Egyéb hatósági hirdetmények 2026.08.31. 2026. augusztus 31. Csatolmányok pdf csatolmány: K51016 Hirdetmény - néhai Kovács Károlyné hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51016 Hirdetmény - néhai Maróti Erzsébet hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51016 Hirdetmény - néhai Rózsa Mihályné hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51016 Hirdetmény - néhai Sántha Mihályné hagyatéki ügye pdf csatolmány: K51022 Hirdetmény - néhai Nagy János hagyatéki ügye