Judo Országos Bajnokság aranyérmese,

a Serdülő Judo Európa Kupa I. helyezettje

Szabó Csaba a Felnőtt I. osztályú Judo Országos Bajnokság aranyérmese,

Major Gábor a Diák „C” judo Országos Bajnokság I helyezettje,

Cigány Zsombor az Ifjúsági Judo Országos Bajnokság +90 kilogrammos súlycsoport II. helyezettje,

Nagysolymosi Lara az Ifjúsági Judo Országos Csapatbajnokságon bronzérmet szerzett csapat legeredményesebb versenyzője

Edzőik: Nagysolymosi Sándor

Nagysolymosi Tibor

Cseh Márk a Felnőtt I. osztályú Judo Országos Bajnokság bronzérmese,

Karate sportágban a Sankudo Sportegyesület sportolói közül

Baksa Dávid a Karate Magyar Bajnokság felnőtt korosztály +84 kilogrammos súlycsoport ezüstérmese,

Kovács Gyöngyi a Karate Magyar Bajnokság U21-es korosztály -55 kilogrammos súlycsoport III. helyezettje,

Udvari Máté a Karate Magyar Bajnokság U21-es korosztály -84 kilogrammos súlycsoport bronzérmese,

Edzőik: Szabó Rózsa

Beke Béla

Kerékpársportban a Kecskeméti Első Sor Sportegyesület versenyzői közül

Gohér Mihály a Cyclocross Kerékpáros Országos Bajnokság U19-es korosztály II. helyezettje,

Radics Milán a Mezőny Kerékpáros Országos Bajnokság U15-ös korosztály bronzérmese

az Időfutam Kerékpáros Országos Bajnokság U15-ös korosztály I. helyezettje

Csorba Bence a Hegyi Kerékpáros Országos bajnokság U19-es korosztály bronzérmese.

Felkészítőjük: Sáfár Tamás

Kettlebell sportágban a Kecskeméti Kettlebell Sportegyesület sportolói

Polyák László a Kettlebell Világbajnokság hosszúciklus versenyszám, profi kategória -85 kilogrammos súlycsoport VI. helyezettje, az amatőr hosszúciklus versenyszám ezüstérmese,

a Kettlebell Országos Bajnokság amatőr kategória hosszúciklus versenyszám -85 kilogrammos súlycsoport I. helyezettje,

Szabó Attila a Kettlebell Világbajnokság hosszúciklus versenyszám veterán kategória -85 kilogrammos súlycsoport II. helyezettje,

Szabó Erika a Kettlebell Világbajnokság biatlon versenyszám amatőr kategória -68 kilogrammos súlycsoport bronzérmese,

Edzőjük: Barcsik László a Kettlebell Világbajnokság hosszúciklus versenyszám profi kategória -75 kilogrammos súlycsoport IV. helyezettje,

a Kettlebell Országos Bajnokság biatlon versenyszám abszolút kategória aranyérmese.

Kosárlabda sportágban a KTE Kosárlabda Klub Kft. és a Mercedes-Benz Gyár Nemzeti Kosárlabda Akadémia sportolói közül

Wittmann Krisztián a felnőtt válogatott tagja,

a KTE-Duna Aszfalt felnőtt kosárlabda csapat kapitánya,

Markó Derasimovic a KTE-Duna Aszfalt felnőtt kosárlabda csapat tagja, a teljes magyar bajnokságban a legrégebben egyazon hazai klubban játszó játékos,

Karahodzic Kemal a magyar felnőtt kosárlabda válogatott és a KTE-Duna Aszfalt kosárlabda csapat tagja

Plézer Gábor korosztályos válogatott játékos,

Kucsera Dániel korosztályos válogatott játékos,

Ivkovic Milán a Kosárlabda Európa-bajnokságon szerepelt U16-os nemzeti válogatott tagja,

Cserkó András a Kosárlabda Európa-bajnokságon szerepelt U16-os nemzeti válogatott tagja,

Szabó Dániel az U15-ös magyar válogatott játékosa,

Kőházi Bence az U15-ös magyar válogatott játékosa,

A sportolók felkészítői: Stojan Ivkovic a felnőtt férfi kosárlabda válogatott szövetségi kapitánya,

Forray Gábor a KTE-Duna Aszfalt vezetőedzője, a felnőtt válogatott másodedzője,

Váradi Kornél a KTE-Duna Aszfalt felnőtt csapatának másodedzője, az NB/I B-s csapat edzője, az U16-os válogatott másodedzője,

Lakosa Zsolt az országos III. helyezést elért U14-es csapat edzője

Labdarúgás sportágban a Kecskeméti Labdarúgó Akadémia Nonprofit Kft., a Kecskeméti Labdarúgó Club Közös Torna Egylet Sportiskola és a Scoregoal Kecskemét Futsal Club sportolói közül

Csúri Dájmond Dávid az NB/II. osztályú bajnokságban aranyérmet szerzett U16-os csapat kapitánya,

