Egyéb hatósági hirdetmények 2026.08.28. 2026. augusztus 28. Csatolmányok pdf csatolmány: K51015 Hirdetmény - néhai Radics Attila és néhai Radics János hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51016 Hirdetmény - néhai Fazekas István hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51016 Hirdetmény - néhai Kocsis Sándorné hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51016 Hirdetmény - néhai Nánási János hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51016 Hirdetmény - néhai Terjéki Jánosné hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51022 Hirdetmény - néhai Csókás Dezsőné hagyatéki ügye