Egyéb hatósági hirdetmények 2026.08.24. 2026. augusztus 24. Csatolmányok pdf csatolmány: K51022 Hirdetmény - néhai Bíró Sándor hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51022 Hirdetmény - néhai Erdős Sándorné hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51022 Hirdetmény - néhai Mag Istvánné hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51022 Hirdetmény - néhai Magyar Mihály hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51022 Hirdetmény - néhai Subicz Istvánné hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51022 Hirdetmény - néhai Szabó István hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51022 Hirdetmény - néhai Üveges Veronika hagyatéki ügye