Gyarmati Ferenc az NB/II. osztályú bajnokságban aranyérmet szerzett U16-os csapat tagja,

korosztályában a KTE Labdarúgó Akadémia év játékosa,

Átrok István Zalán az NB/I. osztályú bajnokságban szereplő U15-ös csapat

válogatott játékosa

Varga Fanni az U19-es és a felnőtt női csapat meghatározó játokosa, csapatkapitány,

Dobosi Zsolt a Scoregoal Kecskemét Futsal Club NB/I. osztályú felnőtt csapatának kapitánya,

Récsei Péter a Scoregoal Kecskemét Futsal Club U19-es csapatának válogatott játékosa,

Kovács József a Scoregoal Kecskemét Futsal Club NB/I. osztályú felnőtt csapatának játékosa

Edzőik: Széchényi Márton

Bódi Attila

Szabó Tibor

Szabó Erika

Parti Gyula

Koós Károly

Nanbudo sportágban a Free Line SE sportolói közül

Vincze Miklós a Nanbudo Országos Bajnokság kadet korosztály Ju Randori versenyszám II. helyezettje,

Ágoston Édua a Nanbudo Országos Bajnokság kadet korosztály Ju Randori versenyszám II. helyezettje, a Kata versenyszám bronzérmese,

Farkas Péter a Nanbudo Országos Bajnokság junior korosztály Ju Randori és Kata versenyszám kétszeres ezüstérmese,

a szakág vezetője: Király József

Ökölvívás sportágban a Kecskeméti Sport Club Ökölvívók Egyesülete és a Kecskeméti Sportiskola versenyzői közül

Bari István a Serdülő Ökölvívó Európa-bajnokság bronzérmese,

a Serdülő Ökölvívó Országos Bajnokság II. helyezettje,

Fehér Koppány a Felnőtt Ökölvívó Országos Bajnokság II. helyezettje,

Gyapjas Márkó a Serdülő Ökölvívó Országos Bajnokság aranyérmese,

Simon Endre a Junior Ökölvívó Országos Bajnokság III. helyezettje,

Bobán Ricárdó a Junior Ökölvívó Országos Bajnokság bronzérmese,

Edzőik: Németh János,

Csikós Ábel,

Asztalos József

Röplabda sportágban a Kecskeméti Röplabda Kft., a Kecskeméti Sportiskola

Krupánszki Olivér az NB/I. osztályú Felnőtt Röplabda Bajnokságban negyedik helyezett, a Röplabda Magyar Kupa versenysorozatban aranyérmet szerzett csapat tagja,

10-szeres felnőtt válogatott sportoló,

Deák Márk az NB/I. osztályú Felnőtt Röplabda Bajnokságban negyedik helyezett, a Röplabda Magyar Kupa versenysorozatban aranyérmet szerzett csapat tagja,

21-szeres felnőtt válogatott sportoló,

Deliu Amarildo az NB/I. osztályú Felnőtt Röplabda Bajnokságban negyedik helyezett, a Röplabda Magyar Kupa versenysorozatban aranyérmet szerzett csapat tagja,

Kara Zsombor a Röplabda Ifjúsági Országos Bajnokságban I. helyezést szerzett csapat tagja,

Gyurkó Márton a Röplabda Ifjúsági Országos Bajnokságban I. helyezést szerzett csapat tagja,

az ifjúsági válogatott keret tagja

BÁCSVÍZ KVSC Úszás

Mészáros Dániel:

- XV. NYÁRI EURÓPAI IFJÚSÁGI OLIMPIAI FESZTIVÁL (EYOF), 4x100 m gyorsváltó 4.; 4x100 m mix vegyesváltó 6.; 4x100m mix gyorsváltó 6.; 50m férfi gyors 17.

- VISEGRÁDI NÉGYEK VÁLOGATOTT ÚSZÓVERSENY: 4x100 m gyorsváltó 1.; 100 m férfi gyors 2.; 200 m férfi gyors 2.; 50 m férfi gyors 3.; 4x200 m gyorsváltó 2.; 4x100m vegyesváltó 2.

- LXIII. SERDÜLŐ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG: 100 m férfi gyors 1.; 200 m férfi gyors 2. 50 m férfi gyors 3.; 4x100 m gyorsváltó 1.; 4x200 m gyorsváltó 1.; 4x100m vegyesváltó 3.

Demjén Bátor:

- VISEGRÁDI NÉGYEK VÁLOGATOTT ÚSZÓVERSENY: 1500 m férfi gyors 2.

- LXIII. SERDÜLŐ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG: 1500 m férfi gyors 3.; 4x100 m gyorsváltó 1.; 4x200 m gyorsváltó 1.; 4x100m vegyesváltó 3.

Lajter Szabolcs:

- LXIII. SERDÜLŐ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG: 50 m férfi mellúszás 3.; 4x100 m gyorsváltó 1.; 4x200 m gyorsváltó 1.; 4x100m vegyesváltó 3.

Garajszki Máté:

- LXIII. SERDÜLŐ ORSZÁGOS BAJNOKSÁG: 4x100 m gyorsváltó 1.; 4x200 m gyorsváltó 1.; 4x100m vegyesváltó 3.

Edzőik: Nagy Zoltán, Bálint Zoltán, Bács Ferenc

 
 
 
PROGRAMOK